2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
çokşaşırdım bana da bir fincan kahve demişti ama hiç aklıma nescafe olmayacağı gelmedi, ben de en çok nezcafe içiyorum acaba neden tavsiye etmiyormuş ki.?

Bilmiyorum ki sormak aklıma gelmedi. Benim doktor çok net bi adam. Hiç detaya inmez. :)) Bence nescafe içme dedi bende içmiyorum :KK1::KK1:

arkdaşlar aranızda ana kucağı alan var mı ne düşünüyorsunuz hem araba koltuğu olarak hemde ana kucağı olarak kullanılanlar var onlar nasıl acaba ben netten arştırdım graco diye bir marka vara fena durmuyor b,rde maxi consi var sizler hangisinde alacaksınız bu konuda tecrübeli olanlar var mı ?

Ben bunları almayı düşünüyorum bana hem kullanışlı hemde güzel göründüler. Ana kucağının titreşim özelliği var müzik var bebek çok rahat ediyormuş içinde. Oto koltuğuda kademeli ayarlanabiliyor. Yeni doğumdan 2-3 yaşına kadar kullanılabiliyormuş.

$ana kucağıı.jpg $oto koltuğu.jpg

bana da 20. hafta yani 11 şubat (önümüzdeki pazartesi) 1 doz olarak yazmış kartıma...
Ben de 1 dz isteyecem.bebege ne kadar az ilac giderse o kadar iyi.5 sene korur 1 dz.
arkdaşlar aranızda ana kucağı alan var mı ne düşünüyorsunuz hem araba koltuğu olarak hemde ana kucağı olarak kullanılanlar var onlar nasıl acaba ben netten arştırdım graco diye bir marka vara fena durmuyor b,rde maxi consi var sizler hangisinde alacaksınız bu konuda tecrübeli olanlar var mı ?

Ben kraft twist aliyorum bu hafta super bisey.bi hava yastigi eksik.bana kalsa o kadar para vermem ama esim cok heveslendi.bak internettentavsiye ederim.

Ben de 1 dz isteyecem.bebege ne kadar az ilac giderse o kadar iyi.5 sene korur 1 dz.

Ben kraft twist aliyorum bu hafta super bisey.bi hava yastigi eksik.bana kalsa o kadar para vermem ama esim cok heveslendi.bak internettentavsiye ederim.

Arabasıyla birlikte takım olanı alıcaksınız dimi canım?

Çok tercih edilen bişey sanırım o.
Bizim mağazaya gelenlerde en çok gördüğüm bebek arabalarından biri. Annelerde gördüğüm kadarıyla rahat kullanıyordu. Hayırlı olsun şimdiden :))

$images-3.jpeg $2013-02-05-16-02-54--298942912.jpeg
Bunlar da benim alacaklarimm.otomatik sallanan besik ve mama sandalyesi ve 3 islevli araba.cok hheycanliyimmm.

selam ben yeni üye oldum sohbetleri okudum va katılmak istedim, kabul ederseniz. bende 15 haftalık hamileyim ve bazı endişelerim var. ilgilenirseniz sizinle bilgi alışverişinde bulunmak isterim. şimdiden hepinize tşk.

kız biz zaten konuşmaya yer arıyoz :KK8: :KK9: biz sana teşk ederik :KK9:

oh ne güzel herkes bişeyler almış ne kendime ne bebeğe bir tane bişey almadım bende daha :)

Bilmiyorum ki sormak aklıma gelmedi. Benim doktor çok net bi adam. Hiç detaya inmez. :)) Bence nescafe içme dedi bende içmiyorum :KK1::KK1:

tamam emir büyük yerden diyosun :))
arkadaşlar bana müsade, çok öptük kuzucukla sizi, görüşmek üzere inş.

evet hem oto koltuğu hem ana kucağı şekilde kullanılanlar var onla rnasıl acaba ?

Benim baktığım yerdeki kız sadece onu alıcaksan yeterli olmayabilir dedi. Bebek büyüdükten sonra o oto koltuğunu pek kullanamaz sonra tekrar oto koltuğu alman gerekir dedi.
Bende o yüzden vazgeçtim ondan. mantıklı geldi banada. ama birde bebek arabasınada bağalanabilen oto koltukları var takım satılıyor. az önce merln in resmini koyduğu öyle bişey daha mantıklı. yanlış anlamadıysam oda öyleydi. hem ikili set oldukları için daha uygun oluyor.

oh ne güzel herkes bişeyler almış ne kendime ne bebeğe bir tane bişey almadım bende daha :)

Nasıl dayandııınnn hiçbişey almadann :KK52:
Ben daha büyükleri almadım ama bi sürü kıyafeti oldu oğlumun :KK1::KK1:
halada almaya devam ediyorum.
Şimdide odasını yapasım var ama biraz daha beklemem lazım. hem maddi açıdan hemde ayrıntılı usg de erkek olduğunu bi kez daha görüp kesin emin olmak istiyorum :KK9::KK9:

tamam emir büyük yerden diyosun :))
arkadaşlar bana müsade, çok öptük kuzucukla sizi, görüşmek üzere inş.

Güle güleee
Yine gel özletmeyin kendinizi
Bizde sizi öptük canımm :KK16:

Son düzenleme:
Şimdide odasını yapasım var ama biraz daha beklemem lazım. hem maddi açıdan hemde ayrıntılı usg de erkek olduğunu bi kez daha görüp kesin emin olmak istiyorum :KK9::KK9:

bilmem almadım bi 7-8 aya kadar da almayı düşünmüyorum ya :) hem daha kendime bile 1 tane hamile kıyafeti almadım karnım tam çıkmadığı için eskilere yada normal kıyafetlere devam sanırım bundan sonra alırım :))

canım bende baktım aldıklarına hepsi çok güzeller. allah güle güle giymeyi nasip etsin inş. ama ben internetten alışveriş yapmıyorum dokunmadan görmeden hiçbişi alamam, alamıyorum. çok uygun güzel şeyler çıkıyo karşıma içimde gidiyo ama alamıyorum işte.
bende hep internetten bakıyorum ama mağazaya gidip bakıp almanın keyfi internette yok :KK1:

kızlar.....
can alıcı noktamdan vurdunuz beni... hiçbişey almadık biz henüz bebişimize... cinsiyeti belli olmadığından elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz... bütün gün internette içimiz gidiyo herşeye ama öyle bakakalıyoruz...
bebeğimize anneannesi zıbınlar almış... biz de bez-pişik kremi-ıvır zıvırları alıyoruz... cinsiyeti bi belli olsun meleğimizin annesiyle babası soluğu alışverişte alıcak kesinnn:KK8:

bilmem almadım bi 7-8 aya kadar da almayı düşünmüyorum ya :) hem daha kendime bile 1 tane hamile kıyafeti almadım karnım tam çıkmadığı için eskilere yada normal kıyafetlere devam sanırım bundan sonra alırım :))

maşallah iradene :)) ben hiç dayanamıyorum. kendime iki tane pantolon aldım iş yerinde giymek için ama henüz giyebilcek kadar hamiş değilim.36 beden oldukları halde çook büyük giyemiyorum.
Annemler bana çok kızıyor. herşeyini sen mi alcaksın alıp durma bizede kalsın bizde alalım bişeyler diyorlar. :KK1:

X