2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim hayirli olsun ikinci cizgi ciktiysa yanilma olmaz tatlim bence hamilesinn tebriklerrrr

canım çok merak testini paylaşır mısın inşallah hayırlısı olur

Hayirli olsunnnn.hamilesinnnn

Tatlim transfer tarihine 2 hafta ekleyeceksin.yani son adet tarihine gore hesaplayacaksin.

Tatlim transfer tarihine 2 hafta ekleyeceksin.yani son adet tarihine gore hesaplayacaksin.

o zaman ben 5 haftalık mı hamile olmuş oluyorum ayyhhh ilk defa hamilelik tecrübesi olunca şeyden dolayı kafam karıştı tüp bebek gebelik hesaplama diye görünce internette orda da transfer tarihi dikkate alınınca kafam karışmış oldu

canım doktorun embriyo gelişiminin ve kalitesinin gidişatına göre yapar transferini
5 gün beklemek çok iyi oluyormuş embriyonun bölünmesi açısından.kalitesiz olanlar iptal oluyor iyisi kalıyor bunu tüp bebekle hamile kalan sağlıklı çocuklar dünyaya getiren arkadşlardan biliyoru.ben cok heycanlıyım hepinizde öylesiniz.Rabbim bu süreçler su gibi akıp geçer inşallah...

bence senin ablan tam bi dünya tatlısı canım eheyttt böyle manyaklar hepimizin başında olsun inşallah ablana benden kocaman selamlar süpermiş ya
Oyy canım benim saolll aminn Allah başımızdan eksik etmesin ailelerimiziii seninde hamilelik takvimin çok tatlı olmus sonuna kadar takip ederiz inşAllah bide bişe sorcam cnm dün transfer oldum ama hapşırıyom yaa sürekli korkuyom bişe olmuşmudur diyee

Ay heycanlandim

Merhaba topimigin..guzell imsanlariii.. cici annleri suan opudan ciktim.. iyimm sadece uafak bir agrim ve kanamm oldu simdi ewime godip yaticam sizleri merakta birakmiyim desimm yazilarinizi okuyamadim.. hepinizi cokk sewiyrummm.. umutlar bizimle olsun.. az kaldi umtlara..

Hayırlı olsun arkadaşım Allah hayırlı sonuçlar versin inşallaah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…