2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

slm arkadaşlar umarım herkes iyidir benim pazartesi 15 yumurta toplandı ve hepside döllenmiş yarın pcs için genetik incelemeye gidecekler cuma günü sonuç çıkar dediler büyük ihtimalle cumartesi de transfer edilir sanırım allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah emeklerimizin karşılığını görmek nasip olur
canım sen nerede yaptırıyorsun bende pgt yaptırdım

Benim 3.denemem canim.oncekilerde bu kadar yogun kullanmamistim ilaclari.bu sefer doktorum farkli zaten.transfer sonrasi progestan igne gunde bir, progestan vajinal kapsul gunde 3 kere 2 ser tane, estrofem gunde 4, kan sulandirici coraspin yerine (adini hatirlayamadim) gobekten bi igne ve gunde 1 tane folik aliyorum.
Ayy canim epey var ya allahim yardimcin olsun insallah guzel sonuclar alirsin benim dr bana igne falan vermeyince kafam karisti

allah razi olsun cnm destekleriniz bana cok iyi geldi iyiki varsiniz mutlulugum icin esim icin toparlanicam umarim sizler bu uzuntuleri hic yasamazsiniz inanin bunu en icten istiyorum
Tatlimm rabbim en dogru zamani biliyodur allah saglikli ve hayirli evlat nasip etsin en onemlisi bu sagliksiz ve hayirsiz olsa omur boyunca uzuluruz allahim yeni denemende insallah nasip eder allahim sabirlar versin

allah razi olsun cnm destekleriniz bana cok iyi geldi iyiki varsiniz mutlulugum icin esim icin toparlanicam umarim sizler bu uzuntuleri hic yasamazsiniz inanin bunu en icten istiyorum
canım seni takip ediyordum sanırım olumsuz olmuş çok üzüldüm allah sabır versin inşaalah en kısa sürede toparlanırsın

Ayy canim epey var ya allahim yardimcin olsun insallah guzel sonuclar alirsin benim dr bana igne falan vermeyince kafam karisti
Tatlim bana verdigini baskasina, baskasina verdigini bana vermiyo. Herkesin bünyesine, hormonlarina , yasina ve bu tedavideki gecmisine bagli degisiyodur bence ilac listesi.tabi doktor isinin ehliyse...

Kızlar her keze iyi geceler benimde cumartesi günü 5. Gün embriyosu trasfer edilcek dualarınızı bekliyorum rabbim inşallah kimsenin emeklerini boşa çıkartmaz hayırlı sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin inşallah
Rabbim ol desin oluversin canim insallah.allahim sikintilarinin mukafatini kucuk bi melegi kucagina bırakarak versin.

Transferimin 5.gunu bitti.cok rahat olan ben butun bi gun boyunca vucudumda hamilelik belirtisi aradim.neden rahmim kasilmiyor, goguslerimde kararma var mi, o var mi bu var mi?test gunum carsamba ama ctesi gece veya pazartesi sabah yaptircam galiba...offffff

canım seni takip ediyordum sanırım olumsuz olmuş çok üzüldüm allah sabır versin inşaalah en kısa sürede toparlanırsın

cok sagol cnm rabbim senin yuzunu hep guldursun toparlaniacam en kisa zamanda sadece dualarinizi benden eksik etmeyin ki hemen toparlanip bu ay insaallah sorun olmadan transferim olur

Benim daha 2. Gunum ben bile belirti arıyorum 3 denememde negatif hiç bir belirti olmamıştı çarşamba testgünüm dr dondurulmuş embriyoda hesaplamayı başka yaptı yani 9. Gün test günüm

Yok canim benim transfer oldu pazartesi gunu ama dr transferden sonra igne falan vermedi herkes igne mi kullaniyo acaba diye endiseliyim

Yok birtanem misal bnde jel kullniyrum endiselnme.herdoktr farkli yontem kullnir cnm sen kndi tedavine odaklan.. doktoruna.herzamn guven pozitif dusun :)

X