2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Cinsiyetini öğrenmek güzelde bi yandan fena oluyor. Sürekli bişeyler alasım geliyor. Daha şimdiden bi sürü kıyafet aldım oğluma:KK16: Şimdide amcası beşiktaşlı kıyafetler alıcak. Doğana kadar dolaplara sığmıcak aldıklarım heralde :KK1::KK1:

aynen bende aynı durumdayım...şuana kadar hiç bişey almamıştım ama öğrendiğim an başladım :KK1: ama yinede çok şey almadım ya daha yeni öğrendim zaten..

bi kaç parça aldım o kadar tutucam kendimi inşallah:KK1:

merhaba kızlar bende temmuz anne adayıyım:KK3::KK3:

topiğimiz kapandı diye üzülmüştüm çünkü gerçekten bilgi paylaşımı çok hoş oluyor :)

benide alın aranızaaa :)

hoşgeldinnn
evet topiksiz olmazz
yoksa naparızz
ben çalışıyorum sürekli bakamıyorum ama genelde burdayım

ya yanlız hıssettım bır an ıcın kendımı ve bebeıgmıı yaaaaaaaaaa bızde varız ınsll rabbım ın ıznı ıleeeeeeeeeeeee:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

aynen bende aynı durumdayım...şuana kadar hiç bişey almamıştım ama öğrendiğim an başladım :KK1: ama yinede çok şey almadım ya daha yeni öğrendim zaten..

bi kaç parça aldım o kadar tutucam kendimi inşallah:KK1:

Ben kendim için çok kıyafet alışverişi yapan biri değilim. Ne lazımsa onu alırım. Ama oğluşuma her girdiğim mağazadan bişey alıyorum nerdeyse :KK1::KK1: Bir yandan da aldıklarımı yazıyorum. sürekli aynı şeyleri almayayım diye.

bu gun ılk cıcısını aldım oglumaa pazara gıttım cok kalıtelı bır reyonn var ve uygun fıyatlıydı ve ılk cıcısını aldım beyaz ustune mavı puanlııı cok tatlııııı

ya yanlız hıssettım bır an ıcın kendımı ve bebeıgmıı yaaaaaaaaaa bızde varız ınsll rabbım ın ıznı ıleeeeeeeeeeeee:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

bende meleğimm çok sevindimmm:KK36:
naparız birbirimiz olmadan kime danısırız kime uzuntumuzu soylerız
uzakta olanlarımız annesıne herseyı anlatamayanlarımız var
burada arkadas gibiyiz
bunu bozmayalım
diğer annişler de gelsin hep beraber olalım
ben köprü oldum
diğerlerininde köprümden gecmesını bekliyorum balım:21::21::21::21::21:

bende istanbuldayım güzel anniş adayı
benımde oğlusum olacak
fanatik cimbomlu:emir_bebek:
adı da rüzgar :KK70:

Ooo adı bile konmuş ben daha karar veremedim ama Bora çok hoşuma gidiyor. Bizimki de fanatik Beşiktaşlı :KK1::KK1:

ates topıgınden tanısıyoruz sennle tebrıkler sennde pıpı canın gelıyormus ee bu sene erkek senesı canımmmmmmmmmmmmmmmmmm

neyse ben mutfaga kacarrr pazardan marketen alınan lar yerlesecek aksam yemek olucakkkk bır haftalıgına gorumceler gelıyor ben kv kaldıgım ıcnn halıyle annesıgıle gelıyor yogun bır hata olucakkbana dua ıle ınsll saglıcakla kalınnn
:KK3::KK3::KK51::KK34::KK16::KK16::KK16:

bu gun ılk cıcısını aldım oglumaa pazara gıttım cok kalıtelı bır reyonn var ve uygun fıyatlıydı ve ılk cıcısını aldım beyaz ustune mavı puanlııı cok tatlııııı

hi hi ne güzel
bende bugun unnado nun sıtesınden aldım
zııbınlar cok uygun fıyatları bakın

ates topıgınden tanısıyoruz sennle tebrıkler sennde pıpı canın gelıyormus ee bu sene erkek senesı canımmmmmmmmmmmmmmmmmm

neyse ben mutfaga kacarrr pazardan marketen alınan lar yerlesecek aksam yemek olucakkkk bır haftalıgına gorumceler gelıyor ben kv kaldıgım ıcnn halıyle annesıgıle gelıyor yogun bır hata olucakkbana dua ıle ınsll saglıcakla kalınnn

kolay gelsın annıs :)

Ooo adı bile konmuş ben daha karar veremedim ama Bora çok hoşuma gidiyor. Bizimki de fanatik Beşiktaşlı :KK1::KK1:

suan da favori rüzgar ama değişebilir tabı daha zaman var
ama rüzgarım diye seviyorum oğlusumu
dün akşam elimi göbek deliğinin az aşasına koydum
kalp atışları gibi pıt pıt pıt dinledim
rabbım nasıl bır mucızedır dedım
dileyen herkese nasıp olsun:KK49:

evet suzancımm ateş topiğindede vardım bi ara evet pipicanım geliyooooo :)
bak denk geldik yineeee aynı ay doğum yapıyoruzzzz :)

gerçektende bu sene erkek senesi kime sorsam erkekkkk :)

suan da favori rüzgar ama değişebilir tabı daha zaman var
ama rüzgarım diye seviyorum oğlusumu
dün akşam elimi göbek deliğinin az aşasına koydum
kalp atışları gibi pıt pıt pıt dinledim
rabbım nasıl bır mucızedır dedım
dileyen herkese nasıp olsun:KK49:

Bende arada bir hissediyorum hareketlerini gerçekten harika bir duygu. Yaşamadan anlaışmaz kesinlikle. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Sağlıklı paşalarımızı kucağımıza alacığımız günleride görürüz inşallah :KK16:

evet suzancımm ateş topiğindede vardım bi ara evet pipicanım geliyooooo :)
bak denk geldik yineeee aynı ay doğum yapıyoruzzzz :)

gerçektende bu sene erkek senesi kime sorsam erkekkkk :)

Toplaşıp halı saha maçı yapçak bizim oğlanlar heheeh :KK52:

Bende arada bir hissediyorum hareketlerini gerçekten harika bir duygu. Yaşamadan anlaışmaz kesinlikle. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Sağlıklı paşalarımızı kucağımıza alacığımız günleride görürüz inşallah :KK16:

Toplaşıp halı saha maçı yapçak bizim oğlanlar heheeh :KK52:

ay kızlar ben daha hissetmiyorum sizlerden gerideyim daha inşallah bende hissederim bir an önce :)

evet kadroyu toplucaz bu gidişle :KK1:

hahah bizimkinin adı muslera :KK49::KK52:

kalecimi yaptın hemen paşanı :KK55: bende forvet yapayım ozaman:KK55:

X