2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Amin canım inşallah isteyen herkese nasip etsin Rabbim sonucum düşük gibi geldi bana
hayırlı olsun kuzum,sonucun gayet güzel takma kafana.sen şimdi 500 leri falan gördün yaa o yüzden düşük gibi gelmiştir.Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inşallah canım benim.

hayırlı olsun kuzum,sonucun gayet güzel takma kafana.sen şimdi 500 leri falan gördün yaa o yüzden düşük gibi gelmiştir.Allah sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inşallah canım benim.

Sanırım canım iyi ama dimi Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah çok tuhafım yalnız başıma gittim testi yaptırdım geldim şuan sizlerden başka hiç kimseye söylemedim

Sanırım canım iyi ama dimi Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah çok tuhafım yalnız başıma gittim testi yaptırdım geldim şuan sizlerden başka hiç kimseye söylemedim
eşin yanında değil mi canım yani sen kendi evine geçmedin mi daha?daha önce de konuştuğumuz gibi şimdi herşeyin acısını çıkartma vakti.sen şimdi duygulandığın için kendini tuhaf hissediyosun ama geçicek canım geriye güzellikler kalacak.en değerli varlığın seninle,var mı ötesi

Yok canım geçmedim gelmedi eşim hala konuşmuyoruz çok öfkeliyim beni yalnız bıraktı sevinemiyorum bile daha doğrusu bi başıma yaşıyorum bu duyguyu iyi ki sizler varsınız yoksa napardın

Yarın belli olcak canım nasipse rahim kalınlığına bağlı işte belki yetişirim sana inşAllah:)

Sevgili arkadaşlar
Bugün biz de tüp bebek tedavisine başladık. 2.5 yıllık evliyim ve kocaman bir çikolata kistim var. Evlenmeden önce iki defa ameliyat oldum gene büyüdü toraman normal yolla hamile kalamayınca başka hiç bir tedaviye kalkışmadan direk tüp bebeğe başlamak istedik. Umarım hayırla sonuçlanır. Ailemize haber vermedik o yüzden manevi desteğe çok ihtiyacımız var. Eşim daha rahat ama ben oldukça tedirginim ilk denememiz ve başımıza neler geleceğini de bilmiyoruz. Hepinizden dua bekliyoruz Umarım hepimiz sonuçta seviniriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…