2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim senin surecte benimkine benziyo.yumiler toplndiktan sonra transfere bigun kala iptal etti doktorum.2 regl sonrasi yapalim dedi.yumurtaliklarim asiri uyarilmis ve karin icine su salmis.5 aylik gibiydi karnim ve surekli gaz agrisina benzer agrim ve rahatsizligim vardi.o yuzden ertelemistik haziranda.simdi transfer sonrasi 7. Gunumdeyim.seninki niye iki regl sonrasina kaldi?
Sonuc almana 5 gun kalmis insallah guzel haberlerini aliriz:KK68: ilk tedavimde doktorumun transferi iptak tmek istemesine ragmen ben israrla transferi yaptirdim cunku cok sartlanmistim dojtor biranda bir ay bekleyelim deyince allak bullak oldum goctum resmen:KK48: transferimin oldugu gece resmen komalik oldum o gece bebislerimin beni birakip gittigini anladim hatta. Cok zor bi geceydi:KK61: 10 gun surdu karnimdan 5 ltre su cekildi. Gergun hastaneye gidiyodum. Dojtorlara hemsirelere ohss den olen varmi bana dogru soyleyin diyodum. Ciddi ciddi soruyodum bunu olucem saniyodum valla:KK48: simdi 2. Tedavimdeyim bebuklerim buz oldu. Doktorum daha tedaviye baslamadan dondurulacaklar hazirla kendini dedi:KK48: oyle istee..... simdi transfer icingun sayiyorumm...

amin canım cümlemize, rabbim herkese şu güzel tabloyu yaşatmayı nasip etsin inşallah

şekerim ben iyiyim cuma z.kamilde randevum var sanırım dosya açmak için eksik evraklar için çağırdılar ayrıca yarın işten ayrılıyorum stressiz bir hayata merhaba demem gerekiyor küçük kelebekler için :) ayrıca sınavlar içinde iyi olacak. dualarını eksik etme taze anne adayı :)

inanın hep dualarımdasınız Rabbim'e dua ediyorum bana nasip ettiğin gibi bu güzel insanlara da nasip diye Allahım inşallah size de bu mutluluğu nasip eder :KK68: raporlu tüp bebek birazcık zaman alıyo çok değil ama tüm belgeleri tamamladıktan sonra sağlık bakanlığından onay çıkması 2 hafta öyle çok çok uzun uzadıya bekletmiyolar iyi yapmışsın stressiz bu yola çıkmak en güzeli iş hayatın olunca sürekli izin almak rahatsız ediyo insanı bide iş durumunu kafaya takmaya hiç gerek yok en doğrusunu yapmışsın canım herşey senin için çok güzel olsun :KK68:

inanın hep dualarımdasınız Rabbim'e dua ediyorum bana nasip ettiğin gibi bu güzel insanlara da nasip diye Allahım inşallah size de bu mutluluğu nasip eder :KK68: raporlu tüp bebek birazcık zaman alıyo çok değil ama tüm belgeleri tamamladıktan sonra sağlık bakanlığından onay çıkması 2 hafta öyle çok çok uzun uzadıya bekletmiyolar iyi yapmışsın stressiz bu yola çıkmak en güzeli iş hayatın olunca sürekli izin almak rahatsız ediyo insanı bide iş durumunu kafaya takmaya hiç gerek yok en doğrusunu yapmışsın canım herşey senin için çok güzel olsun :KK68:

amin canım rabbimiz nezaman ol derse ozaman oluverir 5yıldır buanı bekliyorum biraz daha beklemem gerekirse beklerim. duaların için sonsuuuz teşekkürler rabbim tez zamanda yüzümüzü güldürür inşallah şekerim:KK15:

amin canım rabbimiz nezaman ol derse ozaman oluverir 5yıldır buanı bekliyorum biraz daha beklemem gerekirse beklerim. duaların için sonsuuuz teşekkürler rabbim tez zamanda yüzümüzü güldürür inşallah şekerim:KK15:

Ne demek canım benim Rabbim yeter ki hepimizin yüzünü güldürsün ben de 4.5 yıllık evliyim hissettiğin duygunun nasıl birşey olduğunu o kadar iyi anlıyorum ki dualarım hep sizinle olsun çok çok içten diliyorum en en en en en kısa zamanda hamileyim haberini alalım :KK68: ben transfer öncesi tatil yaptım kafamı iyice boşalttım çünkü hem tüp bebek sürecinin zorluğu hem de kardeşim dediğim insanın dostumun attığı kazık üstüste gelince çok zor geçti benim için o yüzden etrafında yaşadığın herşeyi elinin tersiyle bi kenara at, uzaklaştır kendinden sadece bebişinle ilgili hayallerin olsun kafanda :emir_bebek: bunun gerçekten ne kadar önemli olduğunu transfer günü anladım canım:)

günaydın kızlarrrr..

pazartesi gittim istanbula sükür problem yok ameliyat sonrası olurmus muaeyene temiz çıktı sadece adet başlangıcı sayıldığından 01 eylülde başlancak lucrin iğne 12 eylülde başlıycak günler zaten zor geçiyor ama bekleycem kader kısmet muhtemelen 20 sine doğru adet olursam da estrofem başlancakmıs adetin 3.günü inşallah rahim kalınlığına görde bayram gibi transfer napalım iyi olalaım da 8 ay uğraştım beklıycem artık opüyorum siziii iki gundur bakamadım neler oldu diye

Âmin arkadaşım.Yüce Rabbim kucağımızı boş bırakmasın.Ben ve eşim ilk defa hastaneye gittiğimizde daha asansörde tüp bebek katına basınca sinirlerimiz bozulup gülmeye başlamıştık.Asansörden indiğimizde herkes bize bakıyordu:KK66:)Eşimin orda oturan insanları görünce iyice sinirleri boşaldı bana dönüp "Bak yanlız değiliz ,bi sürü insanın çocuğu olmuyormuş"demeye başladı:KK66:)
ben hala hastaneye gittiğimde insanların ,Dr'ların hemşirelerin yüzüne bakıyorum,bi umut ışığı arıyorum.Bana desinler ki :"bu günler geçecek herşey senin için çok kolay olucak ve sen bebeğine kavuşacaksın"

amin canım bende her gittigimde yanlız değiliz diyorum bu dünyada ama en güçlü ve anlayışlı olan burda bu durumu yaşayan arkadaşlarımız iyiki varsınız kızlarrrrr

Ne demek canım benim Rabbim yeter ki hepimizin yüzünü güldürsün ben de 4.5 yıllık evliyim hissettiğin duygunun nasıl birşey olduğunu o kadar iyi anlıyorum ki dualarım hep sizinle olsun çok çok içten diliyorum en en en en en kısa zamanda hamileyim haberini alalım :KK68: ben transfer öncesi tatil yaptım kafamı iyice boşalttım çünkü hem tüp bebek sürecinin zorluğu hem de kardeşim dediğim insanın dostumun attığı kazık üstüste gelince çok zor geçti benim için o yüzden etrafında yaşadığın herşeyi elinin tersiyle bi kenara at, uzaklaştır kendinden sadece bebişinle ilgili hayallerin olsun kafanda :emir_bebek: bunun gerçekten ne kadar önemli olduğunu transfer günü anladım canım:)

:) Canım Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin üzme sende hiçbirşey için kendini, bundan sonra daha dikkatli olmalısın :) kolay mı şekerim artık benliğinde bir canlı seninle heryerde..:emir_bebek: Allah kucağına almayıda nasip etsin inşaallaah darısı başımıza cuma hastaneden döndükten sonra telefondan girer yazarım muck muck hazirancım :KK36:

2 ay cok uzun ama canim. Jinekolog adet sokturucu vermeliydi sana. Bekleyim akisina birakalim nezaman adet olursan ol diyen bi doktorun varsa arkana bakmadan kac canim:KK48: evet tsh azicik daha dusmeli. Tsh ta adet olmani geciktiriyodur biraz. Benim ikinci denemem canim 15 gun once embriyolarim donduruldu. Simdi adetim. Onumuzdeki adetten sonrada transfer olacak insallahhhh:KK68:

canım aynı dönem miyiz dersin ben tekrar adet oldum ya 12 ağustos ve 23 ağustos şimdi eylül adetinde inşallah lucrin varmım sende

günaydın arkadaşlar.chrimon iğne vuruldum çatlatma iğnesi karnım cilt reaksiyonu gösterdi.yarın yumurta toplanma olacak sıkıntı olur mu ki?o_O

canım aynı dönem miyiz dersin ben tekrar adet oldum ya 12 ağustos ve 23 ağustos şimdi eylül adetinde inşallah lucrin varmım sende
Kuzum normal sartlarda 25 gun sonra ade olcam. O adetimde hap kullanicakmisim. Haptan yaklasik 15 gun kadar sonrada transfermis. Ben simdi ilac kullanmiyorum. Lucrin ne icin cqnim? Hep okuyorum burdan ama ne ise yariyo bilmiyorum

Kızlar bu yavrucaklar susam tanesi kadar ama hissettirdikleri maşallah kendilerinden daha büyük:-) bücürüklere bak ya daha 3 haftanın içine yeni girmiş bulunmaktayım fakat bana çok şey hissettiriyolar tavuk gibi erkenden uyuyorum sabahın köründe kaldırıyolar :KK48: koku alma duyularım inanılmaz hassas her kokuyu anında tesbit edebiliyorum :KK31: ay acaba diyorum ben mi saçmalıyorum yoksa minnaklar çabuk çabuk mu gelişiyo da ondan mı böyle tabii bunlar güzel duygular daha hamileyim diyemiyorum ki pıtır pıtır olsunlar yaaaaaaaa iki gündür fazla bel ağrısı ve kasık ağrısı çekiyorum yeter ki sağlıklı olsun ve benimle olsun diye dua ediyorum çünkü başka birşey düşünemiyor ki insan bu sürecin başlangıcında :KK47:

Kızlar bu yavrucaklar susam tanesi kadar ama hissettirdikleri maşallah kendilerinden daha büyük:-) bücürüklere bak ya daha 3 haftanın içine yeni girmiş bulunmaktayım fakat bana çok şey hissettiriyolar tavuk gibi erkenden uyuyorum sabahın köründe kaldırıyolar :KK48: koku alma duyularım inanılmaz hassas her kokuyu anında tesbit edebiliyorum :KK31: ay acaba diyorum ben mi saçmalıyorum yoksa minnaklar çabuk çabuk mu gelişiyo da ondan mı böyle tabii bunlar güzel duygular daha hamileyim diyemiyorum ki pıtır pıtır olsunlar yaaaaaaaa iki gündür fazla bel ağrısı ve kasık ağrısı çekiyorum yeter ki sağlıklı olsun ve benimle olsun diye dua ediyorum çünkü başka birşey düşünemiyor ki insan bu sürecin başlangıcında :KK47:
Haziran'ım 3. Hafta olduğundan eminimisin son adet tarihinden itibaren hesaplanmıyormu. Bu bücürükler daha büyükler annesi:emir_bebek::KK24:

Kuzum normal sartlarda 25 gun sonra ade olcam. O adetimde hap kullanicakmisim. Haptan yaklasik 15 gun kadar sonrada transfermis. Ben simdi ilac kullanmiyorum. Lucrin ne icin cqnim? Hep okuyorum burdan ama ne ise yariyo bilmiyorum

Kuzucum adetin ikinci kontrol rahim duvarına bakılacak ve p4 tahlili isteyecekler progesteron değerine bakılacak adetin 3. günü ya da o gün hemen estorfem ilacına başlarsın yani rahim duvarını güçlendirecek doktor yaklaşık 14 gün sonra da transfer senin için bol bol dua ettim Mevlam hep seninle olsun :KK36:

Haziran'ım 3. Hafta olduğundan eminimisin son adet tarihinden itibaren hesaplanmıyormu. Bu bücürükler daha büyükler annesi:emir_bebek::KK24:

ya yavrucum benim kafam karıştı ama internette kontrol ettiğimde hamilelik hesaplama programı ayrıca tüp bebek gebelik hesaplama programı vardı orada transfer günü soruluyordu sonuçta bizler adetten itibaren başlayan ilaç kullanımına gidip 14 veya 15 gün sonra embriyo transferi olduğu için doğru olmuyo mu ki hani ben keseyi görmek için randevu almak istediğimde daha iki haftalık göremeyiz demişlerdi oradan da yola çıkarak bu kanıya varabildim çok ahahahah :-) ama yanılıyo da olabilirim bilgisi olan var mı arkidişler ay ne kdrlık hamile olduğumu bilmiyorum ehehehe:KK70: heeyyy :KK31:

ya yavrucum benim kafam karıştı ama internette kontrol ettiğimde hamilelik hesaplama programı ayrıca tüp bebek gebelik hesaplama programı vardı orada transfer günü soruluyordu sonuçta bizler adetten itibaren başlayan ilaç kullanımına gidip 14 veya 15 gün sonra embriyo transferi olduğu için doğru olmuyo mu ki hani ben keseyi görmek için randevu almak istediğimde daha iki haftalık göremeyiz demişlerdi oradan da yola çıkarak bu kanıya varabildim çok ahahahah :-) ama yanılıyo da olabilirim bilgisi olan var mı arkidişler ay ne kdrlık hamile olduğumu bilmiyorum ehehehe:KK70: heeyyy :KK31:

Canimm bende transfer gunune gore hesapliyordum ama yinede sata gore hesaplaniyormus sende oyle hesapla istersen bazen 3-4 gunluk kayma olabiliyormus sattan hesaplandiginda o kadar

X