2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kalp atışını çarşamba duyacaktim ama inşallah duyabilirim artik diyorum, çok oldu kanamam ya leke gibi değil çok umudum kalmadı ama Allahım hayirlisini versin ne diyeyim ilaçlar azaldığı için kırılma kanaması oluyormuş ama umarım öyledir

Aa canım benim çok geçmiş olsun umarım hemen duzelirsiniz bebeginle birlikte

ayyy canm benmm allah sabrni versjn cok zor bi durumdur. insallah tez vakitte kucagni doldrsn rabbim.

canim benim kanamn olmus galiba insallah bisey olmaz ilk baslrda benmde az az olmustu 14.haftmda baya bi kanmm olmustu ama ckk sukur bisey olmadi insallh senn bebisnde bisey olmaz canm.

ben de salı günü gördüm hem keseyi hem kalp atışını ama doktorum bana hiç bıraktırmadı azaltmadık bile hepsini aynı dozda alıyorum yine seninki neden bıraktırdı acaba... ama nolur hemen kötü düşünme canım bak sen de diyosun kırılma kanaması oluyomuş diye belki öyledir lütfen önce sen iyi olmalısın ki bebeğin de senden güç alsın demi hemen salıp koyverme kendini o bebek nasıl yollardan geliyo ne çabalarla tutundu annesine öyle hemen terketmez annesini

Canim lutfen moralini yuksek tut bebegin seninledir uzme kendinide bebeginide

Kızlar Allah hepinize hayırlı, sağlıklı bebisler nasip etsin inşallah.
Ben de dün iğnelere başladım.. içimde tuhaf buruk hisler var..
3 kez doğal yollarla gebe kaldım, 3'ü de hüsranla bitti.. Rabbim hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın..
İnşallah test günlerinde sevinçlerimizi paylaşmak nasip olur :)

allah kolaylik versin cnm insaallah beraber paylasmayi nasip eder...

en umutsuz vaka benim galiba eşimde azosperm vr tese olacak bendede yumurta rezevri çok az hatta erken menepozla karşı karşıyayım...........doktor %5 şans verdii ...ben ağlamayımda kim ağlasınn..tedaviye başladık ama umudum çok az...çokk üzgünüm

uzme canim ya kendini allah kolayligini verir elbette dualarimiz seninle....

canim benim kanamn olmus galiba insallah bisey olmaz ilk baslrda benmde az az olmustu 14.haftmda baya bi kanmm olmustu ama ckk sukur bisey olmadi insallh senn bebisnde bisey olmaz canm.
Canım benim bi anda çok şiddetli oldu, masamdan lavoboya gidene kadar pantolonuma geçti o kadar yani sürekli parca parca kan geldi, saat 4 e kadar çok fenaydi, 4 ten sonra azaldi

Ya arkadaşlar ben iğne vurma aşamasındayım ya kasıklarım ağrımaya başladı bide iğne yerlerim sert sert sizde nasıl normal mi??bu arada. 6. Günüm

Canım Dr bana ultrason da tek tek gösterdi herşeyi hatta etrafında bi beyazlık vardı iyi tutulduğunu gösteriyor dedi, bizim Dr karda korkma kırılma kanamasisir kese var dediler, ivf Dr. Da kanamam dursun yarin bakalım dedi, bi anda kesmesini 3 kez estrofem alıyordum 2 almaya başladım, 2 kez crinone aliyodum 1 kez sabahları al dedi

Kuzucummm coj gecmis olsunnn korkma sakin bebisin sana siki siki tutunmus masallah.. guclu bi bebis o. Insallah bu zor zamani anneciginin karninda rahatca atlaticak. Sen kalbini ferah tut kuzummm....

Kuzucummm coj gecmis olsunnn korkma sakin bebisin sana siki siki tutunmus masallah.. guclu bi bebis o. Insallah bu zor zamani anneciginin karninda rahatca atlaticak. Sen kalbini ferah tut kuzummm....
Sağol canım inşallah olmaz birşey dua ediyorum, inşallah benimledır hala çok uzuldum , çok ağladım. Hani diyordum ya hic birşey hissetmiyordum diye meğer çok şey hissediyormusum bebeğim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…