2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Slm kızlar,
eski topigimizde de oldukca değerli paylaşımlar yapıp cok güzel seyler ögrenmiştik. umarım burada da aynı şekilde verimli paylaşımlarımıza devam ederiz.

Yeni yöneticimizden ilk ricamız; üyelerin adının,tahmini dogum tarihlerinin, cinsiyetlerin ve illerin oldugu bütün bir tablonun burası icinde yapılmasıdır:)

Ayrıca bugun 3lü test sonucumuz cıktı hayırlısıyla değerlerimiz risksiz bölgede yer almaktaymış, böyle güzel sonuçların darısı diğer testlerimize ve de sizlere inşallah!!!!!

herkese saglıklı gebelikler..

evet annelite eski topiğimizde çok değerli paylaşımlarımız vardı
sıpalarımız prenseslerimiz ilk fotolarını ekledık gobıslerımızı ekledık
yıne yapabiliriz çoğunluk olursak
ben elimden geldiği kadarıyla onlıne ım ama başta belirrttiğim gibi çalıştığım için belki ilk anda söylediklerinize cevap yazamayabilirim
şimdiden affola
tabloyla ilgili admine mail attım
yapılışını bilmiyorum
bugun yarın öğrenmiş yapmış olurum
hepimize bol sohbetşli bol neşeli bol kahkahalı topik diliyorum:KK16:

ayyy kizlarrr ne cok sevindim anlatamam ya :) dün bi baktim topik yok :KK43: cok üzülmüstüm cok cok fazla girip sohbet edemesemde takip ediyor elimden geldigince yaziyordum bende..
grafcim canim ellerine saglik iyi ki actin yeni topik :))
herkesin topigi var temmuz annelerinin yoktu :KK43: dislanmis hissettim kendimi birden :KK43:
hepinizi kocaman öpüyoruz kizlar ve bebisleri..

lorin cim hoşgeldin
çok mutlu oldum geldiğine
benide sabah hüzün kapladı aslında akşam
eve gittiğimde bi baktım yok olmus
gun ıcındede kendımı yanlız hıssetıım meger ne kadar cok alışmışım(alışmışız)
birbirimize admin le görüşüp açmaya karar verdim
bilgi paylaştıkça çoğalır
sevinç paylaştıkça daha da heyecan artar
hüzün keder paylaştıkça erir gider azalır
hepinizi cok sevıyorum
o yuzden 3 günlük dunyada kıırmayalaım bırbırımızı ve sağlıklı gebelık gecırelım
bebeklerımızde huzurlu olsun:KK16:

aklından kötü birşey gecirme rahat ol ki güzel cıksın canım. test haftaları da gercekten yakınmış.
benim doktorum bana 2li yaptırmamıştı. 3lü testimizide 16+3 de yaptırdık sonuclarını bugun aldık,bir sonraki kontrolümüzde 20subat artık 4lü test tarihi 16-21.haftalar arasındaymış sanırım onu yaptırırız

Bu arada benimde oğluşum olacak, ankette kullandım oyumu.

annelite cok sevındım senınde bir paşan olacak oğlan analarına bak beee he heyyytt:21:cogunluktayız
ikili test sonuclarını beklemekte zulum ınsan catlıyor meraktan
ıyı cıkmasına cok sevındım
bızde bu cumartesı kontrole gıtcektık dr ızın almıs o gun kaldı haftaıcı bı gune
hayırlısı

kızlar topicteki arkadaşları takip ederek sizi buldum sonunda :KK1: kapanmayaydı iyiydi ama olsun allah çenelerimize zeval vermesin :KK9: ya pazt. kontrolden sonra akşam annemi yolculadık kayseriye :KK43: kaldım evde bi başıma ne güzel 1 aydır burdaydı :) hemen gelir yine inşallah. bu arada doktor kontrolü yaparken sordum boyu kilosu normalmi diye. boyunu söylemiyoruz ama kilosu 230 gr. dedi. ama ben çok merak ediyorum niye söylemediler? ne sakınca varki anlamadım. buna benzer birşey duyan varmı kızlar doktorundan ya?

kızlar topicteki arkadaşları takip ederek sizi buldum sonunda :KK1: kapanmayaydı iyiydi ama olsun allah çenelerimize zeval vermesin :KK9: ya pazt. kontrolden sonra akşam annemi yolculadık kayseriye :KK43: kaldım evde bi başıma ne güzel 1 aydır burdaydı :) hemen gelir yine inşallah. bu arada doktor kontrolü yaparken sordum boyu kilosu normalmi diye. boyunu söylemiyoruz ama kilosu 230 gr. dedi. ama ben çok merak ediyorum niye söylemediler? ne sakınca varki anlamadım. buna benzer birşey duyan varmı kızlar doktorundan ya?

hoşgeldin paradoks :)
ahh annişler hep olsa keşke :KK43:
birşey yoktur canım endişelenme kilosunu soylemiş minnak annesi o daha
bişiycik olmas büyüyor her gün
ben de cok özledım 1 ay oldu sıpamı gormeyeli :KK43:

hoşgeldin paradoks :)
ahh annişler hep olsa keşke :KK43:
birşey yoktur canım endişelenme kilosunu soylemiş minnak annesi o daha
bişiycik olmas büyüyor her gün
ben de cok özledım 1 ay oldu sıpamı gormeyeli :KK43:

he yaa banada öteki kontrole 25 şubat verdi ama ben bi finalleri atlatayım haftaya da, özelde başka bi dr.a gidicem. banane. cerrahpaşada kızımın bi yaprak görüntüsünü bile vermiyolar gidiyoruz elimiz boş dönüyoruz 2 aydır.

Doktor banada söylemedi boyunu ama internetten araştırdım. Usg resimlerinin altında bi tablo vardı. Orda FL diye bişey var o bebeğin en uzun kemiğimiymiş ve onun 7 ile çarpımı bebeğin yaklaşık boyunu veriyormuş. Eğer usg de yazıyorsa tahmini sende bulabilirsin bebişinin boyunu :)

Doktor banada söylemedi boyunu ama internetten araştırdım. Usg resimlerinin altında bi tablo vardı. Orda FL diye bişey var o bebeğin en uzun kemiğimiymiş ve onun 7 ile çarpımı bebeğin yaklaşık boyunu veriyormuş. Eğer usg de yazıyorsa tahmini sende bulabilirsin bebişinin boyunu :)

ah işte bitane foto verseler?! yok ya ben gidicem bi tane özele. bi araştırayım bizim buralardaki hastaneleri de. ya eşim başka yere gitmeme kesinlikle karşı, belki kendine göre haklı da. bebeğimin omfaloseli olduğu için biz daha ilk defa durumu hakkında iyi şeyler duymuşken şimdi kötü bişey söyler, sen boyunu sorarsın o başka şeyler söyler aklınca, tanımadığın doktor yine aklını karıştırır, moralini boş yere bozma fln diyor. off bilmiyorum yaa?

Canım ellerine sağlık. Yeni topigimizi en naif şekilde idare edecegini düşünüyorum. Seninle aynı duyguları en içten dileklerimle paylaştığımı söyleyebilirim. Tüm anne adayları için nezih bir ortam olması ümidiyle , yeni topiğimiz hayırlı olsun.:nazar:

ah işte bitane foto verseler?! yok ya ben gidicem bi tane özele. bi araştırayım bizim buralardaki hastaneleri de. ya eşim başka yere gitmeme kesinlikle karşı, belki kendine göre haklı da. bebeğimin omfaloseli olduğu için biz daha ilk defa durumu hakkında iyi şeyler duymuşken şimdi kötü bişey söyler, sen boyunu sorarsın o başka şeyler söyler aklınca, tanımadığın doktor yine aklını karıştırır, moralini boş yere bozma fln diyor. off bilmiyorum yaa?

Eşin haklı bence alıştığın doktora gitmeye devam et bencede. Zaten insan en ufak bişeyden nem kapıyor. Doktorlar neyi ne zaman söyliceni daha iyi bilir. Demekki boyunu söyleme vakti gelmedi. Zaten banada söylememişti doktorum :KK34: Kilosuda iyiymiş maşallah :nazar::nazar: Üzme sen kendini annesi :KK34:

bende bilmiyorum bebegimin kilosunu boyunu bu gidisimde sorcam doktoruma sölesin artik bi zahmet dimi :KK70:

Benim de annem arasira yanıma geliyor sağolsun. Anneler yanımızda olunca keyifler de yerinde oluyor tabi. Kısa zamanda tekrar kavuşursunuz inşaallah. Ben de neredeyse 1 aydır doktora gıtmıyorum. Merak ediyorum boyunu kilosunu. Ultrason çıktısında boyunun olması lazım aslında. Sanırım CRL diye geçiyor

Benim de annem arasira yanıma geliyor sağolsun. Anneler yanımızda olunca keyifler de yerinde oluyor tabi. Kısa zamanda tekrar kavuşursunuz inşaallah. Ben de neredeyse 1 aydır doktora gıtmıyorum. Merak ediyorum boyunu kilosunu. Ultrason çıktısında boyunun olması lazım aslında. Sanırım CRL diye geçiyor

Benim en son usg çıktısında Crl yoktu. başka değerler vardı. doktor başını ölçtü karın çevresini ölçtü ama bana söylemedi ölçtüğü rakamları çıktıda yazıyordu bende netten araştırdım öyle öğrendim ne oldukarını :KK1:

X