2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ayy bnde merklandim sana mesaj attim gelen kutuna bkmadinmi.. pazar attydimm..ordan bak oku yaz bana .. muhtemeln opu.. ya pazrtesi yada sali okur cnm bnm.. allh hakkimizda hyrlisni versin.. sende stres yapma cnm bnm olcaksin..
Yazdım cevap canım :) günün yaklaşıyor bakalım ne zaman olucam zamanı gelmemiş demek ki

izmirdeki doktorum 2 hafta sonra git ultrason için dedi ama buradaki yani denizlideki doktorum pazartesi gibi görebiliriz demişti. ben pazartesi gideceğim.... sen e2 ve progesteron tahlili de yaptırdın mı doktorum benden bunlar da istedi. sonuçlara göre ilaçlarımın dozunu ayarladık. estrofemi 4taneden 5e çıkardı. progestan yumuşak kapsülü de birden 2 ye çıkardı....
Canim benle dr um farkli sehirlerdeyiz hic onemsemiyorlar 2. kan testini bile ben dedim yaptirayim mi diye o derece yani diger tesleri yapmadim ama c.tesi yasadigim yerdeki bi uzmana gidecem ondan isterim lutfen senin dr onerilerini yaz bana benimkilerde tik yok

Canim benle dr um farkli sehirlerdeyiz hic onemsemiyorlar 2. kan testini bile ben dedim yaptirayim mi diye o derece yani diger tesleri yapmadim ama c.tesi yasadigim yerdeki bi uzmana gidecem ondan isterim lutfen senin dr onerilerini yaz bana benimkilerde tik yok

canım benim doktorum da farklı şehirde ama sağolsun baya ilgileniyor..... her aldığım sonuçta onu arıyorum ve bana yapmam gerekenleri söylüyor. zten tedavi sürecinde de genelde bütün takipleri denizlide ki doktorum yaptı ama hemen izmirdeki doktoru arıyordu ve o da neler yapılması gerektiğini söylüyordu..... böyle üçlü bi şekilde ilerledik yani :) ben sana söylerim.... denizlideki doktorum pazartesi gel bakalım dedi az önca aradım kendisini....

canım lütfen kendini bırakma.... test için daha çok erken... beta hcg hormonu kana 10. günden itibaren karışmaya başlıyormuş o yüzden hiç üzme kendini. bekle ve asıl gününde tekrar kan ver. ama lütfen umutsuzluğa kapılma......

hey kendine gel gitmiş bide 8.gün yaptırıyosun ah seni seni kız ben bile o cazgırlığımla 11.gün yaptırdım bu kdr erken belli olur mu hiç ya bebişlerinin sana sımsıkı tutunması için lütfen Allah'tan umudunu son güne kadar kesme ben hiç kesmedim mesela bunlar gerçekten önemli o kdr üzülsem de panik yapsam da tamam toparlıyosun kendini herşey için daha çok erken bol bol dua et Allah'a mucizesini Sen O'ndan ümidini kesmedikçe hiç ummadığın anda gönderir anlaştık mı?:KK66:

canimm ya uzme kendini daha cok erken doktorlar zaten oyuzden gununden once yaptirmayin diyo benimde canim gidiyo test yapmak icin erken uzulmek istemiyorum cunku icinde birsey oldugunu hissederek yasamak bile guzel eger varsada zamaninda ogrenmek en guzeli lutfenn zamani geldiginde insaalah guzel haberlerini bize verirsin dualarimiz seninle...

Kızlar inşallah erkendir, inşallah boşuna üzülmüşümdür. Moralim hiç iyi değil ama Allah'tan gelene de isyan etme hakkım yok. Hakkımızda hep hayırlısı için dua ettim. O kadar çok adet belirtisi yaşıyorum ki. Sürekli kasılıyor rahmim. Dışarı çıkacakmış gibi :KK43: yoruldum çok :KK43:

NEGATİF!!! Arkadaşlar benim bekleyişim hüsranla sonuçlandı, Vuslat başka bahara kaldı. İyi miyim,degilim.Canim cok aciyor ama Allahin takdirine boyun egmekten baska carem yok.Bu zor zamanlarda desteğini esirgemeyen herkese cok tesekkur ederim.Hamile olan arkadaşlara sağlıcakla kucaklarina almayi nasip etsin ALLAH. Bekleme sürecinde olanlara pozitif sonuçlar, tedavisi devam edenlere de kolaylıklar,negatif sonuc alanlara da sabir diliyorum.Rabbim yardımcımız olsun.

Arka
Kızlar inşallah erkendir, inşallah boşuna üzülmüşümdür. Moralim hiç iyi değil ama Allah'tan gelene de isyan etme hakkım yok. Hakkımızda hep hayırlısı için dua ettim. O kadar çok adet belirtisi yaşıyorum ki. Sürekli kasılıyor rahmim. Dışarı çıkacakmış gibi :KK43: yoruldum çok :KK43:
Arkadaşım ben ilk kez tüp bebek yaptırıyorum ve bazı şeyleri çok araştırdım ve bütün doktorların kesin söylediği bişey var 10.günden önce hamilelik belli olmaz..o yüzden ilaçlarına devam et mutlaka ve şimdiden üzMe kendini çünkü oda olumsuz etkiler,doktorların diğer bi sözü mutlaka stresten uzak durun..yani kendi toplayıp bi kaç günü iyi şekilde geçirmeye çalış.allahtan umut kesilmez..

NEGATİF!!! Arkadaşlar benim bekleyişim hüsranla sonuçlandı, Vuslat başka bahara kaldı. İyi miyim,degilim.Canim cok aciyor ama Allahin takdirine boyun egmekten baska carem yok.Bu zor zamanlarda desteğini esirgemeyen herkese cok tesekkur ederim.Hamile olan arkadaşlara sağlıcakla kucaklarina almayi nasip etsin ALLAH. Bekleme sürecinde olanlara pozitif sonuçlar, tedavisi devam edenlere de kolaylıklar,negatif sonuc alanlara da sabir diliyorum.Rabbim yardımcımız olsun.
Canim lutfen uzme kendini diyecem ama elden gelen bise yok emin ol bende cok uzuldum diger transfere kendini hazirla dua et canim hirpalama kendini lutfen

Canim lutfen uzme kendini diyecem ama elden gelen bise yok emin ol bende cok uzuldum diger transfere kendini hazirla dua et canim hirpalama kendini lutfen

Merhaba arkadaslar, benim bugün 8.gunum. Gidip kan testi yaptırdım ve maalesef 1.2 cikti. Asıl test gunüm pazar sabahı ama biliyorum artık hamile degilim. Hayırlısı boyleymis diyorum. Degeri artan arkadaslar Allah sağsalim kucağınıza da almayı nasip etsin insallah.
Canim test icin cok erken helede tek transfer edisse hic bell olmaz umutu elden birakma

BU DUYGUYU BİRKEZ YAŞADIM KİM NE DERSE BOŞ AMA BAK BİRDAHA DENİYORUM UMUDUMU HİÇ YİTİRMEDEN YEDİDEN ÜZME DİCEM BOŞ AMA UMUDunu KAYBETME

allah kolaylik versin cnm korkma kist falan yoktur insaallah burda tedavi biraz daha farkli isliyo galiba cunku benimde donmusla transferim oldu bugun 6.gunum tek embriyo benim adetimden itibaren 4 gunde bir kontrole gittim yumurtlama gunumde catlatma ignesi o, dum aksam sonrada transferden bi gun oncenprogestana basladim vaginalden tfansferim oldugu gunde yine nedense catlatma ignemden bi tane daha oldum oyle gecti benimki

Amin canim adetten kaç gün sonra transfer Rabbim güzel haber ler nasip etsin dua

Amin canin

Amin canım inşallah isteyen herkese nasip Allah sanırım tam anlamıyla Allah'a tevekkül de eksiklik yaşıyoruz bıraksak kendimizi vesveseler olmasa sonuçta şunu bilmeliyiz ki Allah Ol Derse Olur nihayetinde çok karşılaşıyoruz biri çok yatıp dinleniyor biri kalkıp dolaşıyor onunla hiçbir alakası yok somut örneklerle de görüyoruz Rabbim bebek isteyen herkese sabrını ve dayanma gücünü versin inşallah
Evet canım, O ol
canım ayrılma noktasına geldik hayır gelmedi beni almaya sonuçta bana annemden daha iyi kim bakabilir başında deli divane olan eşim eve niye gelmedin diye saçmalıyor en ufak bi pişmanlık kırıntısı göremedim biliyorum zaman herşeyin ilacı ama bu durumu nasıl telafi edicek sonuçta o kdr önemli bi süreç ki gözümüzden sakınarak hareket edip o önemli geçirmeye çalışırken böyle olabileceğini asla tahmin etmezdim hayır ailesinin bi zararı yok Allah var yukarıda ama öyle gelelim gidelim destek olalım o da hiç yok çok önemli olmasın da dert etmiyorum ama pişkinlik yapılması telefona cevap vermiyorum diye hesap sorulması dün içim katıla katıla ağlayarak uyumuşum ve gerçekten sevincim kursağımda :KK43:
Canım sana daha önce yazmıştım benim esimde ayni hamile kaldığına sevinemedim bile, çok uzdum kendimi ama hic gerek yokmuş, ben salı günü keseyi gördüm Dr çok iyi güzel tutunmuş falan dedi ilaçlarımi azalttı bugün saat 11 30 da deli gibi kanamam oldu, yani o kadar oldum ki pantolonun kan oldu hep:KK43: çok ağladım çalıştığım yerdeki Dr kar keseye baktı gözüküyor hala ama düşük tehlike var, hastanede yatiyorum ve kanamam hala devam ediyor, sen sıkılma esine , bugün geldi yanıma nasıl geldiğini de bilememis öyle diyo ama umurumdami:KK43: tabiki hayır şuan önemli olan bebeğim umarım o benimle kalir

merhaba arkadaşlar bende 2. tüp bebek denemesindeyim. dün yumurtalar toplandı 18 tane toplandı bunlardan 15 i olgunmuş 7 tanesi döllenmiş bugün klinikten aradılar cumartesi günü transfer olabilirmiş veya dondurulabilirmiş. doktorumla görüşememiştim opu günün ayıldığımda doğuma girmişti. ilk denemem dondurulmuş olmuştu ohss yüzünden bu seferki test sonucumu doktorum söylemedi galiba risk yok ki transfer ihtimali var demiş ve vajinal jele başlattı.. inşallan transferim ertelenmez de bu cumartesi alırım bebeklerimi. dualarınızı esirgemeyinnn

merhaba arkadaşlar bende 2. tüp bebek denemesindeyim. dün yumurtalar toplandı 18 tane toplandı bunlardan 15 i olgunmuş 7 tanesi döllenmiş bugün klinikten aradılar cumartesi günü transfer olabilirmiş veya dondurulabilirmiş. doktorumla görüşememiştim opu günün ayıldığımda doğuma girmişti. ilk denemem dondurulmuş olmuştu ohss yüzünden bu seferki test sonucumu doktorum söylemedi galiba risk yok ki transfer ihtimali var demiş ve vajinal jele başlattı.. inşallan transferim ertelenmez de bu cumartesi alırım bebeklerimi. dualarınızı esirgemeyinnn

Evet canım, O ol

Canım sana daha önce yazmıştım benim esimde ayni hamile kaldığına sevinemedim bile, çok uzdum kendimi ama hic gerek yokmuş, ben salı günü keseyi gördüm Dr çok iyi güzel tutunmuş falan dedi ilaçlarımi azalttı bugün saat 11 30 da deli gibi kanamam oldu, yani o kadar oldum ki pantolonun kan oldu hep:KK43: çok ağladım çalıştığım yerdeki Dr kar keseye baktı gözüküyor hala ama düşük tehlike var, hastanede yatiyorum ve kanamam hala devam ediyor, sen sıkılma esine , bugün geldi yanıma nasıl geldiğini de bilememis öyle diyo ama umurumdami:KK43: tabiki hayır şuan önemli olan bebeğim umarım o benimle kalir
ah şu koca kafalı eşler yok mu nasıl da sinir edip zarar veriyolar bize...çok geçmiş olsun canım dua et olumlu düşün emi allahın izniyle bebişine bişeycik olmucak annesini bırakmıcak bak gör... nekadarlık oldun şimdi kalp atışını da görmüşmüydün canım

X