2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
merhaba sevgili 2013 Temmuz anneleri :) bir süredir takip ediyordum sizleri bugün üye olmaya karar verdim.
umarım güzel sohbetlerinize katılma fırsatı bulabilirim.

Hosgeldin canimm eksik arkadaslar da gelsin sohbetimiz artar.

neyse size bişi anlatayımda gülün biraz :KK1: akşam eşim göbeğime baktı şöyle bi. büyümüş sanki biraz daha fln dedi. sonra dediki dik dur bakıyım tam karşıya bak. allah allah diyorum içimdende naapcak acaba? sonra bozma duruşunu yere bak bakıyım dedi baktım ayaklarını görebiliyomusun? aman allahım yok ayaklarım göbeğimden başka bi bişi görünmüyor. :KK9: sonra aldı bunu bi gülmek, arkasındanda ben. şaşkınlıktan naapcağımı bilemedim valla :KK9: :KK9:

Haha gecen gun de ben esim e dedim.yukardan bakinca goremiyom dedim.aynayla bak dedi bana koptum yaaaa...

Kizlarr sabahtandir karnim ve belim agriyoorrr.aksam acil e gideyim diyorum.ebek hareket ediyor ama korkuyorum yine de.sizde oluyor mu agri.adet olacak gibi hissediyorumm..:18::18:

Hosgeldin canimm eksik arkadaslar da gelsin sohbetimiz artar.

inşallah katılım daha da artar güzel anlamlı sohbetlerimiz olur :)) forum ve üyeliğim çok yeni olduğu için yavaştan alıyorum biraz :KK43: kusuruma bakmayın artık :))

Kizlarr sabahtandir karnim ve belim agriyoorrr.aksam acil e gideyim diyorum.ebek hareket ediyor ama korkuyorum yine de.sizde oluyor mu agri.adet olacak gibi hissediyorumm..:18::18:

adet dönemlerimiz geldiğinde ağrı olması normalmiş. bence endişelenme bebeğinde hareketli madem. ama çok devam ederse git istersen bi doktora canım

Slm kızlar,

Bugün giremedim ,nasılsınız?

2saate kadar kontrole gideceğim.
Önceliğim sağlıklı ve hayırlı bir evlat olması dileğim
ama bu sefer içim pek bir kıpır kıpır.
Herşeyin Hayırlısını dilerim hepimiz için.

Son düzenleme:
hi hiiiiii
şuan çikolata yedim
hemen hareketlendi
yaşasın:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ne aşısıydı ki canım
il tanısma yazıyorr cnm tetanos muss ama ıkı seferde vurulacakmıss bu ılk kı dıgerıde mart ın 1.de cnm
kaçıncı haftada oluyor aşı..
dun aıle hekımınıaradım 17+5 dedım tmm gelmıs vaktın dedı bgn gıttık oldumm

cok acıdımı suzı
ben cok korkuyorum aşıdan ya:KK30:
ılk seferde acıyor ma sonrası daha da acıı suan 3 st fılan oldu sol kolumu kaldıramıyor hareket ettıremıyorumm 2-3 gun bole olurmuss ates de yaparmıss:18::18::18:cok acııyor dogrusu ama bebegım ıcın kalanmak gerekkkkkkkk:KK24::KK24::KK24::KK24:

cnm regl gunun geldı ıse ondandırrr noraml yanıher ay regl olucakmıs gıbı agrıması gayet normalll bnmde arıyordu gectı heheh:KK33::KK33::KK33:

ılk seferde acıyor ma sonrası daha da acıı suan 3 st fılan oldu sol kolumu kaldıramıyor hareket ettıremıyorumm 2-3 gun bole olurmuss ates de yaparmıss:18::18::18:cok acııyor dogrusu ama bebegım ıcın kalanmak gerekkkkkkkk:KK24::KK24::KK24::KK24:

şuan çok tırstım:18::18::18::18:

adet dönemlerimiz geldiğinde ağrı olması normalmiş. bence endişelenme bebeğinde hareketli madem. ama çok devam ederse git istersen bi doktora canım
Adet donemim mi bilmiyom ki:)ondan olabilir.belim kutleyecek sankiii:KK43:
il tanısma yazıyorr cnm tetanos muss ama ıkı seferde vurulacakmıss bu ılk kı dıgerıde mart ın 1.de cnm
dun aıle hekımınıaradım 17+5 dedım tmm gelmıs vaktın dedı bgn gıttık oldumm

cnm regl gunun geldı ıse ondandırrr noraml yanıher ay regl olucakmıs gıbı agrıması gayet normalll bnmde arıyordu gectı heheh:KK33::KK33::KK33:
Cok duzensizdi benim adetim son zamanlarda o yuzden iki aylikken ogrendim:KK1:nasil bilecem ki adet tarihimi:KK43:

bebek hareket ediyormuş bence ağrın uzun ve devamlı değilse endişelenme , umarım hemen geçer :) sağlıklı günler dilerim

Slm kızlar,

Hayirli haberler getir canim.sagligi iyi olsun yeter.

bebek hareket ediyormuş bence ağrın uzun ve devamlı değilse endişelenme , umarım hemen geçer :) sağlıklı günler dilerim

Sagol canim umarim gecer.eve gider gitmez kalp atislarini dinleyecegim.

güzel annişler hepinize iyi akşamlar :)) mesai bitti sonunda ... uzun zamandır görmediğim arkadaşlarla beyoğlunda gzüel bir yemek ve sohbet beni bekler :))
sevgilerimle..

güzel annişler hepinize iyi akşamlar :)) mesai bitti sonunda ... uzun zamandır görmediğim arkadaşlarla beyoğlunda gzüel bir yemek ve sohbet beni bekler :))
sevgilerimle..
haydı ıyı eglencelerr bu sene yap yaza kalmayacak o serbestlık o kadar cnmmm:KK34::KK33:

Slm kızlar,

hayırlı hbaerlerle gell cnm bnmmm:KK54::KK55:
hi hiiiiii
şuan çikolata yedim
hemen hareketlendi
yaşasın:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
sorma cosuyorlarrr cıko dann hehe cıko reklamındakı bebekelr gıbı heheheh :KK33::KK33::KK33:

şuan çok tırstım:18::18::18::18:
walla bende tırsıyordum yan komsum yenı dogum yaptı onda gordudum hep de hhe ama sol kaolum bacagımada vuruyor ara raa ama yapılması zorunluu cnm havadan topraktan bıle bulasan bır vırus ıcın koruma mıs bu ınslllll ıkıncı tozuda 1 ay sonra vuruyorlarr bugun 1 subat ılk ık
2.de mart 1 de heheheh:26::26:

Adet donemim mi bilmiyom ki:)ondan olabilir.belim kutleyecek sankiii:KK43:

Cok duzensizdi benim adetim son zamanlarda o yuzden iki aylikken ogrendim:KK1:nasil bilecem ki adet tarihimi:KK43:
dr sor cnm o bebeın kesesınden son bat bılır tatlımmm :KK76:

vay arkadaş bir kendimi ekletemedim su listeye :KK52:
Lyre en son regl tarihi 9 ekim tahmini doğum 6 temmuz cinsiyeti belli değil(bu hafta inş belli olucak) istanbul
beni de ekleyin noluur :KK52:

Arkadaslar herkese iyi akşamlar benim yaş 30 ilk bebek dgm tarihi 17 Temmuz İnşAllah (:-)
bende şimdilik Erzurum yazın tayin ile Samsunaaaa aminn (:-)
cinsiyeti ise erkek dedi doktorumuz ...

herkese iyi akşamlar
hanımlar bebeğinizin cinsiyetini ultrason fotolarında siz de görebildiniz mi

Tatlim ben 25 yasindayim 2. Cocugum kusadasinda yasiorum cinsiyeti erkek adi "Umut" :) bide ozelden msj atamiorum

X