2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Vallahi kuzum yaşayan bilir elim bişi soruyo duymuyorum bile , wc ye giderken sıkı sıkı tembihliyorum bak aç iyice dinle, olumsuz düşünmemek için elimden geleni yapıyorum ama bu aralar fenayım kızlar bak bugün hala aramadılar arasalarda güzel haberler verseler olmuyomu yaa

Kendi dr um la gorusemedim daha onlardan haber bekliyorum. Ama umudum kalmadı benim

üzülmek yok ama cuma günü beraber test yapıyoruz 6.55 diyosun belki geç gelişiyordur hem böyle vakalar çok oluyo öyle değil mi okuduk işte burada hep beraber doktoruna bi ulaşmaya çalış bakalım ne dicek

Hadi
Hadi gözün aydın kuzumm inşallah herşey yolunda gider bu güzel duyguyu yaşarızzz, rabbim bizide sevindirir inşallahhh, bende alttan progestan kullanıyorum bu sabah geri gelmiş ama bişi olmaz herhal

Ararlar canım merak etme))ben de öyleydim)iyi olduklarını duyunca kilitlenip kalıyordum)gerisi umrumda değildi))

Kendi dr um la gorusemedim daha onlardan haber bekliyorum. Ama umudum kalmadı benim
Canim üzülme ve testi tekrarla inşallah artar değerin. Seni anlayabiliyorum benim de idrarda negatif çıktı ve yarın test günüm çok korkuyorum.ALlah yardımcımız olsun

canım onu tam olarak bilmıom ama benim biri 3.gün diğeri 4 .gün donduruldu hazırlıkların başladımı adet ne zaman

Tedavi hayırlı olsun arkadaşım. Bende de çikolata kisti vardı,ilk çocuk istediğimiz zamanlar fark edildi.onceleri engel değil dendi ama 1 yıl deneyip olmayınca engel olduğunu anladık.doktor doktor dolaştım herbiri farklı bişey söyledi bu arada kist buyudu tabi.son gittiğim doktor da ameliyat deyince geçen yıl ameliyat oldum.ameliyattan sonra gene 1 yıl hamile kalmayınca tüp bebeğe karar verdik. Tüp bebek kontrolleri sırasında gördüm ki gene var o işletecek büyük değil şimdilik ama büyüyecek yani kurtuluş yok. Doktor ameliyat olmanıza rağmen yumurtalarınız iyi gelişiyor dedi ama çok kaliteli değildi yumurtalarım inşallah güzel sonuçlar alırsınız. Aradığınız manevi desteği burda fazlasıyla bulursun

haklısın canım ben sana moral vermek için sakin olman için başıma gelenleri anlattım dualarım seninle ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…