2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
annişler anket ekledım
sayfanın başına
kızımız geliyor
oğlumuz geliyor
seçenekli
oylayın please:KK16::KK16:

cnm sayfayı tekrar açtığın için teşekkürler ,
benide alın aranıza:)

Slm kızlar,
eski topigimizde de oldukca değerli paylaşımlar yapıp cok güzel seyler ögrenmiştik. umarım burada da aynı şekilde verimli paylaşımlarımıza devam ederiz.

Yeni yöneticimizden ilk ricamız; üyelerin adının,tahmini dogum tarihlerinin, cinsiyetlerin ve illerin oldugu bütün bir tablonun burası icinde yapılmasıdır:)

Ayrıca bugun 3lü test sonucumuz cıktı hayırlısıyla değerlerimiz risksiz bölgede yer almaktaymış, böyle güzel sonuçların darısı diğer testlerimize ve de sizlere inşallah!!!!!

herkese saglıklı gebelikler..

Son düzenleme:
graf tebrik ederim,yeni topik yeni sayfalar :KK34:
iyi düşünmüşsün,başarılar dilerim canım.

Slm kızlar,
eski topigimizde de oldukca değerli paylaşımlar yapıp cok güzel seyler ögrenmiştik. umarım burada da aynı şekilde verimli paylaşımlarımıza devam ederiz.

Yeni yöneticimizden ilk ricamız; üyelerin adının,tahmini dogum tarihlerinin, cinsiyetlerin ve illerin oldugu bütün bir tablonun burası icinde yapılmasıdır:)

Ayrıca bugun 3lü test sonucumuz cıktı hayırlısıyla değerlerimiz risksiz bölgede yer almaktaymış, böyle güzel sonuçların darısı diğer testlerimize ve de sizlere inşallah!!!!!

herkese saglıklı gebelikler..

merhabaaa hoşgeldinn :)

seni adına çok sevindim bende cuma günü 2li testimin sonuçlarını alıcam umarım iyi çıkar..

zaten 2li ile 3lü test arasında çok fazla zaman zarfı yok

hoşbulduk canım:KK16:
benim prensesim geliyor kısmetse:)

aaa maşallah canım :)

yukarıdaki ankette biri daha erkek işaretlemişti benden ondan acaba erkekmi dedim :) kusura bakma canım :)

topiğimizin prensesleride gelmeye başladıı :KK12:

ayyy kizlarrr ne cok sevindim anlatamam ya :) dün bi baktim topik yok :KK43: cok üzülmüstüm cok cok fazla girip sohbet edemesemde takip ediyor elimden geldigince yaziyordum bende..
grafcim canim ellerine saglik iyi ki actin yeni topik :))
herkesin topigi var temmuz annelerinin yoktu :KK43: dislanmis hissettim kendimi birden :KK43:
hepinizi kocaman öpüyoruz kizlar ve bebisleri..

aaa maşallah canım :)

yukarıdaki ankette biri daha erkek işaretlemişti benden ondan acaba erkekmi dedim :) kusura bakma canım :)

topiğimizin prensesleride gelmeye başladıı :KK12:

sağol kuzumn:)
ne demek olur böle şeyler canım benim:KK16:
evet birçok prenses annesi var gelirler yakında inşallah

merhabaaa hoşgeldinn :)

seni adına çok sevindim bende cuma günü 2li testimin sonuçlarını alıcam umarım iyi çıkar..

zaten 2li ile 3lü test arasında çok fazla zaman zarfı yok

aklından kötü birşey gecirme rahat ol ki güzel cıksın canım. test haftaları da gercekten yakınmış.
benim doktorum bana 2li yaptırmamıştı. 3lü testimizide 16+3 de yaptırdık sonuclarını bugun aldık,bir sonraki kontrolümüzde 20subat artık 4lü test tarihi 16-21.haftalar arasındaymış sanırım onu yaptırırız

Bu arada benimde oğluşum olacak, ankette kullandım oyumu.

Son düzenleme:
aklından kötü birşey gecirme rahat ol ki güzel cıksın cıksın canım. test haftaları da gercekten yakınmış.
benim doktorum bana 2li yaptırmamıştı. 3lü testimizide 16+3 de yaptırdık sonuclarını bugun aldık,bir sonraki kontrolümüzde 20subat artık 4lü test tarihi de ise 16-21.haftalar arasındaymış sanırım onu yaptırırız

Bu arada benimde oğluşum olacak, ankette kullandım oyumu.

inşallah hayırlısıyla güzel çıkar canım çok dua ediyorum:)

benimki demekki 3lüyü yaptırmıycak çünkü benim kontrolüme kadar zamanı geçiyor..hiç sormakta aklıma gelmedi..neyse bakalım hayırlsı..

:KK55::KK55:bir prens annesi daha geldiiiii benimde oğlum olacak canım ilk bebeğim memnun oldum :)

Topiğin tekrar açılmasına çok sevindim.. Bizde bugün rutin kontrol için gittik..
oğluşum 235 gr olmuş ve boyuda 18.5 cm miş..Allah hepimize sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi..:nazar:

Son düzenleme:
Topiğin tekrar açılmasına çok sevindim.. Bizde bugün rutin kontrol için gittik..
oğluşum 235 gr olmuş ve boyuda 18.5 cm miş..Allah hepimize sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi..:nazar:

bizde cok sevindik canim :)
masallah oglusuna :)
amin canim hepimizin bebisleri saglicakla dogar insallah

Merhaba temmuz anneleri.
bende temmuz annesi olucam inşallah. bebeğimin cinsiyeti %90 erkek dedi doktorumuz. ben de ikili testi yaptırdım. ense kalınlığı 2.5 çıktı. 4 lü testi yapalım içimiz rahatlasın dedi doktor. 9 şubatta randevumuz var. dua ediyorum herşey iyi gitsin diye

X