2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cok fazla umutlanmakta istemiyorum.olmadigi taktirde yikiliyorum cunku.pek dusunmemeya calisiyorum.aklima geldikcede yumurcakla konusuyorum nolur tutun diye.rabbimin izniyle bu sefer olur insallah.hepimizin tez vakitte kucaklari saglikli bebelerle dolsun insallah...

Amin canım inşallah çok zor öyle kolay anlaşılabilecek bir duygu değil... Rabbim yüzüne baksın inşallah çok çok güzel mutlu haberlerini paylaşırsın bizimle kaçıncı günün?

Kizlarrrr bi bakin banaaa....
15 gun once opu oldum. Dun adet oldum. Bu bekledigum biseydi. Sorunum bugun basladi... asiri kanaman varrr demin disarda yuruken birden b8re asiri kanamam oldu cok korktum tuvalete canimi zor attim ustum basim hep batmisti. Yarin kontrolum var bugun pazar diye doktorumu rahatsiz etmek istemiyorum ama bu ani kanama beni cok korkuttuu eve geldim yattim hemen... benim gibi olan varmiiiiiii

Canım acaba ilaçlardan mı ??? Dinlen dikkat et kendine

Merhaba arkadaslar, bugun test gunumdu. Maalesef olmadı. 8. Gun negatif çıktığında biliyordum zaten olmadıgını ama bu sabah kanama başlayınca içindeki ufak kırıntı da kayboldu, kanda da sıfır cikti.

Tedavisi devam eden, hamilelik haberini almis arkadaslarım Allah sag salim bebeklerine kavuştursun sizleri.

Canım Rabbim sabır versin iyi güzel temennilerin için çok teşekkürler diliyorum Allah'tan sana en kısa zamanda dünya tatlısı hayırlı bi evlat nasip etsin dualarımdasın :KK36:

Canım acaba ilaçlardan mı ??? Dinlen dikkat et kendine
Ya bilmiyorum kii? 40 yumurtam vardi 27si toplandi acaba icimde kalan yumurtalardanmiki diye dusunuyorum ama nebilimmm? Sabah 10da kontrolum var ama korktum iste. Ilk defa boyle yogun oldum. Senin opydan sonraki ikk adetin nasildi kuzumm

Mümkün olsa da su topigin başındaki benim hamileligimle ilgili yazılar silinebilse çok üzülüyorum gördükçe :KK43: ağlamak istiyorum:KK61::KK61::KK61:cok mutsuzum

Kuzum benim söyleyecek söz bulamıyorum Allah yardımcın olsun sabır versin sadece zamana ihtiyacın var :KK36: Hep aklımdaydın tarifi yoktur elbet ne söylesem de tesellisi yok ama biz yanındayız tamam ve seni çok seviyoruz yalnız değilsin bu yolda kendini mutlu etmek için zaman ayır inşallah hayırlısıyla o gün geldiğinde mutlu haberini kutlayalım kalbi yüreği temiz güzel insan anne olucaksın ama Allah'ın tayin ettiği zaman bugün değilmiş diye teselli bulalım:KK36:

Ya bilmiyorum kii? 40 yumurtam vardi 27si toplandi acaba icimde kalan yumurtalardanmiki diye dusunuyorum ama nebilimmm? Sabah 10da kontrolum var ama korktum iste. Ilk defa boyle yogun oldum. Senin opydan sonraki ikk adetin nasildi kuzumm

Olabilir o kdr çok hormon ilaçları kullanıyoruz ki acil hemşire vardı onu arasana canım numarası yok mu en azından için rahatlardı

Hayirli olsun tatlimmm cokk cokkk cokk sevindim uzun zamandir girmiyordum smdi gorunce 8.gunum fln die cok mutlu oldum
gyimaz icinde cok uzuldum allah sabirlar versin ama hayat devam ediyor iste bende cokk cok kotu zamanlar.gecirdim negatif sonucundan sonra cok zor evet ama.umudumuzu kaybetmeyelim ekimde yeniden dondurulmuslarla deneyecegizz.ins herkescikler butun evlat dileyenler kavussun yavrularina:KK66:

Aminnnn tatlim kimin ne.olvagi belli degilki iste.. hepimiz allhim bizlere sundugu hayati yasiyruz allhim sonumuzu guzel yapsin kavusalim yaerularimiza

Mümkün olsa da su topigin başındaki benim hamileligimle ilgili yazılar silinebilse çok üzülüyorum gördükçe :KK43: ağlamak istiyorum:KK61::KK61::KK61:cok mutsuzum

Sen onlari okuma cnm bnm mutsuz olma.. lutfen.. hep ynindayimm.. insallh.. nefes aldikca unudumuz var olcak.. sen iyi ol .. yeterki..

Canimm beniimmmmm... bu defa olmadi ama olacak tekrar yine paylasicaz s3vincimizi yine senin icin gun sayicaz kuzummm... rabbimin taktiri....

haziran0desteğin için canım:(t: 36619119 .!.:
Kuzum benim söyleyecek söz bulamıyorum Allah yardımcın olsun sabır versin sadece zamana ihtiyacın var :KK36: Hep aklımdaydın tarifi yoktur elbet ne söylesem de tesellisi yok ama biz yanındayız tamam ve seni çok seviyoruz yalnız değilsin bu yolda kendini mutlu etmek için zaman ayır inşallah hayırlısıyla o gün geldiğinde mutlu haberini kutlayalım kalbi yüreği temiz güzel insan anne olucaksın ama Allah'ın tayin ettiği zaman bugün değilmiş diye teselli bulalım:KK36:
Tesekkur ederim destegin

Offf siteye Gyilmaz ın sonucundan sonra yazamıyorum bi türlü çok üzüldüm gece sabaha kadar sonucun iyi olmasını bekledim ama olmadı yeni başlayanlar Rabbim yolunuzu açık etsin transfer olanlar Rabbim tutunması için güç versin benim gibi transfer bekleryenlerede Rabbim sabır versin negatif olanlar umutlarını kaybetmesin inşAllah kızlarr salı günü transfer olan varmı beraber gün sayardık:)

Merhaba arkadaslar, bugun test gunumdu. Maalesef olmadı. 8. Gun negatif çıktığında biliyordum zaten olmadıgını ama bu sabah kanama başlayınca içindeki ufak kırıntı da kayboldu, kanda da sıfır cikti.

Tedavisi devam eden, hamilelik haberini almis arkadaslarım Allah sag salim bebeklerine kavuştursun sizleri.
Canım benim ya Allah sabır versin. Vakti geldiği zaman olacak umudunu hiç kaybetme.

Offf siteye Gyilmaz ın sonucundan sonra yazamıyorum bi türlü çok üzüldüm gece sabaha kadar sonucun iyi olmasını bekledim ama olmadı yeni başlayanlar Rabbim yolunuzu açık etsin transfer olanlar Rabbim tutunması için güç versin benim gibi transfer bekleryenlerede Rabbim sabır versin negatif olanlar umutlarını kaybetmesin inşAllah kızlarr salı günü transfer olan varmı beraber gün sayardık:)
Benim yarin 10.30da canim allah yardimcimiz olsun

GÖBEKTEN İĞNEME GONAL F DÜN BAŞLADIM... Akşam 8 de gonal F yarım saat sonra da luveris vuruyorum saat çok geç olmuyor değilmi farkedermi ??

Canım üZülmek stres yapmak sana iyi gelmez herşeyin bi zamanı var biliyorum sabırsızlanıyosun aynı duyguları yaşadım seninle ama rahat huzurlu bi kafayla olsun transferin tamam sinema izlemeye git sevdiğin bi mekan veya mekanlar varsa oraya git mutlaka bişeyler yap ve mutlu olarak kavuş bebişlerine çok düşünme geçicek zaman sen yeter ki kendine güzel bak Allah izin verirse inşallah 9 ay boyunca taşıyacağın misafirin olucak :KK70: Onları güzel ağırlamak istemez misin dikkat et kendine sağlına güzel anne:KK36:

canım çok sağolasınnnn inşallah güzel olacak ama ne bileyim işte sabah kontrole çağırdılar gidicem bakalım neler olacak

kızlarr sabah kontrole çagırdılar normalde ameliyat sonrası olurmus sık adet ama içimiz rahat etsin dedilerrr bakıcaklar bakalım muhtemelen tedavi sürecide değisecek çok korkuyorum dua edin ne olurrrr

X