2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

[QUdizindedihar, post: 36619300, member: 505821"]Sen onlari okuma cnm bnm mutsuz olma.. lutfen.. hep ynindayimm.. insallh.. nefes aldikca unudumuz var olcak.. sen iyi ol .. yeterki..[/QUOTE]
:KK43: sizinde moralinizi bozuyorum biliyorum ama canım gerçekten çok acıyo:KK43:

İnşallah, ama artik hic umudum yok:KK43: hamile bile kalsam hep kaybedeceğimi korkusu olacak, yada bi sonraki denememde belki sonuç pozitif bile olmayacak:KK43:
yesilinci, post: 36619404, member: 612883"]Canimm beniimmmmm... bu defa olmadi ama olacak tekrar yine paylasicaz s3vincimizi yine senin icin gun sayicaz kuzummm... rabbimin taktiri....[/QUOTE]
İnsallah

Bilmiyorum belki zümrüt tesellisi diyeceksiniz ama tüm tedavilerinde hayırlı evlat diledim Allah'tan. Ve hep şunu dedim Allah bana hayırsız evlat verip 20 sene ağlatacağına vermiyor 3 gün ağlıyorum :KK43: sonra sabrını veriyor. Ben böyle tutuyorum kendimi, evladıyla sınanan insanları düşünüyorum, oturup halime şükrediyorum. Doğru mu yanlış mı bilmem bu düşünce ama beni rahatlatıyor.

[QUdizindedihar, post: 36619300, member: 505821"]Sen onlari okuma cnm bnm mutsuz olma.. lutfen.. hep ynindayimm.. insallh.. nefes aldikca unudumuz var olcak.. sen iyi ol .. yeterki..
:KK43: sizinde moralinizi bozuyorum biliyorum ama canım gerçekten çok acıyo:KK43:[/QUOTE]

Bilyrummm canmm bnmm caninin yandigini ama allhim yine sana unutlar nasip etcek birtanemm artik kndine gel ne olur silkelen.. biliyrum solmesi kolay sen sadece kndini toplamaya calis ne olur.. yine olcak yeniden ayaga klkicaksin allhim busefer dahada guzel yapicak..
ALLAH (c.c.) kuluna 3 şekilde cevap verir;
"Evet!" der istediğini verir..
"Hayır!" der daha iyisini verir..
"Bekle!" der en iyisini verir...
Unutma cnm hpimiz sinavdayiz sen buna bile sukrediceksin.. yapack birsey yok isyan edemiyruz .. elimizden duadan baska hic birsey gelmiyr.. sende bnde bizlerde.. hepimiz bu sinavi anlimizin akiyla gecmeyi nasip eylesin.. amin amin aminn

İnşallah, ama artik hic umudum yok:KK43: hamile bile kalsam hep kaybedeceğimi korkusu olacak, yada bi sonraki denememde belki sonuç pozitif bile olmayacak:KK43:
yesilinci, post: 36619404, member: 612883"]Canimm beniimmmmm... bu defa olmadi ama olacak tekrar yine paylasicaz s3vincimizi yine senin icin gun sayicaz kuzummm... rabbimin taktiri....
İnsallah[/QUOTE]
Olurmu bitanem oyle sey... ne ilksin dusuk yapan nede son olacaksin kuzum sen... boyle umutsuz olma nolur... simdi bu duygular normal uzuntu normal ama umutsuzluk olmaz... rabbim kurani kerumde benden umidinizi kesmeyin diyo.. yani Allahtan umut kesmek haram kuzummmmm.... tekrar olacak yine hissedeceksin bebegini... simdilik biraz sabirrr...

Bilmiyorum belki zümrüt tesellisi diyeceksiniz ama tüm tedavilerinde hayırlı evlat diledim Allah'tan. Ve hep şunu dedim Allah bana hayırsız evlat verip 20 sene ağlatacağına vermiyor 3 gün ağlıyorum :KK43: sonra sabrını veriyor. Ben böyle tutuyorum kendimi, evladıyla sınanan insanları düşünüyorum, oturup halime şükrediyorum. Doğru mu yanlış mı bilmem bu düşünce ama beni rahatlatıyor.

Ewet dogacim iste rabbim.nedemis..
Bana ewlat istiyrum.diye kapima gelmeyin hayirli ewlat dileyin bnden demis.. oyuzden allhn bize bahsettigi kaderi begenmemek bile haddimize degil.. o yumurtaya bile can veren rabbim mutlaka.. biliyrdur neyin nezamn ve zamni olcagina.. oyuzden dogru dusnuyrsun cnmm allhim hepimize hayrli ewlatlatlar nasip etsin..

çok haklısın. allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...

Kizlarrr bugun 8.gunum cok koyu renkte kanamam olmus sildim peceteye bidaha gelmedi sizde olmusmuydu cok korktum.dun idrar testi yapmistim ikinci cizgi baya belorgin cikmisti bisey olmusmudur:KK43:

inşallah olmamıştır. ben hiç hamilelik geçirmedim ama kırmızı renkte olmadıktan sonra korkulacak bişey yok diye duymuştum. allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Merhaba arkadaslar, bugun test gunumdu. Maalesef olmadı. 8. Gun negatif çıktığında biliyordum zaten olmadıgını ama bu sabah kanama başlayınca içindeki ufak kırıntı da kayboldu, kanda da sıfır cikti.

Tedavisi devam eden, hamilelik haberini almis arkadaslarım Allah sag salim bebeklerine kavuştursun sizleri.
Çok üzüldüm canım,biliyor musun bilmiyorum ben de aynı sonucu aldım. 3 gün geçti üstünden bu duruma alıştım. Umarım sen de hemen toparlarsin kendini.

Çok üzüldüm canım,biliyor musun bilmiyorum ben de aynı sonucu aldım. 3 gün geçti üstünden bu duruma alıştım. Umarım sen de hemen toparlarsin kendini.
Yok canım, hep okuyup takip etmeye çalıştım ama gözümden kaçmış. Daha doğrusu kendi derdime düştüğümden :KK43: bazı şeyleri okusam da anlamadım. Sana da sabır versin allahım. Tez zamanda hayırlı evlat nasip etsin .

Hepinize Merhaba kızlar. Negatif sonucumu aldığından beri pek yazmıyorum ama hepinizi tek tek okuyorum.negatif sonuc alan arkadaslara geçmiş olsun,tedavisi devam edenlere Allah kolaylik versin.hamislerimiz umarım hepiniz iyisinizdir.takipcinizim. Allaha emanet olun

Canlar bişey soracam. Hamileliğin ilk haftalarında X-r ışınlarına maruz kalmak bebeğe zarar verirmi. Sonuçta radyasyon var. Havaalanından kontrol noktasından geçecem ya bebeğe zarar verirse çok korkuyorum.. Bilgisi olan cevap verirse sevinirm.

Canlar bişey soracam. Hamileliğin ilk haftalarında X-r ışınlarına maruz kalmak bebeğe zarar verirmi. Sonuçta radyasyon var. Havaalanından kontrol noktasından geçecem ya bebeğe zarar verirse çok korkuyorum.. Bilgisi olan cevap verirse sevinirm.

hiç düşünmemiştim zararlı olabilir bi doktoruna sor istersen sıkıntı yaşayabilirsin sonuçta çok hassas bi süreçteyiz.

E="egelii, post: 36623316, member: 611016"]Gunaydin arkadaslar 10.30da transferim var dualarinizi eksik etmeyin allah yardimcimiz olsun[/QUOTE]
Allah yardımcı olsun arkadaşım. ....biran önce gelsin bebisin sana dualarımız seninle

X