2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aynen öle canım benim çok haklısın bazen evde insan ses istemioo böle bi başına takılmak istioo yaniii direk yatıp dinlenmek
evet beklemiceksin yapmıcaksında zaten yani.. şimdi annemlerde geliooo miss gibi iyi oldu yoksaa iyice kayınvalideme kurulucaktım arıorm bazenn dio işte gelin falan sora akşama ne yemek yapsak die bana soruo? ayyy deliriorum hani dese canın ne istio ne yapimm tamam lafım yok ama sanki akşam yemek yapmıcakta biz gidiors die yapıomuş gibi sölüoo delleniorm..
ne yicekseniz ondan yeriz diorm bende.. bikere beni delirtti gelmicem ben dedimm çünkü tost yapim dedi ama hamile diildim ozaman ahahahah bende yok saol gelmicem ben dedimmm

merhaba arkadaslar,

benim de son bir kac gündür mide bulantilarim arti, cikarmiyorum cok sükür ama gün boyu devam eden bi bulanti var. herseyden tiksinir oldum, hangi yemek aklima gelse midem bulaniyor. Sizde de öylemi acaba?
bir de ben progestan aliyorum, aranizda progestan kullanan arkadaslar kacinci haftaya kadar kullandiniz?

evet canım benım tepekoy karısık
alpkent gusel yer ben tam barış sitesimiydi tam hatırlayamadım onun karsısdındakı altında kahve olan evın 2 katında oturuyodum ısten cıkar koruluga pıknıge gıderdık muhendısım esı ve ben :))) o yuruyus yolu karsımda aksam olunca ınsanlar fıkır fıkır gezer ben balkonda tek basıma roman okur keyıf yapardım cıcekler bocukler mısler gıbı kokardı :))) yemın edıyorum cennetten bır bahceydı bana orası kıymetını bılsınler oraların çaktırma eşimin o pıs damarını yenemessem ılla ızmırde ızmır dıye dırenırse benımde şartım var torbalı olursa evet dıycem oranın evlerı hem kocaman dogal gaz var vs hem kıralarıyada ev fıyatları makul oda hergun gazıemıre gıtsın gelsın bı ıhtımal ama :)) off offf 12den vurdunuz benıı beyın su anda torbalıda keyıf yapıo calısıyo

Kızlar bazen bulantım oluyor sonra bi bakıyoum geciyor 4 gün cok yogun oldu sonra kesildi sadece gögüslerimde dolgunluk var ara sıra belirtileri gidip sonra bi bakıyorum geri geliyor normal bişemi ablama sordum oda cok normal gecti sanıyorsun ertesi gün tekrardan olabiliyor dedi bende tedirginim bu konuda birkez kalbi durmuştu melegimin aynısını yaşarım korkusu oldugundan benim gibi olan varsa cvp yazarsa sevinirim

İzmire hiç gitmedim dolayısıyla torbalıyada. Ama öyle anlattınızki bende özledim burda ) şimdi kalıp gidesim geldi okadar yani :))

aslında ben de sana onu sölicektim canım madem eşim İzmir diye tutturdu sen de Torbalıyı bu kadar seviyorsan oraya git diye..
gaziemiire gidip gelebilir çok o şekilde çalışan Torbalıda gaziemir çok uzak kalmıyor nasıl olsa..
ben de anneme geldimmi sana da kahveye uğrarım

evet normal canım benimde öyle oluyor bir gün iyisem bir gün kötü oluyorum belli olmuyor ki
hayırlısıyla geçse şu 3 4 ay da rahatlasak

İzmire hiç gitmedim dolayısıyla torbalıyada. Ama öyle anlattınızki bende özledim burda ) şimdi kalıp gidesim geldi okadar yani :))
torbalıya mı aşerttim sizi :))) ayyy ama sanırım ben gercekten orayı aserdım sıddetle gıtmek ıstedım...
yaa guselım oylede yınede cok zor olacak bıze orda yaşam maddı darlıgımız cok olcak ben yanlız kalcam calısabılsem ok eyvallah ama cocuklara bakacak kımse olmayınca....evet dıyemıyorum olmuyo

ama torbalı yaaa ben aylarca karşıyakadan kendı arabamla gıttım geldım baktım bas edemeyecem mazot parasına dedım ev tutayım en ıyısı ıyıkıde tutmusum omrumun en gusel 2 senesıydı oturdugum yerı cıkardın belkıde dırek evın adresını verdım yahu tabı ya olurda oraya yerlesırsem mutlaka beklerım dogal ortamda cocuklar buyur kresler var hersey belejjj
denız burnunun dıbı ahahah aşkım depreştıı

tost mu? ahahaha bak o iyiymis... ya bi de bazen bir hamilenin yiyemeyecegi alakasiz menuleri cikarmiyolar mi? bi de hamilesin diye yemen icin israr ediyolar,deliriosun o zaman...yani zaten miden kotu, hafif, sade biseyler sunmasi lazim, sanki kendileri hic hamile olmadilar az cok bilmiyolarmis gibi..ne yemek yapayim? diye bos bir ifade ile soruyolar, ya ben canim istese gercekten bisey gider disarda yerim veya arar sana soyler adini koyarim yani yemegin, ama insanin aklina bisey gelmiyor ki, zaten canin hicbisey istemio, istese bile o sorus tarzina istedigin seyi bile soylemeye cekiniyosun yani...yapmaya gonlu olmali...bana seceneklerle gel. azcik halden anla, az cok biliosun taniosun beni ne severim ne sevmem. hamile bi insan ne yiyebilir ne yiyemez. midesi kotu olan bir insana ne yapilabilir yani bunlarin az cok bilinmesi lazim..sen bana yesil mercimek yemegi ile bulgur pilavi cikarirsan ve ben onlari yersem bomba gibi olurum, gazdan mahwolurum yani..bunu anlamak bu kadar zor mu? anlamiyorum... :44:

canım en düzgün tabikide doktor yorumlayacaktır ama rubella kızamıkçık demek o yüksek çıkmış ama bağışıklığın olduğunu gösteriyor diye biliyorum... İstersen çok kafanı kurcalarsa bir doktorunu ara sora tatlım...

selam güzel annişler ,ben bugün çok iyiyim ,2 gündür karın ağrım vardı ,bugün hiçbişeyim yok çok şükür .

herkes iyidir umarım ..

çok teşekkür ederim cevap verdiğin için, içimi ferahlattın, saat 15,00 te arayacağım operasyondaymış doktor

canım ağzına eline sağlık süper yazmışsınn aynen öylee bende bunu anlatmak istiyorummm yanii.. bana sorma bak bide internette kullanıo oyun falan oynuoo madem emin değilsin gir internetten bak yemeklere ne yapabilirim die.. bnm annem varya öle bi sofra hazırlarkiii anlatamam kimseye de sormazz ne pişiriyim mıymıyyyy öleee. yapar eder koyar önüneee ayıla bayılada yersin yani.. öle mıymıy yapınca gidesim gelmio sırf kocamın hatrına işte... canım pırasa istedi dedim yanındaaa yap getir yada çağır dimi? yok yani öle oluncada kırılıyorum araya soukluk girio malesefff işteee...
bide şimdi hamileyim torunun geliooo yaniii bi ara sorr ne bilimm beni kabullenemedi sanırım torununuda kabullenemicek bu gidişleee resmenn :S bide o bakıcak toruna ama çıt yokkk yaniii bakmazsada kendi bilir napimm anacığım istanbulda olsa kimseleere vermem zaten yavrumu

Ben perşembe, cuma ve haftasonu o kadar iyiydim anlatamam artık geçtiler çok şükür dedim, doğru düzgün yemek yedim, sadece yemeklerden sonra azcık, ama çok az midem kalkıyordu o kadar...

Ama p.tesi itibariyle beni bir esir aldı ki 4 günün acısını fazlasıyla çıkardı..

Ay canım valla zor işiniz, Allah bozmasın saadetimizi kaynanamla çok iyiyiz biz, çok anlayışlı kadın, gözümün içine bakar, sürekli arar, konuşmalarını görmelisiniz, kızı gibi (kızı yok buarada). Kayınpederim de öyle, beni ayrı bir sever. İstanbulda değiller ama gelir gideriz, elimi işe sokturmaz herşeyi yapar, sürekli beni bir yerlere götürsün, bişeyler yedirsin. Valla hamile olduğumu duyduğundan beri de ayrı bir ilgili sürekli arıyor soruyor, bişeyler hazırlıyor bebeğe. İşte haftaya gelecek, benden söz istiyor ben geleceğim diye sakın hazırlık yapma söz almadan gelmem diyor :)
Allah bozmasın inşallah şimdilik çok iyi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…