2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
bi kereliğinden birşey olmaz canın istiyosa tabiki iç bnde geçen haftalarda söylemesi ayıp kola ve pizza yedim 2 defa :KK17:

benim doktorum ishal olduğumda kola içebilirsin demişti... ama hazır meyve suyuyla ilgili bişi söylediğini hiç hatırlamıyorum... ablamdan biliyorum yasak olduğunu google amcaya sordum o da içmeyin diyo...

Erkek olsa bende denizci yapacaktim. Cok guzel olur insallahh... tamamlayinca koyalim fotolarini.
İnşallah yapalım da mutlaka koyucam foto herkestende bekleriz :)

amin. Hz. Ali şöyle dua edermiş: Allahım hakkımda hayırlı olanı nasip et. onu da gönlüme razı et. duyduğumda çok hoşuma gitmişti..

Çok güzel gerçekten böyle düşünüp dua etmek en güzeli.

ya çok özür diliyorum canınız istemez inşallah da... benim canım 3 gündür meyve suyu istiyo... hazır meyve suları yasak ya... küçük bi tane içsem bişey olurmuki...

canım ben hep hazır içiyorum iş yerinde. olmaz heralde bişey :44:

bu arada dr muzz cok az enfeksıyn var dedı tek kullanımlık monurol adında ılac verdı meyvelii hemdee bır dıkımlık ıctık hehehe

$Sitem1143.jpg işte alperen ımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ya çok özür diliyorum canınız istemez inşallah da... benim canım 3 gündür meyve suyu istiyo... hazır meyve suları yasak ya... küçük bi tane içsem bişey olurmuki...

ben içiyorum meyve suyu? devamlı olmasada. bide ben çiğköfte yiyorum.. doktor bebeğe bi zararı olmaz diyo ama yinede vicdan azabı duyuyorum:KK43:(

bu arada dr muzz cok az enfeksıyn var dedı tek kullanımlık monurol adında ılac verdı meyvelii hemdee bır dıkımlık ıctık hehehe

Eki Görüntüle 639874 işte alperen ımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım çok sevindim güzel haberlerle döndün çok şükürrr :nazar::nazar:
Yalnız şeyy ben pek anlayamadım görüntüyü :KK17:
ben pek anlayamıyorum zaten bu usg görüntülerini yaaa :26:

ben içiyorum meyve suyu? devamlı olmasada. bide ben çiğköfte yiyorum.. doktor bebeğe bi zararı olmaz diyo ama yinede vicdan azabı duyuyorum:KK43:(

Etsiz oluyor onlarda mı yiyorsun canım? mide ağrısı şişkinlik yapabilir belki sana. bende bi heves yemiştim 2 gün karnım şiş dolaştım ağrıdı hep :26:

Canım çok sevindim güzel haberlerle döndün çok şükürrr :nazar::nazar:
Yalnız şeyy ben pek anlayamadım görüntüyü :KK17:
ben pek anlayamıyorum zaten bu usg görüntülerini yaaa :26:
evet cok sukur canımmmmmmmm sag dakı basıı bak goz cukurlarıı ve burnu ortada canımmm sola dogru ayakarıı tammm yusunu donmustu bıse o an cetıı hehehe pipi canım benımmm

bu arada cicil e ugradık kocısle harıka ve cok uygun seyler varrrrrrrrrrr super ya ılerkı aylardaa mutlaka ugrayacagımmm hersey cok da uygundu cok sukurrrrrrrrrrrrrrr

hanımlar iyi geceler.. bize müsade... yarın görüşürüz kendinize ve bebişlere dikkat edin.. :KK16::KK3::KK3:

Etsiz oluyor onlarda mı yiyorsun canım? mide ağrısı şişkinlik yapabilir belki sana. bende bi heves yemiştim 2 gün karnım şiş dolaştım ağrıdı hep :26:

evet etsiz. ben hemen arkasından soda içiyorum bişey olmuyo şükür. normalde acı pek yiyemezdim taa ki evlenene kadar:) eş doğulu olunca gelsin acılar, isotlar, şalgamlar:) hepsine alıştı midem:))

hayır ayrıntılı ultrason renksizde olabilir önemli olan 4 boyutlu olması bebeğe giden kan akışlarını görmek açısından..üniversite hastanelerinde kesinlikle yapılıyor..ben daha dün girdim ayrıntılı ultrasona renkli değildi ama 4 boyutluydu..
Tesekur ederim canim.ben de dun gittim kan akisina bakti evet ama ben renkli olacak ve bebegi net bir sekilde gorebilecegimizi saniyordum.dra ayrintili ultrason yaptiralim mi diye sordugumda kendisinin baktigini soyleyince sasirdim.aydinlattigin icin sagol

Şimdiye kadar hiç koymamıştım oğlumun fotosunu bu geçen ayki görüntüsü bende paylaşayım dedim :emir_bebek:Bende pipi göremedim ama doktorumuz kesin erkek dedi :KK1:
$2013-02-22 22.37.41.jpg

evet etsiz. ben hemen arkasından soda içiyorum bişey olmuyo şükür. normalde acı pek yiyemezdim taa ki evlenene kadar:) eş doğulu olunca gelsin acılar, isotlar, şalgamlar:) hepsine alıştı midem:))

Heheheh evlenince insan değişiyor ya bi şekilde :KK1:

Kızlar hepinize iyi geceler. Benim kociş gelicek şimdi işten. Sonrada uyku vakti zaten.
Öpüyoruz sizi ve meleklerinizii :KK54::KK54:

slm canim herkesin görüsü cok farklidir kesinlikle kimseye karismak istemem ama ben normal su icemem zaten meyve suyula suyu karistirip icerim yoksa gerekince sade ixtigimde oluyordur 100 de yuz meyve sularindan icebilirsin cofein iceren iceceklerden uzak durman yeter

maşallah yaa nasıl da uyuyo öyle:)
sagol canim dimi nasil uyuyor pasam :)
Canim masallah ogluna, yesinler onu:)
sagol canim, hepimizin yavrusu saglikli olsun

Soda bi ara çok midemi bulandırıyordu. bakalım şimdi bişey yapıcak mı.yapmazsa içmeye başlıyım tekrardan:44::44:

Tatlım ne kusuru :KK34:
Bende zaten ayrıntılı için gittiğimde 21.haftamda olucam geç değil bence. Belki gittiğinde söyler doktor. veya bekleme istersen ara bir sor ne olucak ki.hamileyiz biz herşeyi merak edip sorabiliriz :KK1::KK1:

maşallahhh oğluşunaa :nazar::nazar:
Kocaman olmuş ne güzel büyüyorlar yaa içimizdee.
salı gelsin artıııkkk bende göreyim oğlumuuuu
sagol tatlim inanilmaz bisey disardan göbisler büyüyor ama yavrularimizin nasil büyüdügünü görmek cok cok baska

ay yerim ben onu ne güzel yatıyor maşallah

bu arada ben bişey anlamıyorum galiba bu resmlerden pipi falan göremiyorum. benimkinde de göremedim zaten :/
sagol tatlim uyusun büyüsün pasalarimiz prenseslerimiz bende normalde göremem bisey ama bizimkinin ki bayagi ortada :) herkes görüp secebiliyor popo yanlari ortada pipi
kocam kesinmi diye sormustu dr da bunu cekip verdi :))
İi aksamlar bayanlar.. kizimiza aldigimiz ilk ciciler ve odamizin ilk susu.. cok isimiz var daha. Oda nasil dolacak bu yavaslikla bilmiyorum..
Eki Görüntüle 639819 Eki Görüntüle 639820 Eki Görüntüle 639822 Eki Görüntüle 639823 Eki Görüntüle 639824
güle güle giysin kizin cicilerinie cok tatlilar

Masallah kocaman olmus. Ne guzel almisin fotoyu bize bole vermedi ya siyah beyazdi ama yinede verse iyiydi. Ayrintilida cd aliriz ins.
sagol tatlim bu sefer birsürü resim verdi dr hepsi hatira kaliyor bize ilerde bebislerimize... biz cd almadik ama kocam hepsini cekti video ya :)

Eki Görüntüle 639874 işte alperen ımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
masallah canim oglusuna

X