2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Arabasıyla birlikte takım olanı alıcaksınız dimi canım?
Evet canim.takim alacagiz.
Çok tercih edilen bişey sanırım o.
Bizim mağazaya gelenlerde en çok gördüğüm bebek arabalarından biri. Annelerde gördüğüm kadarıyla rahat kullanıyordu. Hayırlı olsun şimdiden :))
Cok rahat surmesi.takilmiyor tekerleri cok rahat donuyor.
Çok güzeller canım. Mama sandalyesi özellikle çookk sevimli :KK16:
Bende şimdi almak istediklerime yeniden bakıyorum internetten. alsamda koycam oğluşumun odasına başlasam. Çok güzellerrr :KK16:
Sallanan besik olarak kullanacagiz sonra mama sandalyesine donusuyor.cok sirin eveett:emir_bebek:
kız beş doza canmı dayanır kııııızzzz? çok acıtıyomuuuşşşş
Neeee acitiyor muuuu.annneeeeee.ben yarim doz alirim yeter:KK1:
Selam bebek arabasınn marka ve modeli ne ?Eki Görüntüle 625114 bende bunu almayı düşünüyorum

Kraft twist canim.aynisi iste senin attiginla.cok rahatmis.kullanimi cok pratik.

bende hep internetten bakıyorum ama mağazaya gidip bakıp almanın keyfi internette yok :KK1:

ya benim normalde üst bedenimle alt bedenim farklı ve boyum uzun olduğundan kollar bacaklar uzun. denemeden birşey almamın imkanı yok düdük gibi kalıyo standart şeyler, cilalı ibo gibi oluyorum :KK9: :KK9: yani helede böyleyken çok zor. alanlara imreniyorum.
diyorum ayakkabı alayım ondada bahtsızım 40 giyiyorum :KK9:

taçlar çok sevimli kızı olacak anne adayları bence aynısından kızına da yaptırsın doğumdan sonra birlikte takın doğum fotograflarında gördüm çok sevimli oluyor bence :)

Eklentiler

• $73789125_tn50_1.jpg
    $73789125_tn50_1.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 48
ya benim normalde üst bedenimle alt bedenim farklı ve boyum uzun olduğundan kollar bacaklar uzun. denemeden birşey almamın imkanı yok düdük gibi kalıyo standart şeyler, cilalı ibo gibi oluyorum :KK9: :KK9: yani helede böyleyken çok zor. alanlara imreniyorum.

Alma internetten boşver.
Bizim gibi mağazada çalışanlara yazık. Üzülüyoruz biz sonra :KK1: e-alışveriş çıktı mertlik bozuldu valla:KK9::KK9:

kızlar hepinizi öpüyorum :KK1: en biraz ders çalışıyım akşama uğrarım gene sizi sefioruuummmm :KK8: :KK16: :KK16:

taçlar çok sevimli kızı olacak anne adayları bence aynısından kızına da yaptırsın doğumdan sonra birlikte takın doğum fotograflarında gördüm çok sevimli oluyor bence :)

Bu ne kizz cikartamadim ben bunu kafana mi takiyon

kızlar.....
can alıcı noktamdan vurdunuz beni... hiçbişey almadık biz henüz bebişimize... cinsiyeti belli olmadığından elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz... bütün gün internette içimiz gidiyo herşeye ama öyle bakakalıyoruz...
bebeğimize anneannesi zıbınlar almış... biz de bez-pişik kremi-ıvır zıvırları alıyoruz... cinsiyeti bi belli olsun meleğimizin annesiyle babası soluğu alışverişte alıcak kesinnn:KK8:

En güzel olay bu işte bebiş için alışveriş. :)) öyle güzel şeyler var ki..
İnşallah öğrenirsiniz sizde cinsiyetini en yakın zamanda:KK16:

kızlar hepinizi öpüyorum :KK1: en biraz ders çalışıyım akşama uğrarım gene sizi sefioruuummmm :KK8: :KK16: :KK16:

İyi dersler canım. Benim yerimede çalış :KK1: Hafta sonu sınav var ama bende yine hiiiç bişey yok :KK9:

evet cicim büyüğü kendi kafana küçüğü kızının kafasına :) oğlun olacaksa benim gibi tek kendi kafamıza takacağız :)

Oğlumuzada sevimli bi şapka takarız artık. Ben bjk lı hastane çıkışı düşünüyorum onlarda var zaten şapka :) bizde öyle hazırlanırız :))

Cilalı ibo mu:KK9::KK9: Evet netten gördüğümüz çoğu şey gördüğümüz gibi de gelmiyo zaten. O yüzden pantolon falan alamam bende.
..
Kızlar bizde hala bişe almadık bebeğimize:26: Hem cinsiyeti bilmediğimizden hemde ne bilim daha erken sanki biraz zaman geçsin öyle almayı düşünüyorum. Kendime de bi tişörtüm var hamile tişörtlerinden. Artık kotlar sıkmaya başladı yavaş yavaş genişlerden almam lazım.

kızlar 18.haftamızdayız. Sağlık ocağındaki ebe tetanos aşısı olmam için beni çağırıyor. Tetanos aşısı olan var mı? (18 haftalık iken)

bnde kayıt yaptırdığımda 8 haftalık hamileydim bana 16. haftada gel zaten biz ararız dediler çok mu erken bnmki anlamadım..?? bnde perşembe doktordan çıkınca gitmeyi düşünüyordum tam 16+0 olucam. size göre en erken bnmki galiba

Son düzenleme:
slm kızlar,uzun zamandır yoktum,ne var ne yok,herkez iyimi,bebişlerin cinsiyetleri belli oldumu,alışverişler başladımı :KK1::KK1:

En güzel olay bu işte bebiş için alışveriş. :)) öyle güzel şeyler var ki..
İnşallah öğrenirsiniz sizde cinsiyetini en yakın zamanda:KK16:

neyseki çok şanslıyım.... 1 aylık bi yeğenim var ve ne beğensem ona alıyorum...
hatta onun cinsiyetini öğrendiğim gün başladım alışverişe... annesi babası sadece beşiğini almak durumunda kaldılar... o kadar çok şey almışım ki... hepsi birbirinden tatlııı... :KK16:

Cok rahat surmesi.takilmiyor tekerleri cok rahat donuyor.

Sallanan besik olarak kullanacagiz sonra mama sandalyesine donusuyor.cok sirin eveett:emir_bebek:

Neeee acitiyor muuuu.annneeeeee.ben yarim doz alirim yeter:KK1:

Kraft twist canim.aynisi iste senin attiginla.cok rahatmis.kullanimi cok pratik.

tşkler cevap için benim resmini koyduğum graco symbio moon ama kraft twist değil.. kraft twistide görmeyi istiyorum ama resimler yanıltıcı oabiliyor diye . şimdilik kararım graco symbiodan yana ..

Kızlar siz kaç kiloyla hamile kaldınız ve şuan kaç kilosunuz?

Ben 61 ile hamile kaldm ve şuan 62.300 gr ım. Normal mi merak ediyorum. Bebeğin suyuda kilosuda iyi dedi drumuzda.

merhaba hanımlar bir iki gündür girememiştim
ya kızlar benimde soruma cevap verir misiniz lütfen banada yardım edin

evet sorumu tekrar soruyorum umarım bu sefer cevap alabilirim 15+2 de doktoror gittim doktor cinsiyete erkek dedi eşimle bende gördük pipisini ve bide pipili ultrason fotomuz var sizce kesin erkekmidir değişme olurmu ısrarla soruyorum ama benim annemler kayınvalidemler alışverişe başladı o yüzden endişeleniyorum
lütfen yardımmmm

Kızlar siz kaç kiloyla hamile kaldınız ve şuan kaç kilosunuz?

Ben 61 ile hamile kaldm ve şuan 62.300 gr ım. Normal mi merak ediyorum. Bebeğin suyuda kilosuda iyi dedi drumuzda.

canım ben 70 kg ile kaldım suan 75 kg yum
senın cok ıyımıs :KK70:

evet sorumu tekrar soruyorum umarım bu sefer cevap alabilirim 15+2 de doktoror gittim doktor cinsiyete erkek dedi eşimle bende gördük pipisini ve bide pipili ultrason fotomuz var sizce kesin erkekmidir değişme olurmu ısrarla soruyorum ama benim annemler kayınvalidemler alışverişe başladı o yüzden endişeleniyorum
lütfen yardımmmm

bana 12 haftalıkken erkek demişti doktorum hatta pipi resmi verdi bizede .sonra 3 farklı doktorda ilerleyen haftalarda erkek oldugunu söyledi :KK1::KK1: ama tabi bu işler belli olmaz ben 4 farklı doktor erkek dedi diye kesin erkektir bizimkisi diyorum ama sen yinede ayrıntılı ultrasona kadar bekle bence :KK1::KK1:

Son düzenleme:
lütfen yardımmmm

Dr da erkek demişse ve pipisinide görmüşseniz resmide varsa erkektir bence.:KK14:
Ama yinede bi yanılma payı hepsinde oluyo. Hep kız deyip erkek doğan yada erkek deyip kız doğanlar olmuştur %1 ihtimalle de olsa. En iyisi alışveriş yaparken fişleri atmayın ve kıyafetin poşetine koyun sonradan değiştirme imkanınız olur:KK34:

X