2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba bende ağustos annesi olacak.inşallah.
11 yaşında bir kızım var.bunun cinsiyeti ne olacak merakla beklıyorum.04.08.bebişimi kucağıma alıcam.:nazar:

nerden bıldın tezlerın bırebır aynı :KK1: kendı yaptıkları bunlar bıze reva gorulene bakk

kadının biri oğlunu kızını evlendirmiş akrabaları sormuş nasıl geçimleri gelinle oğlunun damatla kızının die

kaynana demiş bir damadım var dostlar başına bir iyi bir iyi kızımın elini sıcak sudan soğuk suya değdirmez. her işi yapar yemeğini temizliği ni her istediği yere götürür.
ya gelininle oğlu nasıl aman sorma gelinim bir tembel bir tembel her işi oğlum yapar karısının ağzına bakar nerye istesede götürsem diye çok üzülüyorum oğlumun haline
demiş ya böyle insanlar hep bana hep bana sanki kendileri zembille inmiş başkasının evladı ağaç koğuğundan çıkmış. hele ecmelcim seninkilere söyleyecek söz bile bukamıyorum

Son düzenleme:
kadının biri oğlunu kızını evlendirmiş akrabaları sormuş nasıl geçimleri gelinle oğlunun damatla kızının die

kaynana demiş bir damadım var dostlar başına bir iyi bir iyi kızımın elini sıcak sudan soğuk suya değdirmez. her işi yapar yemeğini temizliği ni her istediği yere götürür.
ya gelininle oğlu nasıl aman sorma gelinim bir tembel bir tembel her işi oğlum yapar karısının ağzına bakar nerye istesede götürsem diye çok zülüyorum oğlumun haline
demiş ya böyle insanlar hep bana hep bana sanki kendileri zembille inmiş başkasının evladı ağaç koğuğundan çıkmış. hele ecmelcim seninkilere söyleyecek söz bile bukamıyorum

evet diyorum ya kafa başka çalışıyo
neyin kafası nan buuuğğ :KK37:

merhaba bende ağustos annesi olacak.inşallah.
11 yaşında bir kızım var.bunun cinsiyeti ne olacak merakla beklıyorum.04.08.bebişimi kucağıma alıcam.:nazar:

hoş geldin aramızıza sağlıkla al bebeğini kucağına inşllh.

Oleeeeeey bulantım başladı bunada seviniliyor kızlar gülmeyin :)

sosyologcum inan bulantıların geçtiğindede bu tepkiyi vereceksin :) inşllh ara sıra olur seni bezdirmeden

beş kardeşin en küçüğüyüm ben :KK17: tecrübe ettim azıcık :KK17: gün olur devran döner balım :KK1:

bende resim koycam geri kalırılıyo dimi bunnar :KK17:
supersın cnm tecrubene hayranım ıstanbulum benım şaşı gozlerde gordugum arkadasım :KK54:

ya gelininle oğlu nasıl aman sorma gelinim bir tembel bir tembel her işi oğlum yapar karısının ağzına bakar nerye istesede götürsem diye çok zülüyorum oğlumun haline
heh ısteee aynenn bole yemın bıllah edıyorum kendılerı damat tarafına ne zulumler yapıyolar kızlarıda ole
ama bız damatları el ustunde tutsakta bız sucluyuz allah nasıl bılıyosa onu yapsın

Oleeeeeey bulantım başladı bunada seviniliyor kızlar gülmeyin :)

benimde 3 gün oldu başlayalı özellikle akşamları mahvediyor beni bende başta sevinmiştim aaa bak bebeğim demek iyiki bulantılarım başladı demiştim ama hiçte hoş bi durum değil bu dönemleri çabuk atlatırız inşallah

beş kardeşin en küçüğüyüm ben :KK17: tecrübe ettim azıcık :KK17: gün olur devran döner balım :KK1:

bende resim koycam geri kalırılıyo dimi bunnar :KK17:

koy koy bende kaldırdımmm avatarı değiştirince bütün mesajdakilerde gidio tatlım :)
bnm kv internet kurdu çünkü girer mirer görür uğraşamıcamm onunlaa ama biri demişti facebookta grup açabiliriz gizli die :KK70:
o olabilir bak ahahhhaaa

bendede aynı guzum ya bulantılar tam gaz devam:2::2::2::2: sevindim ii olmana dikkat et kendine:KK16::KK16::KK16::KK16:

bulantı bir kez mi uğrar insana, şikayet edenlere şaşırıyorum benim hep mi böyle devam edecek ki :44:
sende dikkat et canım, çok çalışıyosun bu aralar :KK19:

kızlar bebeklerimiz yaklaşık 8 -11haftalık hepimizin ...bu süreçte kaç kez doktora gittiniz ? ben 2 kez gittim ikisi de farklı doktorlardı çünkü farklı illerdeydim mecburen ..şimdi 3 ay olmasını bekliyorum .yine de endişeleniyorum doktora gitsem mi bu hafta aceba.
bir de 2 li tarama diyosunuz ya benim ankarada gittiğim doktor sakın yaptırma dedi gereksiz ...ben hastalarıma hiç yaptırmam ama illa isteyen olursa yaptrıyorum dedi .100 kişiden 3 kişi yaptırır ancak dedi .ben de yaptırmayı düşünmüyorum ...Allah buyuktur

yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler ...

koy koy bende kaldırdımmm avatarı değiştirince bütün mesajdakilerde gidio tatlım :)
bnm kv internet kurdu çünkü girer mirer görür uğraşamıcamm onunlaa ama biri demişti facebookta grup açabiliriz gizli die :KK70:
o olabilir bak ahahhhaaa

ben seni gördümküü :KK17: saç rengine bayıldım :KK17:
benim kv telefonu zor kullanıyo, denk gelemez,
ama en iyi olduğu alan oğlunu kullanma, ayarlarıyla oynma, format atma gibi şeylerde iyi :KK52::KK52::KK52:

bulantı bir kez mi uğrar insana, şikayet edenlere şaşırıyorum benim hep mi böyle devam edecek ki :44:
sende dikkat et canım, çok çalışıyosun bu aralar :KK19:

hem iş hem ev hem kız herşey yoruyo beni..bide insan hamileyken hep uyumak hep uzanmak istiyor ama ben yapamıyorum malesef:2::2::2::2::2::2: ama geçecek bugünler inanıyorum ben Rabbim bana güç verir:KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar bebeklerimiz yaklaşık 8 -11haftalık hepimizin ...bu süreçte kaç kez doktora gittiniz ? ben 2 kez gittim ikisi de farklı doktorlardı çünkü farklı illerdeydim mecburen ..şimdi 3 ay olmasını bekliyorum .yine de endişeleniyorum doktora gitsem mi bu hafta aceba.
bir de 2 li tarama diyosunuz ya benim ankarada gittiğim doktor sakın yaptırma dedi gereksiz ...ben hastalarıma hiç yaptırmam ama illa isteyen olursa yaptrıyorum dedi .100 kişiden 3 kişi yaptırır ancak dedi .ben de yaptırmayı düşünmüyorum ...Allah buyuktur

yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler ...

canım bu göreceli birşey tabikide down sendromlu bir çocuk dünyaya getirip getirmemek? kıyabilmek kıyamamak? hepsi bununla ilgili...
insan yaşamadan (allah korusun) tabiki bi karara varamıo en azından kendi adıma söylim.. tabiki tarama testi %100 sonuç vermiyor ama ne bilim ben yaptırmanın faydalı olacağını düşünenlerdenimm ama aksini düşünen arkadaşlarda var tabi... karar senin tatlım..
İnşallah bebeklerimizi sağlıkla sıhhatle kucağımıza alırız...

kızlar sağlık ocaklarına kaydınızı yaptırdınızmı az önce sağlık ocağında tanıdık hemşiremiz vardı annem söylemiş ısrarla beni aradı zorunluymuş sanırım

X