2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım büyükçekmece tarafında değil mi ?
İsmini ve detaylarını alalım da biz yine lazım olur, benim o taraflarda çook arkadaşım, yakınım var...

Evet canım büyükçekmeceye çok yakın. İsmi Muhammet Mahçup. Telefonunu özelden yazarım isteyenlere :)

Masallahhhh
kizin cok tatli ya yerim ben onu
Cok guzel kiz olucak insallah talibu cok olucak
Operim onu yanaklarindan masallah masallah

tmm canım merakla bekliyorum.Hatta sunu da sorabilirmisin.okudugum kadarıyla riskli denildikten sonra aile isterse amniyosentez yapıyolarmıs o kesin sonuc veriyormus ama dusuk sebebi de olabiliyormus.ve riskli dedikleri halde amniyosentezse saglıklı cıkanda cok oluyormus...
Yani zor bir karar ama ne olursa olsun aldırmayacaklar icin ben gereksiz goruyorum bu testi.Neyse sen babacıgına bi sor p.tesi cevabını bekliyorum canım :)

merhaba aranıza yeni katıldım:) beni de 30 ağustosa ekler misiniz:) (ya çok özür dilerim heyecandan yanlış hesaplamışım şimdi farkettim )
,

tarihlerimiz çok yakınmış canım benimde 29 ağustos görünüyor senin ilk gebeliğin mi benim ilkte.

Kizlar merhaba size bi sorum olacak 4+5günlük hamileyim cok fazla adet agrisi var normal mi sizce bu durum

aynı durum bende de vardı geçti gibi olmuştu geçen hafta bu hafta yeniden başladı ilk seferki gibi olmasada şuan yine var.

canım çoook üzüldüm Allah sabır versin Ama inşallah allah sana daha sağlıklı bebişler nasip etsin.Yanlız değilsin forumlarda seninle aynı durumları yaşayan çok arkadaşımız var bende doktorların dediğine inanarak o sağlıklı bir bebek olsaydı zaten düşmezdi diyeceğim.ama bir sonraki gebeliğinde daha dikkatli ol kanamaların içinde önceden araştır bak arkadaşlar pıhtılaşmadan falan bahsediyorlar öğrenmek lazım.Çevrende seni üzün insanlardan da uzak dur bu hayatımızın her anında var ne yazıkki kıskanç fesat insanlar bende bazen saçma sapan insanlara kızıp moralimi bozuyorum ama inan değmez...

Ayçacım bilgilerimi günceller misin 28 yaşındayım Antalyadayım ilk gebeliğim

Canım çok çok geçmiş olsun,ne diyeceğimi bilemedim,çok üzüldüm(Allah en yakın zamanda yerini,kucağınada almayı nasip ettiği sağlıklı bir bebekle doldursun....

Dualarım seninle canım,ben inanıyorum arayı çok uzatmayacaksın Allah ın izniyle....

Çoooooook geçmiş olsun.Rabbim bizden iyi bilir veren de O.elimizden alanda O.Allah birdaha sağlıklı hayırlı bir gebelik nasip etsin inş.

Aynı kilodayız :) üzülsemmi sevinsemmi bilemedim. Benimde çok taktığım söylenemez :))

Benim doktorumda hiç takılmıyor. Bende takmıyorum hamileliğin keyfini çıkarıyorum. Şimdiden hamile kıyafeti giyip ay uy yapabiliriz :)))))) kimse farkı anlamıyor :))))

Ne güzel o zaman. Bende kendiliğinden hamile kaldım. Kilolu hamile kalınması zordur düşüncesi bence o bir ön yargı. Ohhhh tombiş tombiş pırlantalarımızı bekleyelim

iyi akşamlar kızlar

normalde özel hastaneye gidiyorum ama bugün annemin devlet hast de işi vardı bende beklerken bir kadın doğuma muayene olayım dedim farklı bir dr sonuçta ona da muayene oldum herşey çok güzel dedi kalp atışları falan çok bulantı ve kusmam var diye kendi doktorum bana ilaç vermişti ilk zamanlar etki ediyordu fakat şiddetlendikçe hiç fayda görmemeye başladım bugün gittiğim doktorda dramamin diye bir ilaç verdi bulantı kesti ama aşırı uyuşukluk ve sersemlik yaptı bende kendi doktorumu arayıp sordum kullan ama dozunu azalt dedi bu şekilde sizinde bulantılarınız çok mu ne yapıyorsunuz gün içinde?

Kızlar merhaba doktora gıtmısken test sonucu göstermek ıcın onlarda problem çıkmadı şükür,genetık testilerimiz kaldı bı tek.Muayene ettı tekrar ıyıce baktı ama esın olamadı haftaya bakalım derdi geç döllenme olmuş bır kaç gün gerıden gelıyoruz kesen çok ıyı dedı haftaya görürüz kalp atışını dedi toxoplasma gecırmemısım yalnız bana krediyi evden at derdi sınır oldum esımle kavga etik kaç senedır kedı bakıyorum bu enfeksıyonu nasıl gecırmemısım ben.Anlıcanız moralım bozuldu ama asla atamam kedımı evden kumuna bulaşma en azından derdi kumunu temızlemem ben .Böyle yanı benden haberler bu kadar kızlar..

herkese merabalar..ben de geldim:) muhtemel doğum tarihim 28 Ağustos..23 ocakta ilk kontrolüme gidicem we inşallah pıtpıtları duyarım..inşallah hepimiz alırız sağlıkla meleklerimizi kucağımıza

herkese merabalar..ben de geldim:) muhtemel doğum tarihim 28 Ağustos..23 ocakta ilk kontrolüme gidicem we inşallah pıtpıtları duyarım..inşallah hepimiz alırız sağlıkla meleklerimizi kucağımıza

Benimde beklenen doğum tarıhım 28 ağustos. Sat a göre 6+4 günlük. Neden 23 ocagı beklıyorsun çok geç değil mi???

ben de bebişimin kesesini geçen hafta gördüm :) doktor iyi dedi.haftaya da kalp atışlarını dinlemeye gidicez inşallah :) ayrıca tiroit hastasıyım.hipertiroidi onu ölçtürüp ilacımın dozunu yükselttirdim.sizin de varsa unutmayın sakın.tiroitlerinize hasta değilseniz de baktırın.
inşallah bebişlerimizi sağlıcakla alırız kucağımıza :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…