2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cnmm senn sonuc ne oldu bussat oldu hala hber yok senden umarum iyisindir..

Kizlar merak ettim.. neden norml gebelikle tup bebek.. olyindaki dogum truhi 15 gun ileride oluyr misal.. ben.. eger.. hmile klirsam.. 22myisa denk geliyr.. ama netten tup bebek.. gebelik tkvimi diye yazdim.. eger 3.gun embriyi ise.. 6 haziran 5.gun embroysu ise.. 8haziran.. oluyr sizce neden misal mntikli dusunursek.. bugun bnm zaten yumurtlama gunumdu ve yumurtam toplndi.. icimde degilde disarida.. dollniyr misal.. ama cok krisik ve ilginc

Doktorunun sozunu iyki dinlemissin:) bekleyecek sabrin varsa bence birqz daha bekle canim gununde yaptirirsan dsha guzel sonu alirsin.. ama biliyorum dayanmak zor... sanki yarin solugu hastane de alacak gibisin
Galiba öyle olacak canim :) o degilde progestan ignelerinden oturup kalkamoyoeum , gece bi taraftan bi tarafa donemiyorum artik.negatifse yalandan yere yemem kalan igneleri. En az bi ay agrilarini cekicem zaten.

Canim oncelikle opun hayirli olsunn umarim cok cok saglikli yumislerin olur. Yrn haber verirsin bize. Tarih olarak yine son adet tarihini baz aliyorlar. Bende doktora ilk gittigimde tup bebek hesaplamasi yapmistim ama oyle degilmis cnm sen bakma ona zaten hemen hemen ayni tarihler oluyor

Tesekkur ederim ttlisi..
Ewet bnde dusunuyrum.. zaten bugun yumurtlma gunum frzetki yumurtladim 5gun ya 3 gun.. zaten tuplerde dolnerek yuvarlanarak. 5.gun yada 3.gun.. rahime tutunma donmi basliyr.. ayni hesap yni ole aklima geldi ama dedigin gibi bkmamk laxim sonucta ayni sey.. :) ayy olsada gun gun beklesemmmmm yarin ne olcak ne diycekler bilmiyrun.. dua et olurmu yol arkadasim rabbim ne vrrse hyrlisini versin okadar cok umudum varki..

slm arkadaşlar umarım herkes iyidir benim pazartesi 15 yumurta toplandı ve hepside döllenmiş yarın pcs için genetik incelemeye gidecekler cuma günü sonuç çıkar dediler büyük ihtimalle cumartesi de transfer edilir sanırım allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah emeklerimizin karşılığını görmek nasip olur

Hadi masaalh cnmm bnde bugun opum oldu muhtemelen bnmde ya cumarteai yada pzartesi olur herhalde.. allhim dualarimizi kabul etin pamuklarimiza kavusalim

Ederim canimmm tabikiiii. Rabbim hepimize saglikli sihatli hayirli evlatlar nasip etsin. Yumislerin saglikla buyusunn annelerine sıkıca tutunsun guclu olsunnnn insallahh amin aminnn

Amanda amn pmukunu bizde goryruz burdann ne guzel.. allhim herkese nasip etsin darisi tum isteynlere insaalh..

Canımsın Pamuğumu ah bi görsem ah bi görsem başka ne isterim heyecanım ilk günkü gibi Allahım size de bıcır bıcır minişler versin inşallah umudiharım tedavin hayırlı olsun seninleyim bize güzel haberlerle gel olur mu

Kuzucum ben de bugün bu durumu çözmeye çalışıyodum baktım olmadı aradım hastaneyi hemşire hayır transfer günü değil adet gününe göre hesaplıcaksın dedi Ztn kendisi hesaplanmış ben 5 haftalık hamileymişim anlamadım gitti bişey okudum eğer embriyo dışarda dölleniyo 4-8 hücreli ve üstüyse bunun adına blastokist deniyo ve bu yüzden hamilelik hesaplanırken artı iki hafta ekliyomuşsun ahahaha ben hala ayıkamadım ama bu konuyu doktoruma detaylıca anlayana kadar konuşucam

Galiba öyle olacak canim :) o degilde progestan ignelerinden oturup kalkamoyoeum , gece bi taraftan bi tarafa donemiyorum artik.negatifse yalandan yere yemem kalan igneleri. En az bi ay agrilarini cekicem zaten.
Bende vurulmustum o ignelerden. Yagli bi igne vurulmasida zor sonradida zor yaptir ama negatif cikarsa uzulme daha test gunune 3 gun var cikmayadabilir

Insallh be bbikimm aminnn allh sendede razi olsun..

Vallhi tatlisi.. bncede adet gununu hesaplayarak gitmek daha mantikli cunku zatennn 14cu gun yumurtuyruz farzetki disarda degil.icerde dollniyr.. aman olsunda hayrlaiyla eger ogrenirsen biizide aydinlat..

Yaa kızlar bugün jeli yaptıktan sonra dedim gezerken ortalığı tolayım iki bulaşık vardı makinaya koydum bi pişman oldum ağla ağla bi hal oldum yaa kayıp gitcek diye cok korkuyom yaaa çok moralim bozukk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…