2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
mrb ben sımdı burda gozukuyormuyum cıktıktan sonra bulamıyorum sayfayıeskıye gırıp ordan gırıyorum

konu tekrar acilmis hayirlisi olsun bizde geldik paşamla :KK54:

kızlar allah kısmet ederse en erken ben doğurcam heralde aranızda :KK9: :KK9: bide sezeryanı bir hafta fln erken alıyolar demi?

lorin cim hoşgeldin
çok mutlu oldum geldiğine
benide sabah hüzün kapladı aslında akşam
eve gittiğimde bi baktım yok olmus
gun ıcındede kendımı yanlız hıssetıım meger ne kadar cok alışmışım(alışmışız)
birbirimize admin le görüşüp açmaya karar verdim
bilgi paylaştıkça çoğalır
sevinç paylaştıkça daha da heyecan artar
hüzün keder paylaştıkça erir gider azalır
hepinizi cok sevıyorum
o yuzden 3 günlük dunyada kıırmayalaım bırbırımızı ve sağlıklı gebelık gecırelım
bebeklerımızde huzurlu olsun:KK16:

bizde seviyoruz hepinizi bebisimle ben :)
dün bos görünce ilk dedigim su oldu; ama ama ben daha kizim ya da oglum olacak bile diyemedim :KK43: :))
huzurlu günler bizlerle olsun
bende ogrenemedım subat 15 te kısmetse
benimde 15 subat ta canim ve kismetse ögrenecegim insallah :)

kızlar topicteki arkadaşları takip ederek sizi buldum sonunda :KK1: kapanmayaydı iyiydi ama olsun allah çenelerimize zeval vermesin :KK9: ya pazt. kontrolden sonra akşam annemi yolculadık kayseriye :KK43: kaldım evde bi başıma ne güzel 1 aydır burdaydı :) hemen gelir yine inşallah. bu arada doktor kontrolü yaparken sordum boyu kilosu normalmi diye. boyunu söylemiyoruz ama kilosu 230 gr. dedi. ama ben çok merak ediyorum niye söylemediler? ne sakınca varki anlamadım. buna benzer birşey duyan varmı kızlar doktorundan ya?
canim bende mesela suana kadar hic grami bilmiyorum, sadece boyunu söylemisti dr yani degisiyor doktordan doktora, ama sanmiyorum ki herhangi bi sakincasi olsun yada doktor herhangi bi sebepten söylememis olamaz, icini ferah tut tatlim..

kızlar allah kısmet ederse en erken ben doğurcam heralde aranızda :KK9: :KK9: bide sezeryanı bir hafta fln erken alıyolar demi?

canim sezeryani erken aliyorlarmi bilmiyorum bi bilgim yok bu konuda :)
allah hepimize saglikli bi avazda dogumlar nasip etsin insallah

size sormak istediğim bir soru var 15+2 de doktor bebeğime erkek dedi ultrasonda eşimle bende pipisini gördük ultrason fotosuda verdi doktor sizce yüzde yüz erkekmidir bi yanılma olabilir mi

size sormak istediğim bir soru var 15+2 de doktor bebeğime erkek dedi ultrasonda eşimle bende pipisini gördük ultrason fotosuda verdi doktor sizce yüzde yüz erkekmidir bi yanılma olabilir mi

öncelikle hosgeldiniz:KK70: evet kesin erkektir benimde 14+5 te erkek dedi hala erkek karnimda sivri :KK70:

Canım ellerine sağlık. Yeni topigimizi en naif şekilde idare edecegini düşünüyorum. Seninle aynı duyguları en içten dileklerimle paylaştığımı söyleyebilirim. Tüm anne adayları için nezih bir ortam olması ümidiyle , yeni topiğimiz hayırlı olsun.:nazar:

merhaba,
hoşgeldin pink dream :emir_bebek:
benım de temennım aynı sekılde guzel bir ortam olması dileğiyle:KK49:

1 hafta mı bilmiyorumda normal doğumdan önceki zamana veriyorlar diye biliyorum. 2012 temmuz annelerinin doğum hikayelerinde öyle gördüm bende :KK1::KK1:

kız denince yanılma olabiliyor, bazen ödem oluştuğundan çıkıntı gibi durabiliomuş ama erkek denilince pek olmuyor diye biliyorum. hakkında hayırlısı olsun tatlım hayırlı evlat olsun :KK1:

temmuz anneleri cok hizlisiniz yetisemiyorum hiziniza zatan arada bir sey yazinca o hizdan kayboluyor bu arada
benim ikinci cocugum olucak ilki kiz bu daha belli degil dogocagim tarih 20,07,2013

temmuz anneleri cok hizlisiniz yetisemiyorum hiziniza zatan arada bir sey yazinca o hizdan kayboluyor bu arada
benim ikinci cocugum olucak ilki kiz bu daha belli degil dogocagim tarih 20,07,2013

Selam lara hosgeldin
Allah gönlüne göre versın bebegını canım

Hayırlı olsun canım :nazar::nazar:
ilk çocuğun kaç yaşında?

maşallah paşalar çoğalıyor :KK1:

benim oğlumda fanatik cimbomlu olacak hemde aslan burcu :KK1:
Canım benim de isteğim 1 gün geç doğurup Aslan olması eşimde bende aslanız:KK16: sende Allah korusun 1hafta önce doğursan yengeç olacak:KK25:
annişler anket ekledım
sayfanın başına
kızımız geliyor
oğlumuz geliyor
seçenekli
oylayın please:KK16::KK16:
Canım ikiz bekleyenler de vardı
Sevgili Anne Adayları merhaba
bir önceki sayfamız kapatıldı bildiğiniz üzere,burada herkes bilgi paylaşımında bulunmak için var.
heyecanını sevincini hamıleliğin ne demek oldugunu,kesenen ne demek oldugunu,kalp atışının ne demek oldugunu,ikili üçlü dörtlü tarama testinin ne demek oldugunu
ve heyecanlı cinsiyet öğrenimlerini hep buradan birbirimize aktararak öğreniyoruz,hepimizin bir sanal adı var gercek adımızı bilmiyoruz bile,ama o kadar yakınız ki o kadar samimi ve içten sanki sanal değilde aileden biriyiz gibi,
lütfen bunu devam ettirelim,Allah nasip ederse bebeklerimizin bu özel anlarını paylaşalım, bu guzel yolculugun sonuna kadar herseylerını paylasarak öğrenelim...
kimimizin ikinci üçüncü hamileliği kimimizin ilk bebegı hepimiz hassasız hepimizin hormonları tavan
hepimiz alınganız,ben çalışan bir anne adayıyım ve daha strestliyim,buraya girerek iki gülüp sohbet ederek kafamı dağıtıyorum yada merak ettiklerimi öğreniyorum
lütfen herkes empati yaparak söylediklerini düşünsün
"Alıngan" oldgumuz bir dönem unutmayın,sakinlik her zaman iyidir,ben hepinizi cok sevdim,
tekrar başlıyalım,eski konuları açmadan kaldıgımız yerden iyi şeyler düşünüp paylaşarak.:emir_bebek:
Sevgiler,
Graf,

Anne AdayımızSon Adet TarihiTahmini Doğum TarihiCinsiyetKaçıncı bebekŞehir
uconn23 Eylül1 Temmuzİlkİstanbul
Sat 15 Ekim tahmini Dt 23 Temmuz ilk bebeğim kız olacak. Hayırlısıyla...

Canım benim de isteğim 1 gün geç doğurup Aslan olması eşimde bende aslanız:KK16: sende Allah korusun 1hafta önce doğursan yengeç olacak:KK25:

canım biz işin latifesindeyiz :) babamız cimbomlu olunca burcuda öyle denke geldi şimdilik hava atıyor:KK9:

yoksa benim için farketmez herşey kabulum :KK1:

Son düzenleme:
X