2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Arkadaslar merhaba kendimi tanitayim 23 yasindayim ve 2 yillik evliyim sorun esimde sperm yetwrsizligi dun tedaviye basladik kayseri memorialda insallah hayirlusiyla olur sizlerden destek ve bilgi istiyorum ilk denememiz ve ben cok stresliyim

Arkadaslar merhaba kendimi tanitayim 23 yasindayim ve 2 yillik evliyim sorun esimde sperm yetwrsizligi dun tedaviye basladik kayseri memorialda insallah hayirlusiyla olur sizlerden destek ve bilgi istiyorum ilk denememiz ve ben cok stresliyim

Hosgeldin cnmm bu ilk denemn.sanirim bnmdeoleydi.. ama inn bana ben okadar pimpirikliydimkiimkii hic birsey olmadi.. bugunde pasa pasa opumu yumurtami topladilar.. allh yardim ediyr merak eyme.. strese sakin girme.. sadece doktruna guven yeter biz hep destekleriz..

Canim cok tesekkur ederim cok sagol insallah hepimuz aliriz kucagimiza bebeklerimizi ilk denememiz ben cok unutluyum icimde kelebekler ucusuyor sanki insallah bosa degildir insallah :)

Canım çok geçmiş olsun çoğu gitti azı kaldı sıra bebeklerini almakta... Rabbim herşeyin hayırlısını versin :)

Merhaba bir şey sormak istiyorum , dondurulmuş embriyo daha zor tutunuyo başarı şansı az deniliyor ama şimdi sizin yazdıklarınızı okuyunca sevinçten ağladım benim iki kere denemem oldu 39 yasindayim iki denemede de transfer zor oldu Dr sonrasında histeroskopi ameliyatı yaptı rahim ağzında darlık vardı halledildi bu engelmiydi gercekten bilmiyorum,simdi bu cuma donmus 5.gun embriyosu var 4 adet ikisi çözülecek rabbım izin verirse ...şimdi iki korkum var biri sağlıklı çözülecek mi ikincisi donmus ya tutuna bilecek mi uykum yok düşünmekten huzurum da kaçtı yanlış yapıyorum biliyorum off off iki tatlı cümleye hasret kaldim ailem ve çevrem benden heyecanlı ve ben hüsran yaşamaktan çok korkuyorum,yardım ederseniz donmus embriyo ve sağlıklı çözülme hakkında sevinirim,Allahım hepimizin yardımcısı olsun.

Merhaba canım bizdede sorun aynı benim ikinci denemem olacak zorlu bir süreç ama rabbim yardım ediyor :)

Canim hic uzulme genellikle 5. Gun embryolarinda cozunme Isleminde sorun cikmiyor. Hic endise etme massallah yasina gore hem dondurulmuslarinin olmasi hemde 5. Gun embriyosu elde edilmesi zaten cok iyi... massallah massallah... Endiseye yer yok dua et derin derin nefes al ver sakinlesmeye calis.

Hadi gözün Aydın atlattın bunuda kaç tane yumoşun varmış peki canım

Cok tskler bu arada tayfun hoca nin hastasimisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…