2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Aynı dert bende de var canım benim düşün benim babannem yapıyor kim bilir kaçıncı torunuyum benim çocuğuma özeniyor yapıyor babaannem ama kayınvalide tarafından dediğin gibi arayan soran yok valla alınacak varmı diye halbuki onlarında ilk torunları kaynanamların yani hatta ben ilk başlarda kimse aramayınca sanırım kimse bilmiyor duymadı hamile olduğumu sanmıştım meyersem umurları değilmişş Düşün kayınpederim bile hayırlı olsun demedi inan kayınvalidede dilinin ucuyla halbuki ilk torun allaha şükür ayrı yerlerdeyiz ama benimkide çok meraklıdır ve lafcıdır senden duyduğunu başkasına başka başka üzerine kata kata anlatır yani ve yalancıdır sözünün eri değildir yaparım der yapmaz hep hayal kırıklı yaşarım-yaşadım yani

Nasıl takmadın dersen baya zor oldu yılbaşını burda geçirdiler cümbür cemaat benimde düşük tehlikem vardı kalkıp yardım etmediler çok zoruma gitti bu yüzden eşimle kavga ettim hepsi düşüncesiz sende öylesin dedim çağıran eşimdi çünki birdaha böyle zamanlarda hele yılbaşında kimseyi istemiyorum dedim çağırma kimseyi dedim falan filan sonra gittiler bunlar kv 15 gün felan aramadı ben aradığımda bahaneler buldu yok senini duyamıyom ne dediğini anlamıyom yok telefonum kapalıydı fat.ödenmemiş halbuki fat kp burda ödedi yani bunuda dedim eşime annem benle konuşmamak için yalan söylüyor istemiyorsa aramam dedim ve eşim onlarda yana oldu demediğini bırakmadı ben hatalıymışım gibi artık ne dediyse annesii sonra gene konuşmadık bende eşime dedim arayan arar aramassalarda umurumda değiller dedim kandildi aradım insanlık bende kalsın diye konuştuk öyle öyle eridi buzlar ama ben gene mesafeliyim artık dedim kendi kendime hiç kimseyi takmayacağım hele kvleri hiç dedim sonra eşim hatasını anladı ama kırdı beni bir kere şimdi hayatta aynı konudan olsun başka konuda olsun kavga etmiyoruz çok şükürr yani böyle böyle takmamaya başladım cnm takma sendee

ben bizimkine sizin torununuz ne isterseniz onu alırsınız istemezseniz almazsınız diyorum ama sonra çocuk da ona göre büyüyünce size yakınlık gösterir gibi imalarda bulunuyorum

Bangbang,seninki de iyi taktikmiş düşünmedim desem yalan olur :) Buarada eşimin içine doğmuş gibi beni aradı maillerine bak dedi ikeadan odasını yapmış ıvır zıvır birsürü şey ee dedim alcakmıyız babaneyle amca alcak dedi şok:))E nasıl biliyolar mı dedim sen merak etmee en kısa zamanda elinde diyo benim safım inşallah yarı yolda kalmaz o kendine göre plan yapmış ama bilemiyorum eğer öyle olursa tüm yorumlarımı silmeliyim sanırımonun yerine kv mi cok seviyorum naralarıyla geznym sitede hoş en fazla 1.500 tutuyo yani şimdide odasını biz yaptık derler amaan poff napim sizce yani aslında bende alablrm ama biyandan da o aradan cıkar bizde diğer masraflara bakarız sizce napim??[/QUOTE]

iyi düşün güzel olsun eğer öyle bir güzellik yaparlarsa yazarsın buradan teekkürlerini :)))

bence 80 kişi olursa camiide falan yap, gerçi benim kv de ev mevlidimde tüm sülalesini çağırmıştı bi baktım evde 50 kişi var

Merhaba temmuz anneleri ve onların tosibikleri.. Hiç geçmişi okumadan yazıyorum sonra okurum geçmişi. Dünden beri kafam dağılsın diye kendimi temizliğe verdim. Dün kışlıkları kaldırdım yazlıkları yerleştirdim. bugün de temizliğimi yapıyorum çok yoruluyorum ama olsun o kadar, kafam dağıldı hiç olmazsa. :) bizim cimcimenin anneannesi ve dedesi torunlarına eşyalar almışlar yine kıyafet ıvır zıvır. Kargomuz geldi bugün yine süpriz yaptılar yarın da dayısından gelecek 1 koli. Valla bana neredeyse hiçbir şey kalmadı alacak. hepsine bakacağım eksiklerini de cuma günü tamamlayacağız nasip olursa. Cuma günü kızımızı görmeye gideceğiz doktorum düştükten sonra tekrar ayrıntılı bakmamız gerekecek dedi. İnşallah sağlığımız yerindedir. Büyük ihtimalle de doğum tarihimiz belli olacak malum benim riskli olduğu için normal doğum olmayacak. Hayırlısı heyecanla bekliyoruz artık cumayı. Sizler nasılsınız? Lütfen bundan sonra çok dikkat edin kendinize emi baş dönmesi falan sıklaşıyormuş bu aralar denge problemi falan oluyormuş.. Yüce Mevlam hepimizi ve meleklerimizi korusun..

ellerine sağlık :)) ve cicilerinizi güle güle kullanınn

bana da müsade arkadaşlar öptük hepinizi yarın kontrolümüz var öncesinde kuaföre gideyim bi.. mucxx

inşallah canım bende bi süre ailemle kalacağım hem orda kullanamak portatif olur hemde taşınma olayımız var taşırken bize dert olmasın seneye temiz temiz alalım karyolasını dedik öylelikle aldık :)

Ben varım:))))))

hay maşallah kızlar bu ne muhabbet :)) kaaç sayfa okumam gerekiyo yine.. inşallah hepiniz kuzucuklarınızla beraber iyisinizdir. bugün evlilik yıldönümümüz :)) şimdi eşim aradı da :))))))

Son düzenleme:
Yeter kızlar bu kadar dedikodu aaaaSiz dedikodu yaparken bende evimi temizledim, sadece mutfağım kaldı şimdi oturdum biraz yoğurdumu meyvemi yedim. Bırakın kv leri falan da herkes kendi değeri kadar davranıyo işte.Siz de verdikleri değer kadar verirsiniz, amaaannn.Bebiklerin tekmelerine odaklanın siz:):) hoop hoopp:):)
Bende barış ismini beğenmiştim geçen gün ama dedilerki bu siyasi süreçten dolayı koyma,benim hiç aklıma gelmemişti oysa,böyle giderse isim koyamıycas çocuumuza ne zormuşO böyle bu böyle.

hay maşallah kızlar bu ne muhabbet :)) kaaç sayfa okumam gerekiyo yine.. inşallah hepiniz kuzucuklarınızla beraber iyisinizdir. bugün evlilik yıldönümümüz :)) şimdi eşim aradı da :))))))

Biz iyiyiz tatlım asıl sen nasılsın bu arada nice yıllara eşin ve bebişinle inşşş 60.evlilik yıldönümlerinide görürsünüz şekerim

Evet çok dedikodu yaptık valla biri dur dedii artıkın kv dedim mi duracan tatlım cadaloz hepsi malesef yapıyolar kaynanalıklarını mutlaka bizede dedikodusu ve yaptıkları kalıyoo valla değer verene verecen deyer zaten şekerimm

Barış güzel isim aslında siyasi miyasi bizene yawww

merhaba kızlar hamilelikle pişik arasında bi bağ var mı ben hiç olmazdım sürekli oluyorum artık

Bebişim sıkma artık canını bebişinide üzme annesii biz üzülünce onlarda üzülüyo inan herşey olacağına varır bebeğin sağlıklı olsunda varsın eksiği olsun zamanla olur herşeyii tamam mı tatlım kafanı yorma bunlarla bebişine odaklan ANLAŞTIKMIII biz varız burda sakın yalnız hissetme kendi

Son düzenleme:

Tamamm bebişimmm :)) valla haklısın yeni yeni keyfim yerine geldi sayenzde bebeğimde tepiklemeye başladı ohh çok şükür o sağlıklı olsunda herşey yapılır dediğin gibi sadece benim değil canım hepimizin bebekleri inşallah sağlıklı,hayırlı bir şekilde doğarlar ve güzel güzel severiz sonra 2013 temmuz anneleri bebek bakım konusunda yeni bi sayfada buluşuruz yok gazı yok sütü :))Çok sağol tatlımm (senden çaldım)pek anlamam ikonlardan:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…