2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Canim endise etme bence.hergun hissetmemen normal.duzenli hale gelmemistir daha.tatli bisiler ye.10 dk sonra sirt ustu uzan.once sola sonra saga don.tepki verir bebek.uyuyorsa vermeyebolir de tabi.

zehra benim bildiğime göre bebiş akşam 9 la 1 arasında daha hareketli oluomuşş:)

Canim endise etme bence.hergun hissetmemen normal.duzenli hale gelmemistir daha.tatli bisiler ye.10 dk sonra sirt ustu uzan.once sola sonra saga don.tepki verir bebek.uyuyorsa vermeyebolir de tabi.

Bende uyuyordur herhalde diye düşünüyorumm da bugünde hareket etmeyince telaşlandım işte genede tatlı bişiler yiyeyim tepki verir belki teşekkür ederim cnm:KK19:

kızlarrrrrrrrrrrr 5 kg aldım yaa normal mi acaba?rahatsız olmaya başladım resmen..abur cubur hiç yemiyorum,kahvaltı dışında(2 dilim kepek ekmeği) ekmek yemiyorum.
tatlı yemiyorum.ama elevit içiyorum:KK43:doktora sordum elevit kilo aldırıyor dedi.....bu haftalarda şimdiden bu kadar alırsam sonra nolurum kimbilir? :KK43:

sende ne var canım ben 6 kilo aldım ve elevit falan da içmiyorum :KK53:

Hayırlı Cumalar kızçelerrrrrr
Kahvaltımız geç kaldı biraz karnımı( kızçemi) doyurup,size de yazıyorum:KK56::KK55:
Dualarınızı okudum ALLAH'ım kabul etsin:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek
:

günaydın herkese,

hayırlı cumalar,

iyi ki dün iyi geceler yazıp çıkmışım.akşam yıkıldı buralar yağmur,fırtına,elektrik kesintisi....antalya böyle işte.şimdi de güneş açtı :)

kızlar mevlit konusuna değinmişsiniz ama 9 temmuz da ramazan ayı başlıyor.ben ancak bayramdan sonra yaparım herhalde.yani 10 ağustostan sonra.

Herkese günaydın, nasılsınız bugün annişler, dün aksamdan bu yana girmemiştim nete, yine neler yazılmış neler, İzmitlilerden sonra Bursalı arkadaşlar da kalabalıklaşmış,her nekadar bursada olmasam da ben de bursalıyım :) hemşehrilerime selamlar :KK34:

Günaydııınnn Bursadan sevgilerr öpüyoruz sizi oğluşumla :KK54:

günaydın tatlı anneler ve bebekleri :)
güzel paylaşımların olduğu mutlu sağlıklı bir gün diliyorum :) hayırlı Cuma'lar olsun :)
annelite kuşum duanı okudum allah kabul etsin inşallah :)
sevgiler..

Günaydınn canım sanada güzel günler hayırlı cumalar..

Sabahınız hayırlı olsun,Gönlünüz sevinçlerle dolsun
Sağlığınız tam olsun,Neşeniz bol olsun
Kazancınız bereketli olsun,Sıkıntılarınız yok olsun
Acılarınız mutluluğa dönüşsün,Düşmanlarınız dost olsun
Amelleriniz makbul olsun,Allah hepinizden razı olsun
Dualarınız kabul ve makbul olsun,Allah dertlerinize derman olsun
Hastalıklarınız şifa bulsun,Kalpleriniz iman ve marifet nuru dolsun
Herşey gönlünüzce olsun..
Hakkınızda hayırlı olan şeylere,Gönlünüz razı olsun..
Allah yar ve yardımcınız olsun..!
Cumanız Hayırlı Olsun..!
Sağlıklı Olun, Mutlu Olun, Huzurlu Olun, Sevgiyle Kalın..
Günaydın,Herkese..!

Günaydııınnnn
Yine sayende keyifli bir güne başlıyorum :KK54::KK16:

Canım okudum duanı allah kabul etsin inş....

Günaydın kızlar ve minnoşları hayırlı cumalar herkese güzel sağlıklı bol bereketli bir gün diliyoruz kızımla sizlere :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: :119::119::119::119:

Günaydıınnn bizde güzel huzurlu günler diliyoruz oğluşumla :KK16:

Günaydııınnnn

günaydınnn kızlarr günaydın meliii:) doğru diorum demii:)

günaydın herkese,

hayırlı cumalar,

iyi ki dün iyi geceler yazıp çıkmışım.akşam yıkıldı buralar yağmur,fırtına,elektrik kesintisi....antalya böyle işte.şimdi de güneş açtı :)

kızlar mevlit konusuna değinmişsiniz ama 9 temmuz da ramazan ayı başlıyor.ben ancak bayramdan sonra yaparım herhalde.yani 10 ağustostan sonra.

Geçmiş olsun kuzum İstabul!da da hava kötü ben artık böyle yürüyüş yapmak istiyorum yaaaa:KK50::KK50:
Akşam çıktık bir rüzgar eşim hemen içeriye soktu zaten hastasın dedi :KK50::KK50:Neyse güneşli günler de
olacak ama bakalım biz şişmiş göbişlerle nasıl yürüyeceğiz:KK1::KK1::KK49::KK49::KK49:
Mevlüt konusuna gelince ben de senin gibi anca ramazandan sonra yaparım.Çünkü
ramazan başlıyor insanlar oruçlu olacak ayyyyy ben de oruç tutmak istiyorum.Her sene o kadar
sıcaklarda hep tuttum çocukluğumun rahmetli babaannemin ödevidir bana:KK31::KK31::KK31:

Günaydııınnnn

teşekkür ederim kuzum bugünün ve hergünün keyifli huzurlu ve sağlık dolu olsun.:KK16::KK54:

Kizlar daha erken belki ama bebek mevlidi yapacakmisiniz.ne zaman yapilir bebek mevlidi

Ben yapmak istiyorum canım Kısmetse. 40. Günü yapmayı düşünüyorum. Öyle yapılıyor genelde. Tabi o zaman ki durumlarada bağlı.

Kızlar size bişi sorucam ya korkuyorum dünden beri kızım hareket etmiyo tepmiyo pıtpıtlarını duymadım hiç halada yok bişi konuşuyorumda kızımla korkmaya başladım normalmi sizce bu eğer akşama kadar hareket etmesse acile gidecem yaniii:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:böyle durum yaşayan varmı kızlar yaaa:2::2::2::2::2::2::2::2:morelim çok bozukkk:2::2::2::2::2:

Canım daha çok küçük ve güçsüzler. Bu haftalar hissedilmemesi bile normal. Sen içini ferah tut. Çookkk yakında hareketlerinden uyuyamıycaz bilee :KK9::KK9:

günaydın herkese,

hayırlı cumalar,

Ohh ne güzel ramazan bebişi olcak kuzucukarımız :KK16::KK16:
günaydınnn kızlarr günaydın meliii:) doğru diorum demii:)

günayddıınn
olur olur canım o da olur :KK1::KK1: Nefi oluurr heheh

Sekerler karnimin sekli degisti iki gunde.artik cok yemis gobek yapmis gibi degil de hamileymisim gibi gorunuyor.altta bisey kalmadi yukari cikti gobegim.duzlesti ve kenarlara yayildi.ayy bu ay iki katina cikacakmis bebislerrrr.bu ayin gecmesini istiyorummmm

hayırlı cuma lar bız oglum la sbh sbh utu uzu bıtırmeye calısıyoruz yarın sbh annemlere gıdecegız ıkı gunlugunee kocısle hayırlı bır ısımız vardaa kısmet seeeeeeeeeeeeeee:KK8::KK8::KK8::KK8:dua ile ınsll hayırlı gunlerr dılıyorum alperen imleeeeeeeee gorusuruz ütü sogumasınnn:KK55::KK55:

cicim alıntı ile cevap ver kısımının yanında hemen bi tane kare ve artı işareti var onu tıkla orda tik oluşuyor sonra diğer alıntılarada aynısını yap en allta konuya cevap yaz kısmına gel cevap yaz de hepsi cevap yazacağın kısımda çıkıyor.

walla ben mevlüd işlerini ve diğer işleri anneme ve kayınvalideme bıraktım çocuk onların gibi zaten tek patik dahi alamdım ben daha ama onlar doldurmuşlar maşallah :)

ne güzel varlarda yapıyorlar benim ikiside hayatta değil çok şanslısın

Ağzına sağlık arkadaşım ne güzel hayırlı dualarda bulunuyorsun:KK9:

Bişey merak ediyorum arkadaşlar benim gibi olanınız var mı diye ben hala bir kilo bile almadım, acaba normal mi? görenler zayıflamışsın diyo ama baskül hep aynı:KK50:

kilo alma meraklısı değilim ama kilo alamadığım için bebeğim büyümüyo mu diye düşünüyorum:18:

ben de 2 kilo aldım. bi taraftan dert ediyorum bi taraftan da sanırım ne kadar almazsak o kadar kar diyorum ,böyle devam :KK14::KK14:

bende elevit ve gynoferon içiorum hatta bugün 1 er kutu bile aldım.... ben6-7 kilo aldım şimdiden...

Ben de kilo alamayanlardanım bebişimin sağlığı yerinde ama insan endişeleniyor yine de
doktorum sağolsun.Beslenme uzmanına da gitmiştim 3 hafta önce 1 ay olunca ona da uğrayacağız
Bakalım tartıp biçecek bizi:KK1::KK1::KK1:Ben 2.ayımda 4 kilo kadar verdiğim için onları geri almakla
meşgulüm hiç kusmadım da etmedim ama trioitlerim çokçalıştığı için kilo alamıyormuşum ama
bu gebelikle alakalı sadece..Gebelikten önce de çok yiyordum ama kilo alamıyordum.Çünkü boyum
1.79 olunca biraz zayıf gösteriyorum.58 kiloydum 54e düştüm şimdi 55 ile 56 arasında gidip
geliyorum çok su içince hemen tartılıyorum 57 oluyorrr çok mutlu oluyorum:KK1::KK1::KK1::KK1:Ama bence
bu aydan sonra atak yapıp sizi bile geçebilirim :KK52::KK52::KK52::KK52:

X