2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

C
Canim mutluluktan daha yeni girebildim degerim 183 cikti rabbime binlerce defa sukurler olsun. Hala ellerim titriyor
Maşallahh ya maşallahh hatırladığım kadarıyla senin klomenle tüp bebek yapılmıştı dimi kuzum tek embryo transfer edilmişti yani anlaşılıyorki rabbim ol derse olurmuş ,yeterki Allahım istesin ayyy çok mutlu oluyorum ben böle haberler alınca, tekrar tekrar hayırlı olsun kuzum rabbim kucağına versin inşallahh:KK68:

Maşallahh ya maşallahh hatırladığım kadarıyla senin klomenle tüp bebek yapılmıştı dimi kuzum tek embryo transfer edilmişti yani anlaşılıyorki rabbim ol derse olurmuş ,yeterki Allahım istesin ayyy çok mutlu oluyorum ben böle haberler alınca, tekrar tekrar hayırlı olsun kuzum rabbim kucağına versin inşallahh:KK68:
Klomenle tüp bebek yapılabiliyormuymuş ???

Sagol canm benm rabbim buyuklugunu gosterdi sukurler olsun. Ewt tek embriyo

TE="nupeldaa, post: 36568865, member: 616976"]Kizlar sonucum 183,3 cikti rabbime sukurler olsun[/QUOTE]
Hayırlı olsun tatlım coook mutlu oldum. .... Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Çok yorgundum canım kafamı koyduğum gibi uyumuşum amin inşallah güzel dileklerin için teşekkür ederim iyi ki varsınız birbirimizi hiç tanımasak da destek çıkmanız yanımda olmanız güzel temennilerde bulunuyor olmanız Allahım sizden kat be kat razı olsun... :KK36: Canımsın Rabbim sana çok daha güzellerini nasip etsin inşallah güzel insan beni çok duygulandırdın kuzum :KK36:
❤️❤️❤️

Selam arkadaşlar, bugün transferin 7. Günü. Dayanamadım gebelik testi yaptım hem de iki tane. Tek çizgi çıktı :KK43: aslında çok erken çıkan sonuca takılmayacağım dedim ama :KK43: böyle işte. Umudum azaldı olacağına dair. Son denememizde bu bizim.

Arkadaşlar sabah sabah kafama takıldı burdan daha net cevap alırım diye DONDURULMUŞ ebriyolarla transferi olan arkadaşlara bi sorum olucak.Şimdi benimkiler 3.gün embriyosu olarak donduruldular ya..!Acaba transferin olduğu gün mü çözdürülüp konuluyor?yada 1-2 gün önce mi çözülüp konuluyor.Eğer durum böyleyse 3. Gün değilde 5. Gün embriyosu mu oluyor ???
Kafamda deli sorular,cevaplarsanız sevinirim:KK66:))
Transfer edilmeden kisa bi sure once cozuyorlar ben transfer icin yattim sonra cozduler ama benim 5. Gundu bu etkiler mi bilmiyorum

Ben kendiminkini yarın die tahmin ediyorum kuzum,rahim kalınlığına bana hiç bakmadılar progestan fitil ve crino jel verdiler onları kullanıyorum canım kaç olmalıki kalınlığı? Hadi gel beraber 12 den geri sayalım kuzumm bebişlerimize kavuşalımm inşallahhh:KK36:
7 ile 12 arası olması lazım cnm inşAllah bakalım şuan hastanedeyim umarım güzel şeyler duyarım :)

BENIMMMMM GUZELLLL TOPIGIMIN POZITIF GUZELLLL YENI ANNEEE ADAYLARI DAYANAMADIM VIFI ICIN BULDUMMMM
AMA BIRAZDAN CIKICAM MALESEFF
HEPINIZI OKUDUMMM
VE HARBIDENN COK MUTLU OLDUMM VE COKKK DUYGULNDIM IYIKI ACMISIMM IYIKI HEPINIZI TANIMISIM.. MASALLHHH :nazar::emir_bebek: ALLHIM NAZAR DEGDIRMESINN BOL GOBISLII POZITIF POZITIF.. OLCAK.. DAHADA GUZEL HABERLER ALICAGIM SUAN MUTLUKTAN KAFAYI YICEM.. HEPINIZI COOKKKK AMA COKK SEWIYRUMM UMITSIZLIGE YER YOKK BU TOPIKTE... ALLH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN... En Büyük KK

X