2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

arkadaşım bu hırkayı başlamıs bebegıme
lacıver ahşap düğmeli çok guzel deilmi ben bayıldım

bıraz daha ıdare edıcez canımm malesef katlanmak zorundayız
hamıle olunca da hıc bısı cekılcek gibi değil napalım ekmek parası ugrasıyoruz
benım gormonlar tavan alt üst
sürekli ağlama modu

aynen öyle hadi bizim hormonlar tavan, o manyaklara ne oluyorsa?

Eki Görüntüle 621426

arkadaşım bu hırkayı başlamıs bebegıme
lacıver ahşap düğmeli çok guzel deilmi ben bayıldım

çoookk çoook güzelmiş allah güle güle giydirmeyi nasip etsin

heheh banada lazımdı gideyim barii
ama huniyi nerden bulurum ki acabaa

:))) kampanya varmış krem alana bedava

kuzucuklar bize müsade, kendinize iyi bakın keyfiniz bol olsun...öptük minnoşumla

istanbulda yaşayan arkadaşlar
medipol mega üniversite hastanesi(bağcılar) giden varmı

Canım ben daha önce medipol hastanesine gitmiştim. Ama benim gittiğim Kadıköy şubesiydi. Belki ortak doktor çalıştırıyor olabilirler. Benim bildiğim 2 doktor var orada. Biri perinatolog HAkan bey , digeri de kadın dogum uzmanı Bahar hanım. Sen hangi doktora gidiyorsun?

kolay gelsın annıs :)
sagol cnm yenı bıttı dunden berı amannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ıs ıs ısssssssss

evet suzancımm ateş topiğindede vardım bi ara evet pipicanım geliyooooo :)
bak denk geldik yineeee aynı ay doğum yapıyoruzzzz :)

gerçektende bu sene erkek senesi kime sorsam erkekkkk :)
evt hakkımızda hayırlsı bakalımm

tebrıkler cnmmm ınsl hep hayırlı haberler alırız yaaaa

Anladım ben bu yenı acılan bağcılar subesıne gidiyorum aynı kuruluş ikisidie medipol ama bağcılardaki üniversite hastanesı diye geçiyor
şuan cok memnunum hastane yenı acıldıgı ıcın (agustos)2012 tüm operatör dr lar muayneleri ücretsiz sgk lılar
iki tane prof var istersen eğer 50 tl fark veriyosun
prof lardan elektrik alamadım ben
uzun arastırmalarım sonucu lebrız hale aktün 'e gidiyorum
benım için deneyimi önemli zekai tahir de adı gecıyor
bu demek oluyor ki pek cok dogum yaptırmıs bilgili eğitimli baş asistanmış orada daha sonra vatan caddesı 29 mayıs hastanesınde görev almıs
şimdi bu hastane de

Merhaba arkadaşlar tekrar topiğimizin olusmasına çok sevindim bu dönemde birbirimizden çok sey öğreniyor ve paylaşıyoruz,o gereksiz ve seviyesiz konusmalar tekrarlanmaz umarım,teşekkür ederiz sana graf,bu arada dün kızımın olacagını öğrendim çok mutluyum:)
sat:12 ekim
t.doğum:20 temmuz,ilk bebeğim

Hayırlı olsun canım prensesinn
saçlarını tarayıp süslü püslü giydirdiğin günleride görürsün inşallahhh

Hastanenin tanıtımı olsun diye herhalde. Yoksa 50 tl fark ücreti ve üstelik Prof. Çok iyiymiş gerçekten. Gittiğin doktordan iyi bir elektrik alamayınca da insanın bir daha gidesi gelmez. Haklısın o konuda. Sen doğumunu 29 Mayıs hastanesinde mı yapmayı planlıyorsun?

kızlar dun cıcı almıstıkyaa ne yaptım bakaın bakalımm

esıme solemedımm
once bebegım ıcın tutugumuz gunlugumuze baktık fotolarımıza fılan sukurler etıkk ve esım uyku moduna gecıyordu
bende kıyafetı esımın yastıgının ustune serdım yatmak ıcin actıgında abow bu ne dedıı bır sevındı sormayın benıde bır heyacan sardıkıı cok sukur sonra kıyafetı aramısda bıraz uzandkkk sonra dedı ula topla sunu sımdıden aramısda yatmasın dedıı hehe

rica ederim ne demek ben cok eskı uyelerdenım yıl 2006 ya dayanıyor bızım zamanımızda mesaj sayısı falan yoktu ;:)
oyuzden hepsi gözükmüyor
kadınlar kulubunun önemı benım ıcın baska
ne zaman basım sıkıssa ne zaman aklıma birsey takılsa ben buradayım
o yuzden bu guzel yolculukta paylaşımlardan mahrum kalmayalım
dr a gittiğimizde iyi kötü anılarımızı paylaşalım ıstersek eger ultrasyon resımlerımızı koyalım
duydugumuz gerekli bilgileri paylaşalım
gereksiz konularla bilgi kirliliği yapmayalım
hepimizin için cok guzel bır yer topık yoksa anneme sorsam nerden bılecek ıkılı uclu dortlu testı
nerden bilecek ne zmaan ne yemem gerektiğini kaçıncı ayda ne oldugunu eskiden yokmus kı böyle paylaşımlar
hep beraber olalım

evet hasta dr ilişkisi çok önemli
yok hayır medipol de planlıyorum
yenıdoğan unıtelerını hasta odasını bebegı ılk goreceği yerı hepsını gezdık cok temız ve duzgun bır hastane
dogum fıyatlarıda cok uygun
sezeryan sgk lıya 1250 tl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…