2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Ben yapmak istiyorum canım Kısmetse. 40. Günü yapmayı düşünüyorum. Öyle yapılıyor genelde. Tabi o zaman ki durumlarada bağlı.

Canım daha çok küçük ve güçsüzler. Bu haftalar hissedilmemesi bile normal. Sen içini ferah tut. Çookkk yakında hareketlerinden uyuyamıycaz bilee :KK9::KK9:

Ohh ne güzel ramazan bebişi olcak kuzucukarımız :KK16::KK16:

günayddıınn
olur olur canım o da olur :KK1::KK1: Nefi oluurr heheh

canımm amma sallamışımm ya... bugün biras yoğunda ondan toplayamadı kafamı... annemde bana 40 günlükken mevlüt olur dedi ama benn kilo verince yapmak istiorumm:) işin şakası bi yana daha cok küçük olur o zaman yaa:) bide mevlütte bizde gecelik giyilio ben giymek istemiorummm....

Ben de kilo alamayanlardanım bebişimin sağlığı yerinde ama insan endişeleniyor yine de
doktorum sağolsun.Beslenme uzmanına da gitmiştim 3 hafta önce 1 ay olunca ona da uğrayacağız
Bakalım tartıp biçecek bizi:KK1::KK1::KK1:Ben 2.ayımda 4 kilo kadar verdiğim için onları geri almakla
meşgulüm hiç kusmadım da etmedim ama trioitlerim çokçalıştığı için kilo alamıyormuşum ama
bu gebelikle alakalı sadece..Gebelikten önce de çok yiyordum ama kilo alamıyordum.Çünkü boyum
1.79 olunca biraz zayıf gösteriyorum.58 kiloydum 54e düştüm şimdi 55 ile 56 arasında gidip
geliyorum çok su içince hemen tartılıyorum 57 oluyorrr çok mutlu oluyorum:KK1::KK1::KK1::KK1:Ama bence
bu aydan sonra atak yapıp sizi bile geçebilirim :KK52::KK52::KK52::KK52:

kızzzz maşşlahhh sana vallaa fit annesin yaniii:)
ama inan kiii alsannn bilee insan o mutlulukla hiç takmıoo.. sağlıklı olsunlardaa

merhaba güzel anneler tatlı bebişler umarım herkes iyidir:)) kızlar ben size bişiy sorcam oğluşuma isim arıyoruz ve çağan ismini çok sevdik ama çevreden güzel değil falan diyenler oldu. sizce nasıl çağan ismi yorumlarınızı bekliyoruz oğluşumla beraber:)))

Günaydın hanımlar hayırlı cumalar olsun hepinize! ben de elevit ve ferro sanol kullananlardanım 6 kilo aldım bile. :) hatta ilk 3 ay 3 kilo alanlardanım ben hiç mide bulantısı iştahsızlık yaşamadığımdan sanırım. hepinize bebişlerinizle güzel ve bol tekmeli günler dileyerek çıkıyorum netten. Bugün eşimin tatili cimcimem için alışverişe çıkacağız. :KK3:

merhaba güzel anneler tatlı bebişler umarım herkes iyidir:)) kızlar ben size bişiy sorcam oğluşuma isim arıyoruz ve çağan ismini çok sevdik ama çevreden güzel değil falan diyenler oldu. sizce nasıl çağan ismi yorumlarınızı bekliyoruz oğluşumla beraber:)))

Canım isim çok hoş. Benim de oğlum olsaydı bu ismi ya da çınarı koyacaktık. çevreye bakma sen, hoşuna gidiyorsa içine siniyorsa koy bence. :)

bence karizmatik bi isim. anlamı çağlamak felan mı?

Sekerler karnimin sekli degisti iki gunde.artik cok yemis gobek yapmis gibi degil de hamileymisim gibi gorunuyor.altta bisey kalmadi yukari cikti gobegim.duzlesti ve kenarlara yayildi.ayy bu ay iki katina cikacakmis bebislerrrr.bu ayin gecmesini istiyorummmm

ayyy ben bi haftadır falan iyi oldu çıktı biraz falan derken bu sabah kalktım baktım yine pufff, gitmiiiişşşş:):) ben bişe anlamadım bu işten. benim de karnım sivri diilde yanlara doğru büyüycek gibi. hayrla geçsin zaman bir an evvel:KK51:

hadi sende tiroit var bana noluyo.Ne bir kusma ne bir uyku hiç bi şekide hissetmedim hamile olduğumu çok şükür ama kiloda almıyorum.57 kilo ile hamile kaldım boyum 1.69 normaldim yani.Sonrasında ufak bi iştahsızlık oldu hamilelik psikolojisi falan 56 oldum şimdi gerçi 57.7 yim sanırım iyi ama burda okuyorum 7 kilo yada 10 kilo alanlar valla kıskanıyorum sizi :KK43:( az yiyorum öle iştahım hiç açılmadı neden acaba normalmidir kızlar...bebek iyi ama geçen hafta gittik oğluşum iyyidi

kızzzz maşşlahhh sana vallaa fit annesin yaniii:)
ama inan kiii alsannn bilee insan o mutlulukla hiç takmıoo.. sağlıklı olsunlardaa
Dediğin gibi kuzum onlar iyi olsun da gerisi boş böyle kaygı edip gebelik geçireceğimize
doyasıya yaşayalım derim.Ama dikkat etmekte de fayda var derim.Mesela ben oldum olası
kahvaltıda ekmek tüketemiyorum 1 dilim yetiyor ama yanında salatalıklı,turplu,havuçlu,
semizotlu,taze naneli,nar ekşili,sirkeli üzerine de peynir dilimleyip zeytin atıp bir güzel tüketiyorum.
Buna bayılıyorum çok ama çok su içiyorum 3 ltreyi aşıyor su :KK1::KK1:akşam yemeğinde de ekmek yok
yiyemiyorum salata benim için olmazsa olmaz bir de yoğurt..Et yemeklerinin yanında tüketmiyorum yoğurdu.
Ne yaparsak yapalım kilo alacağız ALLAH'ımıza şükürler olsun ki bu anı bize yaşatıyor:KK31::KK31::KK31::KK31::nazar::nazar::nazar:

Canım isim çok hoş. Benim de oğlum olsaydı bu ismi ya da çınarı koyacaktık. çevreye bakma sen, hoşuna gidiyorsa içine siniyorsa koy bence. :)

evet çok hoşumuza gitti hatta ona artık ismiyle hitap etmeye bile başladık:))

bence karizmatik bi isim. anlamı çağlamak felan mı?

evet çok karizmatik değilmi yakışacak benim tatlı oğluma:)) anlamı mutlu gün,neşeli gün ve bayram günü demek türkçe kökenli bir isim :))

Son düzenleme:
ne güzel varlarda yapıyorlar benim ikiside hayatta değil çok şanslısın

üzüldüm :KK43: ama sende eşinle yaparsın canım güzel güzel.
ben de 2 kilo aldım. bi taraftan dert ediyorum bi taraftan da sanırım ne kadar almazsak o kadar kar diyorum ,böyle devam :KK14::KK14:

kesinlikle ne kadar almazdak o kadar kar çünkü balon gibi olcaz son zamanlarda ya :)

Ben de kilo alamayanlardanım bebişimin sağlığı yerinde ama insan endişeleniyor yine de
doktorum sağolsun.Beslenme uzmanına da gitmiştim 3 hafta önce 1 ay olunca ona da uğrayacağız
Bakalım tartıp biçecek bizi:KK1::KK1::KK1:Ben 2.ayımda 4 kilo kadar verdiğim için onları geri almakla
meşgulüm hiç kusmadım da etmedim ama trioitlerim çokçalıştığı için kilo alamıyormuşum ama
bu gebelikle alakalı sadece..Gebelikten önce de çok yiyordum ama kilo alamıyordum.Çünkü boyum
1.79 olunca biraz zayıf gösteriyorum.58 kiloydum 54e düştüm şimdi 55 ile 56 arasında gidip
geliyorum çok su içince hemen tartılıyorum 57 oluyorrr çok mutlu oluyorum:KK1::KK1::KK1::KK1:Ama bence
bu aydan sonra atak yapıp sizi bile geçebilirim :KK52::KK52::KK52::KK52:

çok kıskandımşimdi :) ne güzel ya hayatımın hiç bir döneminde çok zayıf ve iştahsız olmadım ne güzel bence tadını çıkar :)

bence güzel çağın koydu yeni bi arkadaş benim oğlumda isimsiz sarı çizmeli mehmet ağa diyorum ben ona :)

yağmurlu istanbuldan günaydın annişleerr :KK9: hepinize güzel mutlu günler diliyorum. akşamdan beri yazılanları okuyayım geliyorum :21:

çağan ismini bende çok seviyorum düşünmüştüm ama eşim ve arkadaşları keyfimi kaçırdı bu isim konusunda.çağaaaaannn die seslendiler bikaç kere, sanki çaaaaannnn der gibi oluo dediler vazgeçirdiler:KK43:ama karizmatik isim bence

üzüldüm :KK43: ama sende eşinle yaparsın canım güzel güzel.

kesinlikle ne kadar almazdak o kadar kar çünkü balon gibi olcaz son zamanlarda ya :)

çok kıskandımşimdi :) ne güzel ya hayatımın hiç bir döneminde çok zayıf ve iştahsız olmadım ne güzel bence tadını çıkar :)

bence güzel çağın koydu yeni bi arkadaş benim oğlumda isimsiz sarı çizmeli mehmet ağa diyorum ben ona :)

Sarı çizmeli mehmet ağanın çizmlerinin içine giren pamuk mu pamuk ayaklarını yirim ben:KK52::KK52::KK52:
Hayal ettim de ayyyyy yerim ben kıssss teyzeleri bunların hepsini:KK31::KK31::KK31:

evet çok hoşumuza gitti hatta ona artık ismiyle hitap etmeye bile başladık:))

evet çok karizmatik değilmi yakışacak benim tatlı oğluma:)) anlamı mutlu gün,neşeli gün ve bayram günü demek türkçe kökenli bir isim :))

bence gayet hoş bi isim.. ayrıca sen beğendikten sonra....

çağan ismini bende çok seviyorum düşünmüştüm ama eşim ve arkadaşları keyfimi kaçırdı bu isim konusunda.çağaaaaannn die seslendiler bikaç kere, sanki çaaaaannnn der gibi oluo dediler vazgeçirdiler:KK43:ama karizmatik isim bence

bizede çaan der gibi diyen oldu telaffuzu zor dediler:KK43: ama ben çok sevdim bu ismi onun için vazgeçmek istemiyorum:)

Sekerler karnimin sekli degisti iki gunde.artik cok yemis gobek yapmis gibi degil de hamileymisim gibi gorunuyor.altta bisey kalmadi yukari cikti gobegim.duzlesti ve kenarlara yayildi.ayy bu ay iki katina cikacakmis bebislerrrr.bu ayin gecmesini istiyorummmm

Artık göbüşler büyüyorr.
Benimkide daha bi hamile göbüşü oldu ama küçük daha çok belli olmuyor. :KK1::KK1:

hayırlı cuma lar bız oglum la sbh sbh utu uzu bıtırmeye calısıyoruz yarın sbh annemlere gıdecegız ıkı gunlugunee kocısle hayırlı bır ısımız vardaa kısmet seeeeeeeeeeeeeee:KK8::KK8::KK8::KK8:dua ile ınsll hayırlı gunlerr dılıyorum alperen imleeeeeeeee gorusuruz ütü sogumasınnn:KK55::KK55:

Hayırdır kıızz nasıl hayırlı bir iş bak şimdi çok meraklandımmmm :44::44:

canımm amma sallamışımm ya... bugün biras yoğunda ondan toplayamadı kafamı... annemde bana 40 günlükken mevlüt olur dedi ama benn kilo verince yapmak istiorumm:) işin şakası bi yana daha cok küçük olur o zaman yaa:) bide mevlütte bizde gecelik giyilio ben giymek istemiorummm....

Sende güzel bi gecelik alırsın tatlım. Kıyafet gibi gecelikler oluyor. Özelliikle mevlüt için tasarlanan :KK1::KK1:

Canım bence çok hoş bir isim. Neden beğenmemiş ki onlarda. İnsanda huzursuz oluyor değil mi biri olumsuz birşey söyleyince

Günaydın hanımlar hayırlı cumalar olsun hepinize! ben de elevit ve ferro sanol kullananlardanım 6 kilo aldım bile. :) hatta ilk 3 ay 3 kilo alanlardanım ben hiç mide bulantısı iştahsızlık yaşamadığımdan sanırım. hepinize bebişlerinizle güzel ve bol tekmeli günler dileyerek çıkıyorum netten. Bugün eşimin tatili cimcimem için alışverişe çıkacağız. :KK3:

Güle güle canım iyi gezmeler size. Ne keyifli alışveriş olucak şimdi sana :KK16::KK16:

X