2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Kızlar benim bi sorum olucak 14. haftadan buyana şiddetli başağrım var ama öle böle değil dişlerimi sıkıyorum elimde olmadan doktoruma sordum normal istersen ilaç yazarım ama ben olsam kullanmam ilaç dayan geçicek dedi sizde de oluyor mu başağrısı oluyosa nasıl üstesinden geliyorsunuz?

selmacım bendede 12. haftadan sonra çok oldu haftada 3 gün işkence gibi çekiyodum baştan ilaç içmeden geçireyim diye çok inat ettim ne uyku ne yemek yemek hayat işkenceydi resmen ama sonra pes ettim bi tane parol içiyorum başağrımın olucağını hafiften anladığım zaman. doktorum verdi zaten parasetamol grubunun bebeğe bir zararı yok.o acıyı eziyeti çekmek bence daha kötü. ağır grip geçirdim ben 13. haftada. antibiyotik bile verdi doktor bi kutu kullandım. (aylık iğnem var deposilin vuruluyorum hemde. oda zararsız.) şükür bişey olmadı ve iyileştim. bence bi daha danış doktoruna canım

günaydın herkese,ben hiçbir şey hissetmiyorum yaa normal mi acaba bu??

walla bende hiç bişey hissetmiyorum. zaten hissetmekte zor gibi geliyor bana 12 cm 150 gr'lık bi bebek nasıl hissedilir ki onun kıpıtrsından ne olcak gibi geliyor. ama hissedenler çok şanslı. benim arkadaşımın oğlu var 8. aya kadar hiç hissetmemiş başka bi arakdaşımda 7. ayda felan hissetmeyince doktoru çikolata ye hareket eder dedmiş oda yedi ve ettiğini söylüyor ama bizim erken daha bu aydan sonra belki.

Kızlar benim bi sorum olucak 14. haftadan buyana şiddetli başağrım var ama öle böle değil dişlerimi sıkıyorum elimde olmadan doktoruma sordum normal istersen ilaç yazarım ama ben olsam kullanmam ilaç dayan geçicek dedi sizde de oluyor mu başağrısı oluyosa nasıl üstesinden geliyorsunuz?

benimde oluyordu 1 hafta öncesine kadar ilaç almadım ama sade türk kahvesi içtim bir fincan anında kesti deneyebilirsin

ilk aşımızı olduk hanmlar yenı polıkılınıkden geldıkkkk ılk karsılama asımısı olduk sol kolum cok acıyor ma abebegım ıcın degerrrrrrrrrrr kalp atısnıda dınledık heheh ebe muayene edecektıı tam koydu aletı bebegım yer degıstrdı hehe babası kılıklı mazarat oglum benımmmmmmmmmmm gerı buldu ve dınledık cok sukurrrrrrrrr:KK8::KK8::KK8:herseyız ıyı kg 73 deyım genee :KK8::KK8:

$baby.jpg

coookkk tatlııı

ilk aşımızı olduk hanmlar yenı polıkılınıkden geldıkkkk ılk karsılama asımısı olduk sol kolum cok acıyor ma abebegım ıcın degerrrrrrrrrrr kalp atısnıda dınledık heheh ebe muayene edecektıı tam koydu aletı bebegım yer degıstrdı hehe babası kılıklı mazarat oglum benımmmmmmmmmmm gerı buldu ve dınledık cok sukurrrrrrrrr:KK8::KK8::KK8:herseyız ıyı kg 73 deyım genee :KK8::KK8:

ne aşısıydı ki canım

kaçıncı haftada oluyor aşı..

neyse arkidişler size iyi haftasonları pek sessiziz bugün :) neşemiz sağlığımız bol olsun

Merhaba, bende Temmuz annesi olacağım. Allahım bu sefer kısmet eder, inşallah. iki kayıptan sonra buldum bebemi. Listeye eklenmek için tüm bilgiler aşağıda :) eklerseniz sevinirim.

Sat 7 Ekim, İlk bebek, Erkek ve İstanbul

Not: İlk sayfadan beri takip ediyorum. ama nedense kapanan sayfaya kendimi kayıt ettirmek gelmemişti içimden. Umarım burası sonuna kadar devam eder...

cok acıdımı suzı
ben cok korkuyorum aşıdan ya:KK30:

merhaba sevgili 2013 Temmuz anneleri :) bir süredir takip ediyordum sizleri bugün üye olmaya karar verdim.
umarım güzel sohbetlerinize katılma fırsatı bulabilirim.

Merhaba, bende Temmuz annesi olacağım. Allahım bu sefer kısmet eder, inşallah. iki kayıptan sonra buldum bebemi. Listeye eklenmek için tüm bilgiler aşağıda :) eklerseniz sevinirim.

Sat 7 Ekim, İlk bebek, Erkek ve İstanbul

Not: İlk sayfadan beri takip ediyorum. ama nedense kapanan sayfaya kendimi kayıt ettirmek gelmemişti içimden. Umarım burası sonuna kadar devam eder...

hoşgeldin aramıza geçen topikte bu kadar istanbullu yoktu bu topikte baya var maşallah

Sevgili Graf benim bilgilerim ise ;

Nevai
Son Adet Tarihi :1 Ekim
Tahmini doğum Tarihi : 8 Temmuz
Kaçıncı bebek : İlk

Ayyy sukur kavusturana kizlarrr.ozledim hepinizii...

Graf sat 21 ekim tdt 30 temmuz ilk bebisimiz.ankara yarismaci arkadaslara basarilar:KK1:

bitmek bilmeyen bir cuma oldu bugün :)) çok yoğun ama bitürlüde bitmiyo :))

neyse size bişi anlatayımda gülün biraz :KK1: akşam eşim göbeğime baktı şöyle bi. büyümüş sanki biraz daha fln dedi. sonra dediki dik dur bakıyım tam karşıya bak. allah allah diyorum içimdende naapcak acaba? sonra bozma duruşunu yere bak bakıyım dedi baktım ayaklarını görebiliyomusun? aman allahım yok ayaklarım göbeğimden başka bi bişi görünmüyor. :KK9: sonra aldı bunu bi gülmek, arkasındanda ben. şaşkınlıktan naapcağımı bilemedim valla :KK9: :KK9:

X