2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim 5 in ustu hamilelik degilmi. Off ya allah sabir versin sanada bana da bende bekliyorum cokumutsuzum bende

kızlar daha hiçbirşey kesin değil lütfen bakın ben de kesin denilmesine rağmen cuma günü test tekrarım istendi bugün hemşire önemli olan yüksek çıkması değil değerlerinin artması dedi o yüzden napıyoruz cuma günü yine tekrarlıyoruz canlarım canım hadi 2 saat oldu merak ediyorum gelsin güzel sonucun İnşallah :KK51:

Sevgili arkadaşlar☺️
Bugün biz de tüp bebek tedavisine başladık. 2.5 yıllık evliyim ve kocaman bir çikolata kistim var. Evlenmeden önce iki defa ameliyat oldum gene büyüdü toraman normal yolla hamile kalamayınca başka hiç bir tedaviye kalkışmadan direk tüp bebeğe başlamak istedik. Umarım hayırla sonuçlanır. Ailemize haber vermedik o yüzden manevi desteğe çok ihtiyacımız var. Eşim daha rahat ama ben oldukça tedirginim ilk denememiz ve başımıza neler geleceğini de bilmiyoruz. Hepinizden dua bekliyoruz ☺️☺️ Umarım hepimiz sonuçta seviniriz❤️❤️
Canım benim tedavin hayırlı olsun öncelikle kuzum tez zamanda bebişine kavuşursun inşallahhh sakın canını sıkma benim arkadaşımda çikolata kistiyle boğuştu o da senin gibi diğer tedavilerle uğraşmadan tüp bebek yaptı çok şükür oldu hemen sakın umudunu kaybetme tatlım olucak Allah yardımcımız olsun

Yok canim bekliyorum cok umutsuzum ben ya kalbim duracak gibi. Hayatimda hic bu kadar stres heyecan yasamamistim. Rabbim yardim et.

Senin testin de silik çıkmıştı aynı benim gibiydi güzel düşünüyosun tamam bence sen hamilesin lütfen ben inanıyorum seni öylesine çok iyi anlıyorum ki artık çıksın yaaaaaaaaaaaa :KK68:

Canlarım elim ayağım titriyo neolur yardım dün yumurtalarım toplanmıştı ya bugün aradılar 8 tane toplnamıştı,6 tanesine işlem uygulanmış 6 taneden 3ü döllenmiş kızlar nasıl sizce yaaa inan içim titriyo nasıl olcak ya onlara bişi olursa az değilmi tecrübeliler yazabilirmi :KK1:Çok korkuyorum kızlar

canım korkma benimde 5 toplanmış ikisi döllenmişti sorun olmaz yani hayırlısı olsun inşallah

Kizlarrrrrrrrrrrrrr bi guzrl haber de benden kan sonucumu aldim 593.90 devlet hastanesinde yaptirdim acil dr gebelik var dedi sonra malatya daki dr aradim olmus hayirli olsun dedi alllahim isteyen hrrkese nasip etsin bu mutlugu forumdaki herkes yasasin daha esimin haberi yok nasil bi dostlugumuz varsa ilk sizlere soyldim dua edelim bizi bizden başkası anlamaz. Sukurler olsun yarabbimmmmm

hayırlı olsun canım allahım korusun dualarımız seninle...

Arkadaslar gunaydin
Herkese hayirli sabahlar
Bnm transfer tarihim belli oLdu pazartesi gunu embriom cozundukten sonra bir sorun cikmazsa saat 13.30 da transferim var
Bugun dier ilacin haricinde progesterona da basladim alttan olarak
Allahim bu yolda mucadele veren her kulunun yardimcisi olsun
Emekleriimizi bosa cikarmasin
Insallah alnimiza bu sene hamis olarak girmek yazilidir

canım korkma benimde 5 toplanmış ikisi döllenmişti sorun olmaz yani hayırlısı olsun inşallah
Canım be uykumdan bişi anlıyorum ne yiyip içtiğimden ödüp kopuyo bişi olcak onlara diye haber bekliyorum bugünde arayacaklar die tahmin ediyodum ama hala aramadılar bundan sonra ne kadar riskli ya , annesinin karnına girene kadr çok telaşlanacak annesi onun adına:KK43: Güzelce gelişirlermiki

Canım be uykumdan bişi anlıyorum ne yiyip içtiğimden ödüp kopuyo bişi olcak onlara diye haber bekliyorum bugünde arayacaklar die tahmin ediyodum ama hala aramadılar bundan sonra ne kadar riskli ya , annesinin karnına girene kadr çok telaşlanacak annesi onun adına:KK43: Güzelce gelişirlermiki

ah be canım ben nerelerden yaşadım anlattım buz bebekler beklıo transfere eremedim içini ferah tut uc gun peşpeşe arayıp haber verecekler bölundu kalıtesi su kadar dıe merak etme...

ah be canım ben nerelerden yaşadım anlattım buz bebekler beklıo transfere eremedim içini ferah tut uc gun peşpeşe arayıp haber verecekler bölundu kalıtesi su kadar dıe merak etme...
Vala çok haklısın kuzum inan sadece yaşayan bilir seni çok iyi tanıyorum takip ediyorum rabbim emeklerinin karşılığını en güzel şekilde verir inşallah kuzum, rabbim bizide güldürür inşallahh , insan panik oluyo paranoyak oluyo , Allahım sabır ve güç versin

Merhaba can arkadaşlarım
Bende 2013 eylül ayında ilk pozitif imi aldım malesef maddi manevi on çokta manevi kendimi anca toparlayabildigim için temmuzda donmus bebişlerimiz için start verdik dondurulmuşla süreç farklı ilerliyor biliyorsunuz basit bir hala rahim kalinlastirili yor. Ama malesef bu ay rahim fazla kalinlastirici için eylül gibi olacak transferim inşallah adetten sonra.Her namazimda duamda rabbim isteyen özlem çeken ugrasan herkese evlat yada evlatları nasip et diye dua ediyorum.Allah büyük kızlar ol desin yeter ki

merheba canım bende aynı durumdayım hiç deneyemedim opu dan sonra donduruldu eylülde inşallah transfer donmusta neler olacak 01 eylul adetimin 21.gunu lucrine başlıycam sen neler yapcan

Canım ya ,heyecanını anlıyorum.Benim de ödüm kopuyordu tlfon beklerken.Elim ayağım tirtir titriyordu.Her güzel haberden sonra bi bakıyorum ağlıyorum:KK66:)Dondurulmadan önce En son aradıklarında öyle bi OHHHHH demiştim ki embriyolog gülmüştü:KK66:))

Yarın belli olcak canım nasipse rahim kalınlığına bağlı işte belki yetişirim sana inşAllah:)
Ben kendiminkini yarın die tahmin ediyorum kuzum,rahim kalınlığına bana hiç bakmadılar progestan fitil ve crino jel verdiler onları kullanıyorum canım kaç olmalıki kalınlığı? Hadi gel beraber 12 den geri sayalım kuzumm bebişlerimize kavuşalımm inşallahhh:KK36:

X