2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar.. 2 saat sonra ilk doktor randevumuz. Çok heyecanlıyım. İnşallah güzel haberler alırız.

Kıyafet konusunda haklısın canım. Bizim zayıflar gibi göbüşlerimiz olmayacak. Ben kendiliğiden kalamadım malesef ama çok şükür allahıma çok bekletmedide.
haklisin geç ama maalesef daha erken tarihe randewu bulamadim..
Hani bu haftalarda yapılması gereken tahliller var çok geç gibi geldi bana. Neredeyese ikili tarama zamanın gelecek o tarihe. En azından randevu zamanına kadar imkanında varsa tıp merkezine falan giyseydin.
Darısı tüm merakla bekleyen arkadaşlara

Gözün aydın. Sağlıcakla kucağınada alırsın inşallah.

Günaydın Hamişler haftasonlarını çok seviyorum çalışan bir anne olarak aheste aheste kahvaltı yapmak evde vakit geçirmek harika bir duygu...

a aaa linki paylaşamamışım o zaman blogun adını vereyim. eskikilomadonuyorum diye aratırsanız çıkıyor.
link neden veremiyorum ki??

Son düzenleme:
Günaydın Hamişler haftasonlarını çok seviyorum çalışan bir anne olarak aheste aheste kahvaltı yapmak evde vakit geçirmek harika bir duygu...
yaaa şöyle nispet yapmasak :26: içim gitti bende çalışıyorum ama 1 gun ıznım var bu aksam 7 ye kadar burdayım her calsan 2 gun ızın yapmıyor kıskandım dogrusu

ben de 8 haftalık hamileyim.ilk bebeğim ve ağustos başı doğum yapacağım.herkese Allah yardım etsin. İnşallah hepimiz alırız bebeklerimizi kucaağımıza

canım biz niçin burdayızki dertleşmek, akıl almak,Bilgilerimizi paylaşmak için değilmibenim 18 gün oldu en son gideli önümüzdeki hafta için çağırmıştı,artık gitmek istiyorum bi lekelenmem olmadı ama fasülyem benimlemi diye yinede kafam karışabiiyor ,gidersem rahat etmiş olurum.....

Kizlarr merhaba :)
Ozlemisim sizi
Kendimi igrenc hissetmem sebebi ile giremedim okuyamadim cokta meraktayim
Konulara hakim olan bir arkadasim kisaca neler oldu topikte yazarsa sevinirim vallahi :)
Ben dun kacamak yaptim dr kontrolum ayin 10 unda ama ben burda bir tip merkezine gittim dun veee bebisimin pit pit larini gordun
Cok midem bulaniyor surekli kaziniyor
Biliyosunuz hemoroitim tavan yapti wc izdirap oldu ; (
Dr um duchalak verdi duzelmeye calisiyorum bende durumlar bu guzeller.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…