2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aynen öle ama ben gidince çok yoruldum diip çayı içip kaçıyorummm ahahah belkide ondan kadın kırılıo bana bilememmmm
ama napin dediğin gibi yatmak istio insan bütün gün yoruluorz... benim annem olsa gelir mesela yemek yapar bırakır giderrr...
tabi kendi annen gibi olmuo düşünmüo seniii normal olarak ama ne bilimm mesela diorm canım bişi istio insan yapim gelimde sana der amaaaan boşver bakma bende çok alınganımdııır yani

Merhaba kızlar bugün doktoruma gittim çok sancılarım olduğu için. Bebeğimin kalbinin attığını gördüm. Ancak doktor çok iyi dinlenmem gerektiğini ve düşük önleyici ilaç verdi sancılarımdan dolayı Ben ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilemedim

bende torbalıda oturuyorum cnm
ayyyyyyyy benım memleket anılarım deprestı dur kız neresınden torbalının ben 2 yıl orda kaldım ertugrul mah de... balkan sutte teknıkerlık yapıodum yazıbasında bılırsın hey gıdı hey ızmırı severım ayrı guseldır ama torbalı bambaska guseldır yazlık mekan gıbı korulugu vs.... kus adası bır adım dıbınde senı sevdım bana torbalıyı anlat ev hanımımısın neler yaparsın oracıklarda bırgun emeklı olursam hayalımdekı tek yer mıs gıbı havası herseyı hayat mukemmel pazarı vs ınsanlarınıda sevıyorum

İlacını kullanıcaksın ayaklarını uzatıp bir güzel yatıcaksın canım Allah şifa versin

gözümden kaçmış canım kusura bakma ekledim :))

İlacını kullanıcaksın ayaklarını uzatıp bir güzel yatıcaksın canım Allah şifa versin

Teşekkür ederim canım tavsiyen için ancak çalışan biriyim. Eğer sancılarım devam ederse rapor vericek önümüzdeki hafta tekrar gidicem ve o zaman belli olucak.

hamilelikte extra alingan yapiyo insani zaten..karsindaki herzaman senin gibi dusunmuyo iste, insanlari oldugu gibi kabul edip fazlasini beklemiceksin, yapabildigi kadarina razi olacaksin..napacaksin insanlari degistiremiosun ki...olabildigince kendini korumayi bildikten sonra, napalim idare edicez..bende son zamanlarda biraz hamileligi bahane edip erken kacmaya, veya onlarin daha erken kalkmasina sebep olmaya calisiyorum acikcasi napiim bazen dayanamiyorum basimda insan kalabaligina, evimde rahatca dinlenmek istiyorum, anlayisli olmak zorundalar,hamileyim ben yani bananee walla bazen gozum hicbiseyi, hickimseyi gormuyo, kendinle ugrasiosun, kimse de seni anlamio...o yuzden kimse ksra bakmasin...

Teşekkür ederim canım tavsiyen için ancak çalışan biriyim. Eğer sancılarım devam ederse rapor vericek önümüzdeki hafta tekrar gidicem ve o zaman belli olucak.
canım cok gecmıs olsun ınsallah cabucak gecer dınlenırsınde zor ya calısan adama her sey zor ızın vs evde durmak sabır ınsallah kuzucugun ıyı olsunda...

korkulacak bir şey yok canım, çoğumuz kullanıyoruz o ilacı zaten. ben hala devam ediyorum mesela :) kendini çok yormamaya çalış, mümkün olduğunca dinlen, hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle

canım cok gecmıs olsun ınsallah cabucak gecer dınlenırsınde zor ya calısan adama her sey zor ızın vs evde durmak sabır ınsallah kuzucugun ıyı olsunda...

Sağol canım çok teşekkür ederim. Evet çalışan için çok zor gerçi hepsini geçtim zorluğu sancıları ağrıları dediğin gibi kuzucuğum iyi olsun o bana yeter.

Sormadan almam canım, sorarım mutlaka..

Sağol canım, sıkıyorum dişimi zaten çaresiz kaldım artık, iyi saatlerime şükrediyorum :))
Benim de annem geliyor bu hafta sonraki haftada kayınvalidem gelecek Allah'ım çok şükür...
Biraz rahat edeceğim...

korkulacak bir şey yok canım, çoğumuz kullanıyoruz o ilacı zaten. ben hala devam ediyorum mesela :) kendini çok yormamaya çalış, mümkün olduğunca dinlen, hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle

İnşallah canım inşallah. Sağolun gerçekten tavsiyeniz için. Allah hepimizin yavrularını sağlıkla sıhhatle kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…