2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Sağol canım inşallah olmaz birşey dua ediyorum, inşallah benimledır hala çok uzuldum , çok ağladım. Hani diyordum ya hic birşey hissetmiyordum diye meğer çok şey hissediyormusum bebeğim için
Oyyyy kuzum benimmm varligini bugun hissettin dimiii??? Kiyamsm sana ben yaa uzulme bitanem yavrucugun seninle insallah birakmayacak seni... sana siki siki tutunuyo bebisin saiin korkma...

Oyyyy kuzum benimmm varligini bugun hissettin dimiii??? Kiyamsm sana ben yaa uzulme bitanem yavrucugun seninle insallah birakmayacak seni... sana siki siki tutunuyo bebisin saiin korkma...
İnşallah hala benimledir, çok korkuyorum yarin kotu bir haber almaktan kanama yeni başladığında kese görünüyordu ama ben ondan sonra bayağı oldum. İnşallah yarin Dr um bebeğinin benimle olduğunu endişe etmememi soyler

KIZLAR göbek iğnemin 11. Vuruldum uzun protokol yani lucrin iğnelerim şuan üşütme tuttu ve kemiklerim sızlıyor eşim gece nöbetinde acaba normalmi bugün adet oldum bu arada başında ağrıyor

benim 2.denemem cnm ilki dis gebelik oldu laparoskopi oldum simdikide donmus tek embriyo 6.gunum bitti ayin 27 sinde sonucumu ogrenicem dualarini eksik etme cnm bizden
Rabbim hayırlısıyla versin inşallah canım benim. Yüzünü güldürsün.
Bebeğin seninle olsun hayırlı sağlıklı şekilde :-*
Az kalmış test gününe. Pzts yaparsın herhalde?

Güzelim gönlünü ferah tut olur mu..
Rabbim her şeyin hayırlısını versin. İnşallah bebeğin sağlıklıdır ve seninledir..
Üzülme Rabbine teslim ol.. Yoktan var eden O.. Yaşatmayı murad ettiyse olur inşallah. Hayırlısını dile Rabbimden..
Bak herkes dua ediyor sana..
Iyi haberlerinizi bekliyorum bebeğinle inşallah

Kızlar arayayım mı ben ya nie arayıp bilgi vermiyolar merkezden aa kıl oldum bak
Canım acaba 5. Günemi beklitiyolar bana öyle oldu 5. Gün aradılar bu arada pazartesi transferim var nasipsee hadi sendende
Bu bebişler daha doğmadan bizi hop oturtup hop kaldırcaklar anlaşıldııııı:) canım benim inşAllah yarın güzel haberler verirsin inşAllah seninledir ve ömür boyu yakanı bırakmaz Rabbim ne eylerse güzel eyler dualarını eksik etme

EvTE="bibebemolsa, post: 36592504, membur: 406913"]Canım acaba 5. Günemi beklitiyolar bana öyle oldu 5. Gün aradılar bu arada pazartesi transferim var nasipsee hadi sendende

Bu bebişler daha doğmadan bizi hop oturtup hop kaldırcaklar anlaşıldııııı:) canım benim inşAllah yarın güzel haberler verirsin inşAllah seninledir ve ömür boyu yakanı bırakmaz Rabbim ne eylerse güzel eyler dualarını eksik etme[/QUOTE]
İnsaalh bebegin seni birakmaz bilirim bende o zor anlari rabbim yardimcin olsun insallah yarin guzel haber verirsin bize dedigin gibi rabbim ne eylerse guzel eyler herseyin en iyisini o bilir ben de 1 yil once ikizlerime hamileydim 5. Bitmisti 6 aya girdim erken dogum oldu malesef ama rabbim oyle uygun gormus ondan gelene birsey diyemiyoruz 12 yil sonra benim mucizelerimdi ama olmadi nasip degilmis demek ki

canım benim inşallah Rabbim hangisi hayırlıysa onu nasip etsin çok merak ediyorum bu değerim de katlanırsa biraz rahat nefes alıcam az önce testimi yaptırdım bi saate kadar sonucu alıcam inşallah çok heyecanlandım ilki kadar heyecan var ya

canım erken tabi üzülmen için biraz rahat ol biz naparsak yapalım herşey olacağına varıyo inşallah hayırlı osnuçlar alırsın çok zor bundan bikaç gün aynı heyecan bizlerde de vardı Allah hepimizin yardımcısı olsun

canımın içi kıyamam ya lütfen kendine dikkat Rabbim seninle olsun inşallah sımsıkı sarılırlar sana annesini üzmezler lütfen dinlen ahhhhh bu kocalar dualarım seninle hevesimizi kursağımızda bıraktılar hep üzüntüden işte biliyorum canım hatırlamaz mıyım gelişmelerden beni haberdar et olur mu inşallah herşey çok güzel olacak Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın biz yanındayız bundan sonrası bebişlerimiz için akıllanalım da kimsenin biz üzmesine fırsat vermeyelim yanındayım canım benim dualarımla beraber

canım benim lütfen bırakma kendini ahhh ya bizde de kafasızlık ne takıyosun onu bunu şuan herşeyden önemlisi sensin umudumuzu kaybetmek yok tamam mı yüzün gülsün lütfen

Ben bugün gidiyorum kuzum, dua et bana çok heyecanlıyım bi o kadarda korkuyorum ben alttan progestanı nasıl yerleştircem bundan sonra ödüm kopar

Sekerriiimmmmm bu oglan ne cabuk 13 cm oldu gecen gun 10 cm di yaa masallahhh benim minik kuzumaaaaa

yaaa teyzesi masallah 148 grm olmus bide dun komtrolmz vardi dr herseyi guzel dedi bide sasrdi bu nekadr harektli bi bebek dedi eli ayagi hic durmuo ekrnda gordkte :) darisi size insallah canm benim en kisa zamnda.

canim estrofrmi birakinca oluo galiba ya.banada drm hepsni ayni dozda devam ettrdi kuzum ozellikle estrofrm rahim duvarni guclendirio bebegn tutunmasni daha kolay saglio.estrofemi ben biraktim kanamm oldu iste dr birhafta daha kullan dedi bi problm olmadi cok sukut sonrasnda.insallah canm bugun guzel haberler alirsin.

[QUyaptpost: 36584371, member: 611595"]Canım benim çok üzüldüm senin için. Diyecek bişey de bulamıyorum vaktini bekliyor demek ki. Rabbim çok bekletmeden muradını verir inşallah. Benim de umudum yok, Allahın takdiri artık. Bize düşen sabri beklemek[/QUOTE]
Ne yaptin canim sonuç ciktimi

kızlar kocaman günaydın hepinize Allah bugüne dualarımızı kabul etmesi umuduyla başlayalım inşallah... 2 gebelik sonucum çıktı sabah yaptırmıştım değer 549 inşallah kalp atışlarını da duymayı da nasip eder Rabbim ... güne mutlu başladım bebişlerim benimle GYILMAZ1982 arkadaşımıza dua edelim duaya ihtiyacı var kıyamam ben ona ya herşey güzel güzel seninleyiz görüceksin bak bebişlerin sana sımsıkı sarılacaklar

yaaa teyzesi masallah 148 grm olmus bide dun komtrolmz vardi dr herseyi guzel dedi bide sasrdi bu nekadr harektli bi bebek dedi eli ayagi hic durmuo ekrnda gordkte :) darisi size insallah canm benim en kisa zamnda.
Hareketlerini hissetmene cok az kaldi ozaman kuzummm:) yanliz dogduktan donrda ayni hareketlilige devam eer bu minik. Sen simdiden bol boldinlen kuzummmmm

hadi gözün aydın canım rahatlamışsındır artık sırada kalp atışı var inanılmaz bişey ozaman tamam diyosun anneyim...

Kuzummm hayirli olsun artik korkulacsk bisey kalmadi cok sukurrrr darisi bize artikkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…