2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Canım benim sıkma canını kötü düşünme hemen maşallah kilosu felan gayet iyimiş bebişinin allaha emanet hiç bişicik olmaz inş sen gönlünü ferah tut dularımız seninle tatlım

kızlar herbirinizden Allah razı olsun... böyle zamanlarda insan küçücük bişey duysa mutlu oluyo... Rabbim bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

doğum tarihi ile ilgilide; 8 temmuz görünüyor ama 25-30 haziran gibi düşünelim dedi... yani 2 ay dolu dolu sayıcaz sanırım... heyecanlanıyorum çokkk...

Yok kiz bebek gormeye uzak akrabalar gelmezler.mevlutde kaynanam davet edecegi icin o kadar kalabalik olur.heralde cocuk gormeye davet etmez benim gicigima herkesi ariyormus

Ama işte hediye getirirler ya mevlüde gelseler e gelmezlerse sonra duyunca gidelim fln demezler mi ya ne bilim öyle düşündüm,ama kv gitmediyse gelmezler davet ederse de komik olur hee:))

Kızlar ayaklarım davul olacak birazdaha şişse nereye koyacağımı sapıttım yaaa :18::18::18::18:

keşke anlasalar canım ama hiç sanmıyorum. ben alıştım idare ederimde artık tek değilim eşimde var. o yanlış anlarsa diye çekiniyorum. Allahtan eşim çok anlayışlı bir insan. bu söylediğim sadece küçük bir örnek. bunun gibi neler var neler. hiç anlatıpta sıkılmaya üzülmeye gerek yok dimi.

Bence sevin derim canım çünkü boyu da kilosu da maşallah çok çok iyi 37 cmlik bi bebeğin bacağı nekadar kısa olablr ya o kadın iyi bakamamış hem 2 hafta önce hersey iyiyken niye şimdi birden genetik bi hastalık cıksın zırvalamış olsa en baştan öyle giderdi hiç takma bence bazen geriden veya ilerden gidebiliyo her kontrolde değişiyo hem öyle bile olsa Allah korusun daha büyük dert vermesin yani hayati bi tehlike teşkil etmiyo sonuçta aklı fikri yerinde olsun da hem bak gör öyle değil boşuna sıkma canım ya gel sen de az kv çekiştr iyi gelir belki :))

Öyle canım ya hiç dıkılmaya üzülmeye gerek yok anlatsak bazı şeyleri roman olur yaaa en iyisi takmamak tatlım üzmemek kendinii

sadece hamilelikte değil ki canım hep böyleydi. sırf kv leri falan takmayın diye anlattım sizede. bazen çok üzülüyorum çok dert ediyorum kendime. ama alıştım diyebilirim. yapıcak bişey yok çünkü.. değiştiremem onları da.

aman takma kv yi canım gelmemişse kendi ayıbı kendi kaybetmiş. senin gibi tatlı gelini

Öyle canım ya hiç dıkılmaya üzülmeye gerek yok anlatsak bazı şeyleri roman olur yaaa en iyisi takmamak tatlım üzmemek kendinii
aynen öyle canım. bugün topicteki herkes çok duygusal bir modda banada bulaştı sanırım dertlendim bende. hem anlattım iyi geldi. şimdi daha iyiyim inan ki

tüü onun karakterine yaa...
onu konuşup-dillendirip insan yerine koyarmıyım ben

aynen öyle umurumda bile değil... ama üzülüyorum annemlerle bi kere bile karşı karşıya gelmediler... doğumda nolucak onu düşünüyorum...

aynen öyle canım. bugün topicteki herkes çok duygusal bir modda banada bulaştı sanırım dertlendim bende. hem anlattım iyi geldi. şimdi daha iyiyim inan ki

Evet annem bugün pek dertlendik çenemiz düştü valla yawww ama morelimizi bozmuyoruz değilmi tatlımm anlatınca rahatlıyo insan gerşektenn

aynen öyle umurumda bile değil... ama üzülüyorum annemlerle bi kere bile karşı karşıya gelmediler... doğumda nolucak onu düşünüyorum...

Doğumda ne olacak bende onu merak ediyom inan canım babamla kayınpeder hayatta bir araya gelemezler evleneli 5 sene olduk babam hala sevmez kayınpederi bakalım neler olacak kaynana desem bize gelir gezmeye 10 gün durur anneme bir kere gitmez neden gitmiyon dediginde annem bir hoşgeldin demiyomuş öyle der halbuki annem her geldiğinde gelir bunlar dünür işte sözde yani işte yaranılmıyor bakalım ne yapacaklar o zaman kv doğumda da ramazanda burda allahım bana sabır versin kızlarr :18::18::18::18::18:

pppöfffffffff.... bunaldım bee...

canım içini ferah tut bi çok kişi e olabiliyo böyle durumlar rabbim korktuğumuza uğratmasın bi dahaki randevunda güzel haberlerini alacapız inşallah

Neyse kapatalım bu kaynana mevzularını valla daraldım aklıma geldikçe anlatasım geliyo kızlar

tüü onun karakterine yaa...
onu konuşup-dillendirip insan yerine koyarmıyım ben

Ay canım korkmuşum biran tüü yazmışsın ya:)Canım kimbilir ne yaptı ki sen bu kadar öfkelisin neyse hiç deşmeyelim ozaman bak hakkaten sıkma da kendini tekrar gidersin dr una öyle olmadığını görüp sevnr buraya da yazarsın içini rahat tut tatlım..

Aay ayrılamıyorum sizden ama kociş geldi yemek bekler hem bebiş de acıktı kendinize iyi bakın kızlar öptüm çok...

hadi bakalım babişko ve bebiş mama bekler
afiyet olsun...

Afiyet bal şeker olsun canım bizde seni öptükk

İyi akşamlar herkese kızlar biz kaçtık kızımlan mesaimiz bitti çok şükür öpüldünüz kocaman

Evet annem bugün pek dertlendik çenemiz düştü valla yawww ama morelimizi bozmuyoruz değilmi tatlımm anlatınca rahatlıyo insan gerşektenn
Ben inanki rahatladım. dün gece bile rüyamda bunlarla uğraştım. sabahta huzursuz uyandım. kahvaltı yapmadım diye kızdım kendime.sonra zaten bildiğim şeyleri kafama takıyorum diye kızdım. ama gelip size anlatınca rahatladım. içimden atmam lazımmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…