2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ilk tüp te tuttu evet sebepsiz infertilite idi bizimkisi keşke hiç beklemeden yaptırsaydım tüp diorum 4 sene boşuna yprandım

teşekkür ederim canım benim.güveniyorumda ilk kez yapptırıyorum.perşembe günü yumurta toplama işlemi olacak.stresliyim ve aglama krizim oluyor neden boyle oluyor anlamadım
Kuzum şimdiden böle yapma canımın içi inan en güzel günler bunlar,transferden sonra çünkü bu enerjiye ihtiyacınız olcak kızçelerim,benim 4.günüm pazar günü ağlama krizine girdim

AMİN İNŞALLAH.YA RESULALLAH YUMURTAYA CAN VEREN RABBİM YOKTAN VAR EDEN RABBİM BİZEDE BİR CAN BİR NEFES NASİP EDER....

Insaaaaaalllhhh... yarin bizmicinn cok guzel bir gunnn olucak...

aminnn cnmm....benim icimde cok tuhaf bi his varya ne bilim galiba test sonucundan korkuyorum ben yaaa....esime diyorumki eger sonuc olumsuzsa beni hic arama sende hic gelme benim gazabimdan kac kurtar kendini diyorum iyide olursa hemen aksamina gecelere akalim

Ya gün boyu giremedim şehir dışına gidiyorum ben döndük dinlen falan..Valla canım ultrasonda saymadı doktor benimde sormak aklıma gelmedi hiç bayağı gözüküyordu sadece..Allah yardımcın olsun seninde sayıdan çok kalite önemli zaten inş kaliteli yumoşlarla çıkarsın:))

ilk tüp te tuttu evet sebepsiz infertilite idi bizimkisi keşke hiç beklemeden yaptırsaydım tüp diorum 4 sene boşuna yprandım
maşallah canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin..işte insan hep oldu olacak düşüncesi ile zamanın nasıl geçtiğini anlaşılmıyor sanırım..bakalım inş bende çok beklemem. olmaz ise bende tüp denerim artık :)

İnşallah kuzum ya inşallah dualarım seninle
aslında o kadarda dikkat etmedim yani şöyle iş yapmadım ağır kaldırmadım ama söylemesi ayıp felaket kabız oldum ve bi kere dayanamadım fena ıkındım
bende belirti felan yoktu hatta ayın 7sinde olmuştum transferi 14ünde bi arkadaşla konuştum sağlıkçı kendisi kan versem kaç saate çıkar vs diye telefonu kapattıktan sonra nedense bi moral bozukluğu oldu bende eşim işten gelmişti çok ağladım biliyorum olmadı olsa hissederdim olmadı olmadı işte diye çok göz yaşı döktüm.....
akşam iğneden dönüşte idrar testi aldım eve gelir gelmez de yaptım sonuç kocaman bi tek çizgi.....
tekrar ağladım(bu arada hiç ama hiç ağlamam normalde)
yatmaya yakın meyve kabuğu dökmek için çöpü açtım ve şu lanet teste bakayım tekrar dedim ama derdim bakıp bi daha sinir olmaktı....
o kadar ince o kadar belirsiz bi ikinci çizgi vardı ki anlatamam....
eşimi uyandırsam mı dedim ama kıyamadım sabah kan verdim sonuç 13 çıktı....
sevindim ama 13 çok küçük bi deger artacak mı düzenli mi artacak stresi çok fazlaydı
dün tekrar ettim testi 1650 olmuş değer....
tabi bu arada hergün test verdim hergün artişinı konrtol ettirdim...
isteyen herkese versin rabbimmm
şimdi kese ve kalp atışı heyecanı var....
sabah eşim mesaj atmış bana çok güldüm "kız sen gebe misin" diye...
4 yıl kimileri için kısa bi süreç ama bize çok uzun geldi hala inanamadığımız için gır gır geçiyoruz....
umarım herkes ama herkes bu duygularu tadar....

Ben inniyrum insallhh yarin guzel hberlini de alcaz korkma canm bnm bu dunya fani.. olsada bizim.olmasada.. olmuyr diyede karalarda baglamayalim.. birdahami gelcez dunyaya bol bol dua sukrann sujur.. yapcak birsey yok.. allh yumurtaya nasil can beriyrsa.. bizde ole nasip etsin iste..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…