2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar ben fotoğraf koydum ama görebiliyor musunuz ? Henüz profilde göremedim de...

Sanırım sitede bi bakım çalışması var ondan olabilir, beğen butonuda kayboldu
1 saat sonra filan tekrar dene

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına alırsın inşaallah...cinsiyet için 11+5 çok erken 16.haftalarda öğrenılıyor bildiğim kadarıyla.ama işte insan sabırsızlanıyorr..

Sanırım sitede bi bakım çalışması var ondan olabilir, beğen butonuda kayboldu
1 saat sonra filan tekrar dene

Alıntı balpamuk kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar ben fotoğraf koydum ama görebiliyor musunuz ? Henüz profilde göremedim de...

göremedim canım yaaa sitede problem var zaten beğen tuşuda gitti herhalde bakım yapıyorlar falannn zaten 2 günden beri 1 yazıyoruz 3-4 tane gidiyorrr

Çok teşekkürler. Daha sonra tekrar deneyeceğim.

Kızlar bişey sorcam size,
Diş eti kanamalarım var son 1 haftadır, diş fırçalarken kanıyor. Bu durumda daha iyi bakmam lazım dişlere, fırçalama gargara ama zorlanıyorum.

Macun midemi bulandırıyor, fırça ağzımda olunca midem yine bulanıyor, o yüzden çok az macunla hızlıca fırçalıyorum.
Ne yapmak gerek, doktora da gitmedim ki o da şimdilik temizliğe dikkat et diyecek.
Başına gelen var mı yoksa tek bende mi var..

kiz allah seni napmasin guldurdun benii ahahahaha bencede mantikli bacim aynen yap ecmel bunu... hakikaten kircaksin bu adamlarin bardagini canagini gorecekler hepsii

canım hamilelikte dişeti problemlerini hep arkadaşlarımdan duydum... ve biliyorsunki çok önemli diş fırçalamaktan başka çağre yok hemde günde en az 2 kere birde tabi diş ipi ve gargara ama eğer çok fenaysan bulantın oluyorsa diş eti taş ve plaklarını temizletebilirsin doktorda.. zaten bi iğne falan yapılmıyor ama problem büyükse lokal anestezi için doktor 3 aydan sonra gel diyecektir.
genel olarak ama endişelenme 3 aydan sora diş eti problemleri ortadan kalkıyormuş yani anlıyacağın canım ilk 3 ay başımıza gelmeyen kalmıyor

diş etlerimde bende de hassiyet oldu hatta 1-2 gün şişti etlerim
kanama az da olsa her fırçalamada var
diş doktorum 3. ayımı doldurduktan sonra hallederiz zaten diş sağlığı ve bakımı çok önemli dedi hamilelikte
bekliyorum yani 3. ayımı doldurduktan sonrada doğuma kadar belirli aralıklarla diş kontrolü yaptırmayı düşünüyorum

çorumlular cnm 3 gun ocesıne kadar konuyoduk 3 gundur arayıp sormuyo hıcbısıde yazmıyo whatsapptan taktık yapıo kendınce...Insallah cnm bılmıyorum bole uzak kalabılcek yapıda değildi ama....:26:
ahh guselım sen ne konusuyosun gecen defa dogum parama kadar ben bırıktırıp koydum koseye kaynanam bu kadar pahalı hastaneye ne gerek vardı pahdısah kızımısın sen demezmı pardonda sıze ne oluyo dedım kendım calıstım kendım oduyorum sıze mı soracam hangı hastanede doguracagımı .... kadın bu kadar yuzsuz arkadasım ben daha evlendıgıımden berı dogru duzgun kazandıgımı bıle harcamadım evın mobılya masraflarına gıttı calıstıklarım .......
peki öle küfür edince eşin bişey demiomu
ne dese begenırsın annem canım balım şap şup yapısır bırak o terbıyesızsse sende mı terbıyesız olcan halbukı ben agzımı acmamısımdır sınırden kudururm oldugum yerde

Yemekteydım canlar anca geldım kuzumla sevıstım uyuttum geldım

cnm benim sen hamilelerin oldugu bi sayfada ulu orta bunu soylersen o panco coker wallahii aldiklarini da merak ettim dogrusu, resimlerini koy evet cicilerininn bizde gorelimm gule gule de kullan cnm

Şimdilik onu yapıyorum canım ama macun kullanmadan hızlı hızlı fırçalama... sonra doktoruma giderim artık, şu ay da bitsin de..

Benimde şişti ilk şimdi de kanamalar var, artık bekleyeceğim ben de bir süre...

Anam kaynanaya bak whatsapp tanda kusur kalmamış

Şimdilik onu yapıyorum canım ama macun kullanmadan hızlı hızlı fırçalama... sonra doktoruma giderim artık, şu ay da bitsin de..

walla evet allahtan ilk 3 ay bu şekilde geçiyor birde bütün hamilelik böle geçseeee napıcaz bilmem
neyse ya annem dün diyoki en güzel günlerinnn keyfini çıkarrr herhalde bebek olduktan sora bugünleri özlüceksin demek istedi ahahahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…