2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Hayırlı olsun canım Allah sağ sağlim kucağına aldığın günleride göstersin :)

Tesekkur ederim canim allahim saglikli hayirlievlatlar nasip etsin hepimize 20dk falan surdu 1saat dinlendim cok cok az bi kanama oldu simdi dinleniyorum birazagrim var kasiklarimda insallah kolay olur seninde rabbim yardimcimiz olsun
peki genel anestezi mioldun canım

Canım çok geçmiş olsun yat gezinme ayaklarının altına yastık koy inşaallah bisey olmaz içini ferah tut.. Allaha emanet et ...

Evet canim genel anestezi oldum
neyse bi aşamayı daha hayırlısıyla atlatmışsın canım darısı başımıza..Ya benim bugün yanlarıma ağrı girip duruyo yumoşlar büyüyo ondnmıdır acaba oldu mu senin ağrın??Yakaladım daha bırakmıyorum seni artık bu arada;D

KIZLARRR
Gyilmaz arkadasimiz malesef sabah bebegini kaybetti.. suan bugun cok mutsuz oldugu icin girmk istemedi onun izni ile bende sizlere cok tesekkur ediyr dualariniz ve yaninda oldugunuz icin.. kndini topladigunda inaniyrumki hersey cok guzel olcak..
ALLHIM NE VERRISE HAYRLISNI VERSIN AMIN..
RABBIM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN..

Allah yardımcı olsun gerçekten çok zor bi durum onun yanındayız Rabbim bian önce güç kuvvet verir de toplar inşallah kendisini çok öpüyorum onu

Yapma
Yin yaaa allahim sabir bersin bende ayni seyleri yasadim cok iyi anlarim onu su an cok kotu oldum o anlarim geldi aklima allahim uardimcisi olsun birdahakine sag salim insallah rabbimden ote yok nederse o elimizden bisey gelmiyor ben ogun bebeklerimi ileri itsem ne yapsam die cirpindim yalvardim biseyler yapin diye ama olmadi tasin altina saklasan yok iste dunyada yicek nasipleri yokmus allahim sabir versin

Okurken çok üzüldüm nedenirki böyle bir durumda dilim tutuldu. Allahın izniyle hayırlısıyla inşallah tez zamanda tekrar rabbim nasip eder. Üzülme canım moralini yüksek tut. Rabbimiz isteyen herkese zamanı geldiğinde hayırlısıyla nasip edecek buna inanıyorum. Herşey yaradandan. Dua et bende ediyorum sana üzülme arkadaşım.

Allah yardimcisi olsun arkadasimizin gercekten tariffi olmayan bi aci insaallah en kisa zamanda rabbim tekrar yuzunu guldurur dualarimiz hep onunl...

Ya cok uzuldum allah sabir versin demekten baska bise gelmiyor elden allahim en kisa surede hayirli evlat nadipeder ins

Ayyyy cok üzüldüm canım ya hamileyim bile demiyordu çok üzüldüm Allah sabır versin eşine ve kendisine rabbim herşeyin hayırlısını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…