2013 Temmuz Annelerinin Doğum Hikayeleri:))

doğum yapıp bbelerine kavuşan arkadaşlarım gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün

çamlıca erdemde ben pazar sabahı doğuma gittiğim için nöbetçi dr emine eray ateş hanıma doğum yaptım çok tatlı bir dr du.
normal dr um adalet zati idi ondan herkes çok memnun

maşallahhhhh sizeee canım benim

bebişleriniz çok tatlılar maşallah. heyecanla takip ediyorum konuyu. allah hepsini analı babalı büyütsün. onları size bağışlasın . benim de 10 günüm kaldı. heyecanlıyım, meraklıyım, korkuyorum, sabırsızım. ve size doğumumu anlatacağım günü iple çekiyorum. ben de hayırlısıyla oğluşuma kavuşmak istiyorummmm :)

bebeğin adı:Kuzey artun
doğum şekli:normal
doğum kilosu:3100
boy:52cm
doğum tarihi:15/07/2013 39+3 gun

Merhaba arkadaşlar
doğum yapanlara hayırlı olsun yapacaklarada allah sagsalım bebeklerıne kavuştursun.

Pazartesi çatı muayenesiine gidecekken doğuma giden biriyim ben:) Cuma doktorumla konuştuk ağrın yoksa pazartesi gel dedi.Bende ıyıym.gıtmedım.Haftasonu epey yuruyus yaptım.Pazar gınu aksam yuruyelım dedı eşim ama benım her yerım ağrıyor.bosver dedım.gece 12 gıbı yattım ama sancı yok da üşütmüşüm gıbı here yerımde agrı var.2.30 gıbı bızımkıler sahur yaparken ben tuhaf bır ağrıyla uyandım.neyse hafıftı umursamadım.Sonra bıraz sıddetlendı derken kıvrandırmaya başlayan dakıkalı sancılalr geldı tabı ama ben odadayım kımsenın haberı yok.eşim beni görünce hemen hazırlandık doğru hastaneye.Muayenede açıklığım 6 cm olmuş.Epidural istiyordum doktor epidural yapılana kadar doğurursun dedı.kendı doktorum gelene kadar bekledik acıklıgım hızla ılerledı o gelır gelmez aldılar benı masaya.ıkınıyorum ıkınıyorum ama bır turlu olmuyor neyse en sonunda doktor karnıma bırden bastırınca cıktı oğlum.saat 07:45.oh dünya varmış.ölecegımı sandım:) doğunca gerçekten sancı falan kalmıyor.Ceken ben degılım sankı.ama dıkıs kısmıda canımı yaktı benım.dıkıs atılırken uyuşturuluyor ama kanama ıcın tampon uygulanırken cok acıdı.neyse sonra emzırdım oğlumu.bir gun hastanede kaldık ve evımıze geldık.sımdı 5.gun.daha rahat yuruyebılıyorum.ama hemeroıdım korkunç bır halde.

doğum yapacak arkadaşlar ben hep gecelik giydim.2 gun boyuncada iç çamaşırı gıymedım.tuvalette rahatlık oluyor.Bırde muayeneler sırasında hemen açıp gosterıyorsun doktora.sıksık bakılıyor cunku.bebek için 4 battanıye kullandık cunku kustu cisini yaptı. fazla alın. 2 gun sut ınmedı.ama sımdı ıyı.humana stıll tea kullanıyorum dıger sıvılardan farklı olarak ve etkılı.sureklı emzirmek gerekiyor kı sut ınsın.

bizden haberler bu kadar.sormak ıstedıgınızz olursa yanıtlarım.
hepinize sevgıler

canım gözünüzaydın geçmiş olsun sanada.
sağlıkla büyüsün yakışıklı oğluşun inşallah

sağlıkla büyütmek nasip etsin allahımm
ohh ne güzel canım 5 saatte herşey olmuş bitmiş. bizde böle kısa zamanda kurtuluruz inşallah.. çamaşır giymedinde kanaman olmadımı canım yaff

sağlıkla büyütmek nasip etsin allahımm
ohh ne güzel canım 5 saatte herşey olmuş bitmiş. bizde böle kısa zamanda kurtuluruz inşallah.. çamaşır giymedinde kanaman olmadımı canım yaff

kanama için hastane ped verdi altımdada alt açma bezi yatağa kan gecmesın dıye.rahat oldu.

gözün aydın canım

Bebeğin Adı:talha mete
doğum Günü ve Saati:11-07-2013 11\25
Bebeğin Boyu ve Kilosu: 50cm / 3740
Hastane Adı:medıbafra hastnesı
doktor Adı: ertan ödöl
doğum Şekli:Normal epıdurel
Kaçıncı Haftada Doğduğu:39

perşmbe gunu herkes sahur yapmakta bnm bırıcık eşmde yukarıya amcasına sahura cıktı bnde tabı uyuyorum ama herzmn eşimn yataktan kaltıgnı gttgnı hsseden ben ölu gıbı uyuyomusm anlıcanız hıc duymamısm neyse eşim eve geldı bn uyandın sancılarla hıc sancım yokken hatta drm senn oğlnn hıc gelmye nıyetı yok demıstı kı sanırım dr ma kızdı oğlm
neyse bn eşme 3 gundur cocouk odasınn perdesını as dıe yalvarrken eşimn sankı ıcıne dgmus sahurda perdeyı astı b.maknesnı bosaltmıs eşim resmen hazrlms kendını bnde bu arada sancı cekıorum ayaklarıma kadar vuran sancılar hıssedıorum en sonn da eşimi cagrdm nıe uyandın dıe soruo sanırım dguruyorum ddm dalga gectgmı sansada basta dakıka tut o zmn dmm 5 dkkada vuran sancıları gorunce tamm ddı dguruyosun ama esmdekı tepkı şu kı ne gysem acaba dur bıyıklarımı tarim oğlm bnı bole gormesın allahm ddm yha bn neyın derdndeyım sen neyın derdnsn ılk once eşim haırlandı bn kalktım yataktn bı baktım bıse akıo acık pembe bı sekılde suyum geldı aha ddm gelıo cocuk hemn ustumu gydım eşim amcasnn karısını cagrdı cook saolsun hıc yanmdan ayrlmadı kadın valla kendı cantamı hazırladım ve cıktık yola 5 dk da hastnedyız tabı hemn cıktık dgmhnye nst takldı duzenlı sancılar 60 70 lerde tabı dgm baslamıs tabı saat 5 bu arada bn ustumu cıkatdım gecelıgmı gydım dgmhnde dolnmaya basladım daha sıddetlı sancılar 1 saatte 1cm aclmm oldu 8 kadar sancı cektım oluyorum zannettm 4 cm olnca epıdurel yapılıcagı ıcın 100 lere vuran sancıları bya cektım anlcnz drm geldı bnı sezryna al ddm aclmm yoksa tamm ddı alıcm ama az daha sabret tamm ddm 4 cm oldu ebe de actı bıraz epıdurelı yapalm dıe ve tamm ddı hadı yapıoruz anestezı uzmanı geldı geldı bna bı suru sy taktılar belımı actılar yaptılr yok anam ıslamedı bna bn hala olyuorum bagırıorum kadına nıe etkı etmedı dıe 10 dkka gectı yokbna tekrar epıdurel ıgnesı yapıldı belden bu sefr rahatldım ama buyuk bı nımet gercekten epıdurel ebe geldı snra tvltn gelmıs gbı olnca ıkınıcaksın ddı ıkındm bnde baya cok guzel dvm et dynce hersefrnde yaptm az kaldı yatakta dguyodm hmn catala aldılar basldık dgma ıkn et fln derken sacnı gordm ddı bnde epkı su ne renk sarsnmı esmermı gulerek dgm yaptım ama son ana kadar artk cıkması gerekıo cıkamıo bnm gucum bttı ıkınmaktan sancı yok nereye kadar ıkınıcam ebe asada cocuga bakıo dr m karnma baskı yapmasıyla kafası cıktı ıknamdm yne nefssız kalıodu drm 2 dfadaha baskı yaptı oluyorum sandm bu seferde gercekten kemıklermı kırıodu az kaldı ve dgdu okadr cok rahatladımkı anlatmm bebsmı gordm kokladım gtrdler bnm dıkşlerm atıldı 6 tane dsarıya gtrmusler bebmı babsı karımı getrn demıs cnm askm bnmm bzmde bole dgm hıkymz allah herkese nasıp etsın evlat

oohh maşallah. bi normal daha. allahım ayırmasın hiç sağlıkla büyütün inşallahh..
bu arad eşinin hazırlanmasına da bayıldım

Canım hayırlı uğurlu olsun bebişin.Eşinde ne güzel sahurda bilem yardım ediyor benimki ne yaparsa iftara kadar iftardan sonra resmen adam değişiyor midesiyle ilgileniyor.midesi çok şişiyor diye ağırlık çöküyomuş...

(Bebeğin Adı:talha mete
doğum Günü ve Saati:11-07-2013 11\25
Bebeğin Boyu ve Kilosu: 50cm / 3740
Hastane Adı:medıbafra hastnesı
doktor Adı: ertan ödöl
doğum Şekli:Normal epıdurel
Kaçıncı Haftada Doğduğu:39)
Allah analı babalı büyütsün hayırlı uzun ömür versin inşallah....

oohh maşallah. bi normal daha. allahım ayırmasın hiç sağlıkla büyütün inşallahh..
bu arad eşinin hazırlanmasına da bayıldım

tesekkur ederız.. o sancıyla bnde bukadar gulmustum eşime

saol cnm. allah razı olsun zaten eşimden yardımı cok dokunur bna. mıde şişince hareket ıyı gelır aslında sennkıde farklıymıs cnm

saol cnm allah hepmıznkını analı babalı buytsun rabbm

hayırlı olsun evladın canımAllah analı babalı büyütsün:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…