2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Çok şükürrr bitti hasretlik, hoşgeldinn canım benim,hadi bakalım sende bebişimizi al gel bu meraklı bekleyişe katıl:KK70::emir_bebek:

Hosbuldukkk canimmmm masaalh bayagi yol kat etmissin 1haftada.. jangi ara oldu kacirrmisim cnm bnm 2.gunun sanirim bugundimi bak cnm onmli olan su 4gun.. tammi dinlen yat kndini kasma ne olursa allhtan sen elinden gelwni yaptin gerisi rabbime kalmis.. :)

Tabi tabi transfere kadar kesilmişti şimdide yok çok şükür,opudan sonra kanamamda oldu lekenlemem de yani genelde oluyomuş içini ferah tut kuzum
Ayyy canim cokk tesekkur ederimm fitili gece koyuyorum sabak wc ye gidince kahverengi bi akinti cok korktumm bi de yarin transfer olacak telasliyimm rahatlattin beni allah razi olsunnn

Günaydinnnn cnlarimmmm sonunda netim geldiiii
Sizleri cok ozledimmmm..
Aramiza yeni katilan arkadaslarimiza hosgeldiniz diyrum..
Yeni tedaviye baslayan arkadaslarimiza hayrli olsun diyrum..
Transferi olan arkadaslarimizada pamuklarimiza iyi baksin hiiiiii diyrum :)

Uzak kaldim sizlere neler yaptigimi yazamadim:) benim bugun ignemin 8.gunu sanirim carsamba opum var kizlar pes pese gircez sanirim allh yar ve yardimcimiz olsun..
Hosgeldin canim tedavin hayirli olsunn

Kızlar Allah rızası için bana yardım edin dün transferim oldu dinlendim bi gün otelde kaldık , ama bugün eve geldik asansörün kapısını ben açtım eşimin eli doluydu bende unutmuşum açtım,ama ağlıyorum bi saattir kızlar ya vala moralim çok bozuk yani asansör kapısı ağır sonuçta bende çektim bişey olurmu ya bişi yazın neolur
Canım panik yapmaya bende açıyordum sonuçta ağır birşey taşımıyorsun ki rahat ol.

Merhaba arkadaslar, bugun test gunumdu. Maalesef olmadı. 8. Gun negatif çıktığında biliyordum zaten olmadıgını ama bu sabah kanama başlayınca içindeki ufak kırıntı da kayboldu, kanda da sıfır cikti.

Tedavisi devam eden, hamilelik haberini almis arkadaslarım Allah sag salim bebeklerine kavuştursun sizleri.

Merhaba arkadaslar, bugun test gunumdu. Maalesef olmadı. 8. Gun negatif çıktığında biliyordum zaten olmadıgını ama bu sabah kanama başlayınca içindeki ufak kırıntı da kayboldu, kanda da sıfır cikti.

Tedavisi devam eden, hamilelik haberini almis arkadaslarım Allah sag salim bebeklerine kavuştursun sizleri.
Allah sabır versin canım üzüldüm..inşaallah bir daha ki sefer kavuşacaksın

Kader arkadaslarim merhaba
Uzun bi suredir buralarda yoktum. Usenmedim yaklasik 1200mesaji okudum. Pespese icimde kelebekler ucusturan guzel haberlerde okudum yuregimi daglayip sizlatan gozlerimi dolduran haberlerde.taze anne adaylari rabbim tamamina erdirsin. Tedavidekiler bolca kaliteli embriyolariniz olsun. Gyilmaz ne dicegimi bilmiyorum.senden sonra bu topige guzel haberi ben vermistim senden destek alip test yapmistim.rabbim sabrini versin. guc versin. Hemen toparlanman icin dualarimdasin.

Kissslaarrrr yaRin transferim var :KK57:
Eger embriom saglikla çozunur cozundukten sonra bozulmazsa yarin 13:30 da alicam inci tanemi
Bnm icin dua edin olurmu:KK60:
Bakalim bnm gûclu savascim annesine gelicekmi:KK22:

Rabbim sabirlar versin cnm
Yilma vazgecme nolur
Biraz dinlen toparlan ve savasa devam et
Bir gun mutlaka bizde bu mucadeleyi kazanicaz unutma:KK60:

Canım evet için rahat olsun Rabbim ne yüce... Çok dua et kimseden değil Allah'tan iste ben hiç umudumu kaybetmedim hep dua ettim hepimiz bi şekilde imtihan ediliyoruz kuzucum Mevlam sana inşallah güzel hayırlı bi evlat nasip eder rahatlamaya çalış tamam
Cok fazla umutlanmakta istemiyorum.olmadigi taktirde yikiliyorum cunku.pek dusunmemeya calisiyorum.aklima geldikcede yumurcakla konusuyorum nolur tutun diye.rabbimin izniyle bu sefer olur insallah.hepimizin tez vakitte kucaklari saglikli bebelerle dolsun insallah...

X