2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Aynen dediğin gibi trajikomik:)))ayrıca Ne güzel şanslısın işte en azından etrafında seni rahatlatan biri var)

Canım ya bende hep hayal kuruyorum.Kitap okurken ,dua ederken mutfakta yemek yaparken hep anne diye seslenen böyle elleri havada badi badi yürüyen bir kız çocuğu gözümün önüne geliyor)Bi de senelerdirhayalini kurduğum birşey daha var hamile olduğumu öğrendiğimde haberi eşime mehter marşını çalıp vericem)onun iş yerinde olur,arabada olur ,yemek yediğimiz bir yerde olur ama mutlaka çaldırıcam))

Insallhh be ruyammmm olucakkkkk bunlarin hepsini yapmayi nasip etsin allhim sanada hepimizede..

Canım benim çok ama çok saol)İnan ki okuyunca gözlerim doldu)

Dolmasjnn cnmm iann hep inan.. allhtan umut kesilmez.. her yol mubahtir bizim icin.. elimizi semaya acip dua etmkten baaka caremiz yok.. isyan etmeyw hakkimiz yok.. allhim hepimize nasip etain..aminnn

Kızlar hepinize günaydın... Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah hepimizin kocaman kocaman göbişleri olsın inşallah Allahım kimin gönlünde ne güzellik varsa onu versin inşallah
Amjnnnnn canim bnmm aminn pamugumuzuda goruyruz ay allhim bizlerede.naip etsin bole takvimler acmayi sonrada baska topik.acariz toplaniriz orda.. hamis hamis..

hayırlı olsun canım benim darısı bizim başımıza inş sende ne belirtiler vardı acaba

Canım tayfun hoca derken Tayfun Bağış tan mı bahsediyorsun???eğer ondan bahsediyorsan şu anda Kadıköy Acıbadem de.Ben de ona tedavi oluyorum.
Evet Tayfun Bagis tan bahsediyorum. Orada oldduguna sevindim. Bir arkadas o yok Volkan bey var dedi panik oldum. Acaba ekibe yenimi katildi? Bir bilgin varmi? Ben dondurulmuslarim icin yarin tedaviye baslayacagim. Sen hangi asamadasin?

Amjnnnnn canim bnmm aminn pamugumuzuda goruyruz ay allhim bizlerede.naip etsin bole takvimler acmayi sonrada baska topik.acariz toplaniriz orda.. hamis hamis..
Merhaba cnm.ne yaptin nasilsin
Ooo tedavi baslamis...
Yumurtalarda toplandimi yoksa.
Insallah hersey yolunda gider.bizde yapariz boyle takvimlerde sonra saglicakla kucaklasiriz yavrularimizla.
Benimde pazartesi gunu oldu transferim.2 tane yavrum icimde.insallah bir omur ayrilmayiz.5.gun embriyolari ve kaliteleri gayet iyi dedi doktorum.
Hayirlisi bakalim...heyecanli bekleyis basladi

Kızlar hepinize günaydın... Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah hepimizin kocaman kocaman göbişleri olsın inşallah Allahım kimin gönlünde ne güzellik varsa onu versin inşallah

ay hamilelik takvimi yapmış kardeşim ayyy çooook muuuttluu olduuummm caaannnıımmmmmmmm sankim ben hamileymişim gibi

şekerim dün seni formda göremedim merak ettim

ay hamilelik takvimi yapmış kardeşim ayyy çooook muuuttluu olduuummm caaannnıımmmmmmmm sankim ben hamileymişim gibi

şekerim dün seni formda göremedim merak ettim

ya sen bitanesin yüreği güzel arkadaşım Allahım sana bin katını nasip etsin inşallahhhhh canım ya dün çok yoğundum hazırlamam gereken rapor vardı o yüzden giremedim ya evet yaptım hamilelik takvimi ama yanlış yapmışım ahaha ben tüp bebek annesiyim salak ben doğru hesaplasana düzelticem şimdi sen nasılsın canım

senin adına çok sevindim.sana 3-4 gündür özel mesaj kutundan yazıyorum,ama göremiyorsun.hayırlı olsun.

amin canım cümlemize, rabbim herkese şu güzel tabloyu yaşatmayı nasip etsin inşallah

şekerim ben iyiyim cuma z.kamilde randevum var sanırım dosya açmak için eksik evraklar için çağırdılar ayrıca yarın işten ayrılıyorum stressiz bir hayata merhaba demem gerekiyor küçük kelebekler için :) ayrıca sınavlar içinde iyi olacak. dualarını eksik etme taze anne adayı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…