2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
4 lü test dediğin dopplermi oluyor canım anlamadım benim zamanımda 3lü test ardından doppler vardı 4 lü testte neler yapılıyor bilgi verirmisin?

down sendromu riski yaş riski ölçüldü canım bunda doppler ne oluyor ?

Canım bende de korkuç bir baş ağrısı var 1 haftadır.Karanlık sessiz bi yerde gözlerimi kapatıp uyumaya çalışıyorum. Öyle geçiyor benim anca. Ama bazen dahada dayanılmaz oluyor. Parol içiyorum o durumlarda. doktor içebilirsin bebeğe bi zararı olmaz dedi. Ama ben yinede içmemeye dayanmaya çalışıyorum.

Benimkide dinletmedi kalbini kıpır kıpır zor bulduk yerini heehe

Canımm güzel haberlerle dön inşallah. Bizide merakta bırakma olur mu

herkese iyi akşamlar
hanımlar bebeğinizin cinsiyetini ultrason fotolarında siz de görebildiniz mi

Ben göremedim canım. Pek belli olmuyor açıkçası bizimkinde. Ama doktorumuz gördü erkek dedi

yaa ama bu haksizlik okadar sey yazmistim hepsi gitti... cevapla ya bastim ne desin begenirsiniz önce kayit olun offf (
dün bebis görmeye gitmistim arkadasimin dogum hikayesini paylasmistim sizle ...
hevesim kacti birden (
hepinizi kocaman öpüyorum kizlar

Canımm güzel haberlerle dön inşallah. Bizide merakta bırakma olur mu

Ben göremedim canım. Pek belli olmuyor açıkçası bizimkinde. Ama doktorumuz gördü erkek dedi

canım biz gördük pipisini küçük paşamın artık alışverişe başlasammı diyorum değişme olmaz herhalde

canım biz gördük pipisini küçük paşamın artık alışverişe başlasammı diyorum değişme olmaz herhalde

hayirli olsun canim gözün aydin olsun... istersen ufak tefek seyler al. ben daha ögrenemedigim icin bisey alamiyorum ben de kendime aliyorum :) hamile kiyafeti aldim bikac tane normal modern giysiler öyle tipik hamile kiyafeti degil :) bide ic camasiri aldim bikac parca..
selam hanımlarrrr

slm canim

herkese iyi akşamlar
hanımlar bebeğinizin cinsiyetini ultrason fotolarında siz de görebildiniz mi
al canım ıste pıpı mızın fotosu hehehehcok sukurr

cok sukurr mazarat lar heheh

selam hanımlarrrr
aleykum selam cnmmm

Kaçmasın hevesin ama bak şimdi çok meraklandım beennn Uyuyamam ki ben şimdii

Olmaz bencede göstermiş artık zaten erkek bebişler bacaklar açık yatıyor heralde içerde Utanmazlaarrr

Karın duvarı anomalisinde , bazen dogum sonrası operasyona bile gerek kalmadan bebekler normal bir şekilde dogabiliyorlar. Canım inşaallah senin de öyle olur. Operasyona gerek kalmaz. Senin için özellikle dua edeceğim. Rabbim yardımcın olsun.

Kızlar ve minnoşları nasılsın bugün ben çok iyiyim biraz bulantım olsada idare ediyorum dün 3lü test sonucumuzu almaya gittik allaha şükür hiç bir sorun çıkmada kızım gayet iyi yani karın çatlagı için krem istedim doktorumdan doğal krem önerdi badem gağı ve bi kaç tane dada söyle kızlar badem yağı tamam doğal ama tüyleri artırmıyormu zaten göbekte tüylenme arttı sordum doktoruma normal dedi doğumdan sonra dökülür dedi almaya kalkma dahada fazlalaşır dedi badem yağonıda kullanırsam yandım ki ne yandım sizce ne yapmalıyım

Tdt lerimiz aynı:)
ben perşembe yaptırdım 3lü testimi çarşamba günü çıkacak, inş. bizdede bi sorun çıkmaz..
Cinsiyeti belli mi seninkinin? bizimki poposunu dikmişti havaya göremedik, ama tahmini %75 erkek olabilir dedi dr kemik yapısına göre.
Ve bana da ilaç önermedi badem ve bebe yağı kullan masaj yap dedi.
Ağrılarım oluyo karnımda sende de oluyor mu? Bide hareketlerini hissetmeye başladın mı? Çok soru mu sordum ne
..
Herkese selam kızlarr, ev taşıma işlerimiz olduğundan pek giremiyordum diğer topik kapanmış, listeye beni de eklerseniz sevinirim...

Sat: 03.10.2012
Bdt: 11.07.2013
ilk bebeğim
Adana

Evet aynı canım tahmini doğum tarihlerimiz ve sat'larımız
Canım bende geçen pazartesi verdim dün aladım sonuçları sorun yok çok şükür ...
Kızım olucak nasip olursa karnımda ağrım yok canım fazla kaşıyınca biraz oluyo tabi ama çok şiddetli değil ama bel ağrım çok fazla normalmiş oda rahim genişlediğinde karın ağrısıda hem adet zamanında oluyor hemde rahim genişlediğinde oluyo tam hareketlerini hissedemeiyorum ama solumda sürekli seyrimeler oluyo ve 2 gün önce kelebek çırpınır gibi bişi oldu çok heyecanlandım bu ayın sonunda tam hissederim sanırım inşş

Son düzenleme:
günaydın annişler ve kuzucukları
güzel mutlu huzurlu haftasonları dilerim hepinize....

Bende sağlı sollu ağrılar oluyo özellikle ayaktayken, bel ağrısı da yavaş yavaş başladı. Dr kan hapı yazdı bana vitaminleri bıraktım tek kan hapı kullanıyorum. Yorulunca tansiyonum düştüğü için. Bendede dün öyle bi his oldu ama çok kısa. önümüzdeki haftalar daha net olur inş..

ANNELİTE Acaba hangi dr'a gidiyorsun Adana da. Memnunmusun? Ben özel meridien hastanesi Berrin Ercan Kavuz'a gidiyorum. Ama değişmeyi düşünüyorum. Bilgi verirsen çok sevinirim.

Ben ikisinide kullanmaya devam ediyorum canım hem kan hapı hem vitamin kansızlık var bende ve kan uyuşmazlığımız var dün gece benimde tansiyonum düştü herhalde yatakta sağdan sola dönerken başım döndü wc ye kalktım gene dönüyordum sonra geri uyumuşum onun haricinde bi sıkıntımız yokk
Seninkinin cinsiyeti belli mi canım ?

Son düzenleme:

amin canım çok teşekkür ederim. inşallah benimde dediğin gibi olur. çok korkuyorum ben yapı olarakta normalde çok pimpirikli biriyim. çocuğa karar vermem bile 8 senemi aldı düşün artık. allahın takdiri artık. herkesten dua istiyorum bende

ANNELİTE Acaba hangi dr'a gidiyorsun Adana da. Memnunmusun? Ben özel meridien hastanesi Berrin Ercan Kavuz'a gidiyorum. Ama değişmeyi düşünüyorum. Bilgi verirsen çok sevinirim.

Bende arkadaşlarımın tavsiyesiyle acıbadem hast. de dr. erdal candan'a gittim canım ilgili bir doktor şimdilik memnunum.
Ama doğum için çok araştırmadım o yüzden henüz net bir karar vermiş değilim:)

Son düzenleme:
kızlar bu aylarda haftada 300gr yada yarım kilo alarak ilerlemek fazla mı sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…