2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

günaydın hepınıze. bizde Allah nasıp ederse bu ay tup bebek denemelerine başlıyoruz ilk defa. hıcbır bılgım yok bu konu hakkında. adetın uucuncu gunu fsh ve e2 ye bakıldı . benım sorunlu hormonlarım bunlardı . ama cok sukurkı fsh:5 , e2: 20 cıktı .doktorum güzel dedı . adetın 12. gunu yanı onumuzdekı prş gunu once rahım duvarına bakacağını soyledı . rahımduvarının kalınlıgınamı bakacak . ondan sonra nasıl bır prosedür uygulanıyor . bılgılendırısenız cok sevınırım . stres yaptım bıraz . Allah yardımcımız olsun .bırde deneme oncesı yemem gereken dıkkat etmem gereken bır durum var mı acaba , sormay ı unuttum doktoruma .

hadi gözün aydın canım rahatlamışsındır artık sırada kalp atışı var inanılmaz bişey ozaman tamam diyosun anneyim...

teşekkür ederim canım.... öyle mi diyosun şimdilik çok birşey hissetmiyorum ağrılarım belirtiler var ama ne bilim çok tuhaf bi duygu inşallah hayırlısı olur keseyi 10 gün sonra görücez 2 eylül randevum var ama 2.testi beklerken çok daha heyecanlandım Allahım ben şimdi anne mi oluyorum

Canim gozun aydin bunu da atlattin sukur. Darisi bana ins bende kan verdm bekliyrm.

Canim 10 gun sonrasinami gun veriyorlar ben o kadar istnblda kalamam ya. İns sonucum iyi cikarda hayirlisiyla.

Merhaba, ben de 4 gün oldu iğnelere başlayalı. Ankarada nova da başladım. Özellikle yediğiniz şeyler var mı?

harika:)) darrısı başımıza..GYILMAZın iyi olacağına inanıyorum ben allah yardımcısı olsun..

Merhaba, ben de 4 gün oldu iğnelere başlayalı. Ankarada nova da başladım. Özellikle yediğiniz şeyler var mı?
Benimde iğnelerde 7.günüm arkadaşm, 4. günü doktor kontrole çağırdığında özellikle yapmam gereken yada yapmamam gereken biey var mı falan diye sordum yok dedi..Ama şunu biliyorum adaçayı ve maydanoz suyundan uzak durmak gerekiyor ileriki safahalar için..

Hadi hayirli olsun canim bende dun 2. Testi beklerken cok tedirgindim ya ben keseyi gormek icin c.tesi dr gidecem erken mi daha bilmiyorum ama bi dr gorusmek isyiyorum artik merkezim unuttu beni

Rabbim hayırlısıyla versin inşallah canım benim. Yüzünü güldürsün.
Bebeğin seninle olsun hayırlı sağlıklı şekilde :-*
Az kalmış test gününe. Pzts yaparsın herhalde?

gunaydinn cnm cok tesekkurler iyi dileklerin icin belki pazartesi yapsam cikar ama ben yinede kendi doktorumun tarihini bekliycem gunler yaklastikca korkularim artiyo o yuzden ne kadar gec yaptirsam okadar iyi galiba:-(

canim gunaydinnn coook sevindim sonucuna rabbim saglikla kucagina almayi nasip eder bebislerini....insaallah bizede boyle guzel haberler vermeyi nasip ederr

Hareketlerini hissetmene cok az kaldi ozaman kuzummm:) yanliz dogduktan donrda ayni hareketlilige devam eer bu minik. Sen simdiden bol boldinlen kuzummmmm

dinelniorum zaten tatlım artik az az hissediorum zaten.ayyy nebilim kuzum oyle olursa yandik ☺ hayrkisi bakalim dogsunda ben yorulmya raziyim.
:)

Arkadaslar merhaba az onnce merkezden geldim bugun yumurtalarim toplandi 12 tane umarim guzel sonuclar aliriz hep beraber allahim yardimcimiz olsun hepimizin
Hayırlı olsun canım inşallah hemen büyüyüp gelişirler kavuşursun bebiişine..NAsıl peki zor oldu mu benimde haftaya olacak muhtemelen...

merhaba canlar.. biz dr muzla tekrara görüştük.. bu sefer co-cultur yapmayı düşünüyor.co-cultur hakkında bilgisi olan var mı ?

Hayırlı olsun canım inşallah hemen büyüyüp gelişirler kavuşursun bebiişine..NAsıl peki zor oldu mu benimde haftaya olacak muhtemelen...
Tesekkur ederim canim allahim saglikli hayirlievlatlar nasip etsin hepimize 20dk falan surdu 1saat dinlendim cok cok az bi kanama oldu simdi dinleniyorum birazagrim var kasiklarimda insallah kolay olur seninde rabbim yardimcimiz olsun

Hadi hayirli olsun canim bende dun 2. Testi beklerken cok tedirgindim ya ben keseyi gormek icin c.tesi dr gidecem erken mi daha bilmiyorum ama bi dr gorusmek isyiyorum artik merkezim unuttu beni

yok canım o kdr erken göremiyosun bana 10 gün sonrasına randevu verdiler erken gelseniz de göremezsiniz dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…