2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ahaha evet kafanda deli sorular yavrucum bunu hiç düşünmemiştim yani benim bebişlerim dondurulmuş embriyo olarak transfer edildiler ama doktorum şöyle bi ifade kullandı şok teknik sistemiyle çözüp hemen transferini yapıcaz demişti ama gerçekten çok merak ettim kanda gebelik sonucumu birazdan bildirmek için görüşücem sana haber veririm birazdan canım

Amin kuzum... du yasafigin sevinci yasamayi oyle cok istiyorumkiii...transfer 2 adet sonra olcak ama ben cok sabirsizim offff nasil beklicemmm.... kendini hic uzme kuzum bebislerin yerlerinde rahat ettilerki seni birakmadilar. Insaniz iste bazen cok mutluyuz bazen cok mutsuzuzzzz...hayattt.... sen bundan sonrasina bak.. esine gecen gunlerin hesabini sorma. Bak hayatinizdabyeni bi sayfa acildi. Bugun size milat olsun bugun hersey yeniden baslasin kuzuummmm... artik siz hi ailesiniz.. esinle ortak bi. Paydaniz var. Biliyorum kuzum gunlerdir cok uzgunsun sefkate en fazla ihtiyacin oldugu zaman da yoktu. Ama unut kuzum nolur. Kendin icin bebisin icin unutttt... eminim o zamanla bu eksikligi farkedip telafi tmek icin caba harcayacak. Hersey gonlune gore olsun kuzummmm

Canim kan degerini almissin cok cok hayirli olsun daha yeni gordum. Senin adina cok sevindim. Bende kan verdim bekliyrm. Lutfen dua edin

saol canım Allah razı olsun hadi seni de merakla bekliyoruz bakalım güzel haberlerini saat kaçta verdin kaçta çıkıcak ayyy heyecanlandım

))))çok sevinirim)))ayrıca güzel haberi tastiklemiş olucaz)))

Herkeseee gunaydinnnnn sonuc bekleyen tum arkadaslarimin en guzel gunleri olmasini diliyorummm. Umarim Rabbimm bebek isteyen herkesi sevindirir

Canım saolasın bilmem kendimi çok garip hissediyorum söylicem yarın arayıp hamile miyim ben yavvvvv şimdi noldu ki
Gözünnn aydın kuzummm hamilesin hayırlı uğurlu olsun inşallahhhh rabbim kucağınada almayı nasip etsin tey tey tey hamişlerimiz çoğaldıkça çoğalsınn

Benimkide dondurulmus cnm 3.gun dondular. Osabah acilip transfer oldu bende trreddut ettim dr 3. Gun dedi cnm.

hayirli olsun canim ikiz olmuo die uzuluomusu yoksa Allahm hayrlsni versn tek cift hic farketmez olsunda :) sen asil simdi streslenmicen raht olcan.ayrica ultrasnda kese veya keseler gorunmeden belli olmaz degeri dusuk olup ikiz olanlarda var kadr kismet artik kucagna almayida nasip etsin Allahim.

12. Gun. Bi kadin dogum dr u buldum hasrltanede o oyke söyledi

bu doktorları anlamıyorum fndkr dediği gibi değil mi anlamadım 5 ve üzeri gebelik kabul edilmiyor mu merkezini aradın mı ne dediler Rabbim inşallah bebişinin oluşumunu yavaş yavaş ilerlettiği için öyle az çıkmıştır diyelim hadi senden haber bekliyoruz canım

canım olur mu hiç sadece kendimi boş yere üzdüm onlara zarar verdiysem diye biraz açıkçası üzüldüm ama iyiyim önemli olan hayırlı sağlıklı bi evlat yetiştirmek en çok Allahıma bunu için dua ettim erkek kız ne önemi var önemli olan hayırlı bi evlat olsun bebişlerimi bu umutla yetiştirmek istiyorum ayyy şimdi bebişlerim benimle birlikte mi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…