2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar üroloğa ve aile hekimime gittim ikiside ilaç vermedi bol sıvı al dedi ürolog haftaya gel tekrar test ve kültür yapalım dedi şimdi günde 2 litreden faZla sıvı tüketmeye başladım dün geceyi tuvalette geçirdim :) olsun napalım sağlık olsun bebişler için katalnıcaz sağlıklı olsunlarda biz raZıyız kaşıntı için sirkeli suyu duydum ama zarar vermez mi acaba bebişe asitli bir şey sonuçta

Ben de günde 3 lt su içiyorum ama alışıyor insan bi süre sonra:) Yeter ki kuzular ii olsun. Ben ki 15 senedir içtiğim sigarayı 1 günde bırakmışım onun için 3lt su nedir. :) 0,50l şişelerle sabah evden çıkarken 1 tane içiyorum. öğlene kadar 2 tane içiyorum ediyor 1,5 lt sonra kalanını akşama kadar yayarak içiyorum. Tuvalet olayını hiç sorma 20dk da bir ordayım. Geceleri 4-5 kere kalkıyorum olsun çok şükür bu günlerimize ya rabbim ne güzel bir mucize yaşatıyor bizlere hepsine razıyım ben :)

Aynı şey bana da oldu bende çok korkmuştum doktorum bişey olmaz merak etme rahim kasılmıştır sadece dedi şükür bi sorun çıkmadı üzme kendini:KK54:

bişey sorcam arkadaşlar.hepimizin hamileliği birbirine yakın anladığımkadarıyla. bu aydan karın çıkar mı?ben ka gündür karnımın şişliğini gazdan sanıyordum.yoksa değil mi? kusura bakmayın bu sorduklarım çok saçma gelebilir ama ilk hamileliğim pek bi bilgim de yok.bi de siz de gaz sıkıntısı yaşıyor musunuz?gidermek için neler yapıyosunuz? önerileriniz nelerdir...şimdiden teşekürler..

aminn hayirlisiyla cnm :KK16::KK49: ayni durumdayim inan bana bende aksamlari yemek hic yapamiyorum, bazen kendimi ck caresiz hissediyorum, ne yiyecegim konusunda hicbir fikrim olmuyor..birinin bana secenek sunmasi, onume hazir getirmesi fln lazim yani... bende cok sıkısınca annemi cagiriyorum walla, baska turlu olmuyo... :KK5:

aynen ölee bende o duruma hasretim akşam gittiğimde masanın hazır olup bi tas çorbanın önüme konmasına :KK70: o yüzden resmen anneme ağladım telefonda gel die ahahahhaha :KK70: onlarda gelicekler bakalımmm :)
kayınvalidem yürüyerek 5 dk mesafede ama bigün bişi yapıp getirmedi resmenn :KK43: arada tamam çağırıo yemeğede yanii kendine yaptığından ayır bi kaba getir gönder ne bilim neyse artık bişi beklemiyorum ondan...

izmirli annemiz yokmu peki hiç ? bu arada kızlar ilk defa bugün miğdem bulanıyo hiç bişey yiyesim yok
Ben izmiliyim :)))) sonunda bir izmirli daha galiba sosyolog ta izmirliydi yanlış hatırlamıyorsam.

Uykum var yaaaaaa :84::84::84::84:

Benimde gözlerim kapanıyor şu anda :KK43:((

ahahaaha alemsin cnm yaaa sabah sabah guldurdun benii :KK9::KK9::KK9:
bakismayi kesin artik, ilk adimi atan sen olmalisinn :) :KK49:
hadi bakalimm pozitiffff. pozitifff kizlarrr :) bugun burdaa buyuk bir enerji akımı baslatıyorumm, tum hamislerr pozitif dusunsun bakiimm, dusunmeyene na na yaparim.. :KK22::KK4: :KK49:

Pozitif düşüncenin gücü :)))) ben başından beri diyorum zaten pozitif düşünelim diye oleyyyy

kızlaarr henüz çok erken biliyorum ama düşünmeden edemiyorum küçük meleklerinize isim düşündünüz mü :) hani kız olursa şu, erkek olursa bu falan :KK66:

Eğer erkek olursa Kerem yada Tunç, kız olursa şimdilik aklımızda Janset var :))))

kızlaarr henüz çok erken biliyorum ama düşünmeden edemiyorum küçük meleklerinize isim düşündünüz mü :) hani kız olursa şu, erkek olursa bu falan :KK66:

guzel bir konuya parmak bastin cnm, bu konu benim icinde bir merak konusu, aklima net bisey gelmiyor, birkac secenek var ama hicbiri tam olarak icime sinmiyor...bende cinsiyeti ogrenene kadar bu konuyu rafa kaldrdim...cunku simdi dusunursem hem kiz hem erkek dusunucem, buda zaten zor olan bir olayi 2 katina cikariyor, o yuzden dedim bari cinsiyeti ogrenince tek bir tane dusunurum en azindan :KK49:

bişey sorcam arkadaşlar.hepimizin hamileliği birbirine yakın anladığımkadarıyla. bu aydan karın çıkar mı?ben ka gündür karnımın şişliğini gazdan sanıyordum.yoksa değil mi? kusura bakmayın bu sorduklarım çok saçma gelebilir ama ilk hamileliğim pek bi bilgim de yok.bi de siz de gaz sıkıntısı yaşıyor musunuz?gidermek için neler yapıyosunuz? önerileriniz nelerdir...şimdiden teşekürler..

Valla benimde çok gazım oluyo :26: eğer iç karnın darsa çıkar tabi:KK49: ben zaten şişman olduğum için pek bi değişiklik yok:KK37:

kız olursa ecmel erkek olursa yağız istiyorum kızımız kesınde oglanda babamızın onayı yok haberı yok daha dogrusu:KK53:

aynen ölee bende o duruma hasretim akşam gittiğimde masanın hazır olup bi tas çorbanın önüme konmasına :KK70: o yüzden resmen anneme ağladım telefonda gel die ahahahhaha :KK70: onlarda gelicekler bakalımmm :)
kayınvalidem yürüyerek 5 dk mesafede ama bigün bişi yapıp getirmedi resmenn :KK43: arada tamam çağırıo yemeğede yanii kendine yaptığından ayır bi kaba getir gönder ne bilim neyse artık bişi beklemiyorum ondan...

ahaha iyi yapmissin cnm :KK9:
benim kayinvalidem de yakin bana tipki senin gibi yurume mesafesinde, saolsun yapar cagirir, gerekirse kendi de getirir ama ben surekli gitmek hemen hemen her aksamimi orda gecirmek istemeyebiliyorum bazen, cunku evimde rahatca dinlenmek, kafama gore takilmak istiyorum, orda rahat edemiyorum ki...gittinmi oyle hemen erkende kalkamiyosun, sıkıntı oluo yani...eger bana yemek getrmeye kalkarsa da; sadece yemekle kalmayip kendileri de geliyolar bu sefer basimda kalabalik..ne anladim ben bu isten.. :44: tamam saolsun beni fazla calistirmiyo, iyidir kayinwalidem, yardimci olur, nazim gecer ama yine de oz annen gibi olmuyor, biraz daha anlayis ve ince dusunce bekliosun, acik acik soyleyemiosun yanlis anlicaklar diye, sıkıntısını sen cekıosun bu sefer bu hamile halinle...pek bir espirisi kalmiyor yapilan iyiligin de... :44: :KK5:

merhaba cnm ben de Bursa da Yıldırımdayım :)) ayy çok sevindim seni gördüğüme hiç Bursa da oturan biri yok topikte
bir arkadaş geldi kaydettirdi kendini bi daha da uğramadı :)

kızlar bende Bursa'lıyım:) Beşevler de oturuyorum. Nilüfer:) hazır sizi yakalamışken sorayım hangi doktora gidiyorsunuz?

selam canım, bende beşevler de oturuyorum, komşu çıkıcaz sanırım :)
Jimer'de Aylin Akşan'a gidiyorum sen hangi doktora gidiyorsun?

selam kızlar bir haftadır fln girmiyorum daha dogrusu giremiyorum kusura bakmayın ufaklık uyku konusunda çok ısrarcı sanırım yaa uyuyorum yada hiçbirşey yapmıyorum bu ara geçen hafta parşembe günü doktoruma gittim bizim mercimek 7 hafta 2 günlükmüş yani bugün 7 hafta 7 gün oldu yarın 8. haftaya giriyoruz kalbini duydum hatta telefonuma kayıt bile ettim maşallah yarışı yeni bitirmiş at gibi güm güm güm atıyordu çok şükür ama biraz canımız sıkıldı kan ve idrar verdim idrarda aşırı bakteri çıktı tekrar kültür istedi allahtan onda bişi yokmuş antibiyotik kullanmama gerek kalmadı ama kanda kızamıkçık ihtimali çıktı gerçi ben geçirdigimi biliyorum doktor zaten hepimiz aşılıyız da dedi allahtan okulda fln hiçbir aşıdan kaçmamışım bir test istedi yine kan vererek yapılıyormuş verdim kanı ama 15 günde anca çıkıyormuş antalyaya yada ankaraya gidiyormuş kan van da yaşadıgımız için ne yazıkkı burada yapılmıyormuş bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba gelen testte bakacak kızamıkçık bilmemnesi yüksekse ne yapılacak bilmiyorum umarım hiçbirşey çıkmaz hamilelikte hiç iyi degilmiş çünkü allah hepimizin yardımcısı olsun bilgisi olan varsa benide bilgilendirebilirmi acaba

bu arada benim isimlerim evlendigimden beri hazır kız olursa TILSIM erkek olursa SANCAK ATA ......:KK49::KK49::KK49:

X