2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benimde kanıyo canım diş etlerim. Aynı benimde öle macunun kokusu kötü geliyo eşime mentollü güzel geliyo bana tuhaf tuhaf kokuyo ama mecbur fırçalıyorum diş fırçalamadan dışarı çıkamıyorum

yok kız ne bılsın o whatsappı esımden bahsetmıstım konusuyomusunuz dıyın esımı soruyo sandım

walla bnm kaynana çok teknolojikkk yaaa interneti çatır çatır kullanıo oyun oynuo falan ondan tırstım fotomu kaldırdımmm şimdi şeytan dürter bi anda yazar google a bişide tıklar sora aile faciası olmasın ahahhahaha gerçi okusun yani nolcak belkide ii olur yani ama ztn damarıma biraz daha basarsa yüzüne karşı sölücem az kaldı
ecmelim ya walla zor bir dönemden geçiyorsun ama en büyük şansın kendi ailen unutma bunu bizde yanındayız inşallah en kısa sürede Rabbim eşine doğru yolu gösterir

Benimde diş etimde problem oldu. Diş etim şişti ve dişim ağrıyor sandım sağ tarafımla yemek yiyemedim bir kaç gün bekledim geçmeyince dişçime gittim. Hamile olduğumu söyleyince 16 haftadan önce zaten işlem yapamam ancak hamilelikte diş etleri ve dişler hassaslaşabilir dedi. Sensodyn F kullan dedi. Bir kaç gündür onu kullanmaya başladım ve diş etlerim rahatladı. Sana da tavsiye ederim.

aaa esinle konusuyo musunuz? ben onunla da baydir hic konusmuyosunuz saniodum...ee ne diyo mesela sana? ailesini mi koruyor?
aynı seyler buraya gel benım derdım sızsıznız vs vs .... nasıl gecınıcez dıyınce tık yok!!!
aılesını savunuyo kı hala ızmır ıcın dıretıyo orda onu tutan hıcbısı yok orda çalıştıgı fırmadan burayada cekebılır kendnını merkezı burda ama ... 3 gundur konusmuyo ben zaten oraya gıttıgınden berı soguk konusuyorum

Son düzenleme:

Benim de diş etlerim kanıyor epeydir her fırçalamamda :18: ben kokusuz tatsız bir macun kullanıyorum zaten yıllardır, o yüzden çok rahat oluyor fırçalamak

Bizi nasıl huzursuz ettiklerinin farkına varman için, karını ezdirmekten vazgeçmen için daha ne olması lazımdı desen, of ne bilimm

kaynananın saçını başını yolasım geldi

o mu senle konusmuyor? asil sen onunla konusmaa, bi de tribemi giriyor hakliymis gibi..? bence hic muhatap olmasan yeridir, sizi birakip gitmis, oyle watsap tan yazmakla kocalik, babalik olmuyo, adam gibi ciksin gelsin yaniniza, yuvasina, ailesine sahip ciksin...

Bizi nasıl huzursuz ettiklerinin farkına varman için, karını ezdirmekten vazgeçmen için daha ne olması lazımdı desen, of ne bilimm

kaynananın saçını başını yolasım geldi
güselim laf ebesi bunlar ne konusursan konus verılcek cevapları var hıc duyma ugrasma bulasma en gselı kafam rahat

yok cnm yenmedıler merak etme yenselerdı su anda ıst.da degıl ızmırde onun boyundurugu altına gırmeyı kabul ederdım ama ozgurlugumu ve evlatlarımın gelecegını dusundugum ıcın burdayım kuzular uzmayın kendınızı ya benı kaybedıcek yada gelcek baska kacarı yok

Benim diş doktorum bana gargaraların hamileler için zararlı olduğunu söylediği için ben kullanmıyorum.

ya bu ne yaaa yiyorum yiyorum doymuyorum bu gün .... sabah bi kalktım 7 buçuktan kurt gibi açım...o saatten beri doyamıyorummmm...tövbe tövbeee

ya bu ne yaaa yiyorum yiyorum doymuyorum bu gün .... sabah bi kalktım 7 buçuktan kurt gibi açım...o saatten beri doyamıyorummmm...tövbe tövbeee

bende öğlen çok aç gittim eve öle yedimki normalde o kadar yemek yiyen bi insan değilim tabi sonrasında miğdem biraz rahatsız oluyo(

bu ailelerin oğulları üzerindeki haklarının sınırsız olduğu anlayışına anlam veremiyorum zaten
biz kız evlatları olarak daha el bebek gül bebek büyüyoruz ama bizim anne babalarımız karışmıyor hiç bir şeye
bu kayınvalideler bize bunları yapıyor ya Allah bilir kendileride ya çok dayak yemişlerdir ya da kayınvalidelerini alt etmiş insanlardır

şöyle bi bakarsınız etrafınıza, kendileri bizim ailemizle görüşmelerimize bile mırın kırın yaparlar( benimkiler öyle)
ama kayınvalidelerimiz kayınpederlerinin ailelerini bi güzel uzaklaştırmışlar, rahat hayat sürüyolardır

Allah vicdan sahibi yapsın kızlar... bunların kafa başka türlü çalışıyo hep

Benim diş doktorum bana gargaraların hamileler için zararlı olduğunu söylediği için ben kullanmıyorum.

aaaa ok ozaman gargarayı geri aldımmm... ooof walla doktorların hepsi ayrı bişi dioo... şaşırdım kaldım yaniii neyse biz şansa doğmuşuz walla :) gerçi tabi annelerimiz daha organik besleniolarmış orası ayrıı... stresleri bizim kadar çok değilmiş ne bilimm gerçi sıkıntıda çekmişler kendilerince tabi orasıda ayrı ama ne bilim işte...

nerden bıldın tezlerın bırebır aynı kendı yaptıkları bunlar bıze reva gorulene bakk

Evet bendede uçtu kuşum

Sanırım sitede bi bakım çalışması var ondan olabilir, beğen butonuda kayboldu
1 saat sonra filan tekrar dene

bende de yok kizlar :44::44:

şimdi beğen butonu çıktı ama bende sanıyorum sadce bende oluyor internete söylenip durdum :)

kızlar uzun zamandır gündüz uykusu ilk defa yaptım kızımda gelmiş yanıma yapışmış emiye o da orada uyumuş oh görseniz yorgan kafaya kadar çekmişiz uyandık kalkmayalım devam böyle diyo yatakta durcakmışız hanfendiyle keyif yapcaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…