2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
canım ben hamile olup özelde ilk doktora gittiğimde ertesi gün sağlık ocağından aradılar. nerden bulduysa, ebe dediki siz hamileymişsiniz bize niye gelmediniz fln. eski oturduğum semtte olduğu için ben hiç gitmedim s.ocağına, gebe kartımı telf.da doldurdu bilgilerimi söyledim ben. sonra madem gelemiyosunuz 20. haftada tetanoz aşınız var o zaman sizi bekliyoruz dedi. cerrahpaşada da bekleme odasının camında 24. haftada tetanoz aşınızı unutmayın diyodu. geç kalmış sayılmazsın canım bence

aynen benımde öyle oldu
1 hafta sonra aile hekimliğinden aradılar
çalışıyorum gelemem dedım,tel de bilgi aldılar
20haftada tetanozu hatırllattılar
arayacaklarını soyledıler:KK49:

aynen benımde öyle oldu
1 hafta sonra aile hekimliğinden aradılar
çalışıyorum gelemem dedım,tel de bilgi aldılar
20haftada tetanozu hatırllattılar
arayacaklarını soyledıler:KK49:

Keşke bende çalışıyorum gelemem deseydim. Niye aklıma gelmemişki :44:Aradıklarında söylerim artık:KK1:

kızlar hade ben kaçtım günü yarıladım yine boş boş evdede bişi yapmadım bari biraz ders çalışayımda vicdan yapmıyım :KK1: akşama görüşürük hepinizi öpüyoruummm :KK49:

Selam kızlar,buraya taşınmışız heralde,hayırlı olsun..

benim de ilk bebeğim ve c.tesi günü ayrıntılı ultrasona giricem 1 ayı geçti bebeğimi görmeyeli çok heycanlıyım,bu sefer inşallah cinsiyetimizi de öğreniriz...

Selam kızlar,buraya taşınmışız heralde,hayırlı olsun..

benim de ilk bebeğim ve c.tesi günü ayrıntılı ultrasona giricem 1 ayı geçti bebeğimi görmeyeli çok heycanlıyım,bu sefer inşallah cinsiyetimizi de öğreniriz...

Merhaba lavanta hoşgeldin
bende 1 aydır görmüyorum :KK43:
cumartesı gidecektim görmeye ama dr un ısı cıkmıs
h.içi ne kaldı
cok merak ediyorum sıpamı

Sevgili anne adayları merhaba. Ben 2012 ağustos annesiyim.
Bebeğimiz için özenle hazırlayıp kullandığımız sepet beşiğimiz aşağıdaki ilanda ikinci el olarak satıyorum. Yapan kişi annem olduğu için, farklı versiyonları ( renk, model, süsleme) sıfır olarakta yapılabilir. Kullanım detayları ve özelliklerinden ilanda uzuuun uzun bahsettim. Detaylar veya sorularınız için özel mesaj atabilirsiniz.
Her birinize şimdiden sağlıklı ve mutlu doğumlar diliyorum. Sevgiler...

Not: Annem İstanbul' da ve Tokat' ta yaşıyor ben Eskişehirde Dolayısıyla bu 3 şehire de kolay teslimat yapılabilir. Onun haricinde Kargo ile gönderimi yapılabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...3017998/detay/
http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...3019322/detay/

merhaba canım hosgeldın
verdiğin linklere tıkladığımda aradığınız sayafa ulaşamadı uyarısı veriyor:KK50:

slm kızlar tekrar yemekten geldim ben de,

şuan o kadar güzel bir şeyle uğraşıyorum ki.
yeğenimin haftasonu doğumgünü.2 yaş bitiyor hayırlısıyla.kendisi için doğum günü süsleri hazırlıyorum.
fotoları da eklerim.

inşallah kuzum için de bu hazırlıkları yapmayı nasip eder Allah ım.:KK16:

12+1 deki doktor kontrolümüzde plesantanın yapısının iyi olmadığını şimdilik bi sorun olmayacağını ancak ilerleyen zamanlarda bebeğin gelişimini olumsuz etkileyebileceğini söylemişti doktor. yapısı et görünümünde olması gerekirken bizimki ciğer görünümündeymiş.şehir değiştirmeden önceki doktorumu aradım yapısının önemli olmadığını yapısı bozuk olsa bebeğin zaten gelişmyeceğini ileride olabilir diyerek hamilenin moralinin bozulmasına neden olmanın yanlış olduğunu söyledi. biraz rahatladım. doktoru benzer şeyler söyleyen varmı hanımlar.

istanbulda yaşayan arkadaşlar
medipol mega üniversite hastanesi(bağcılar) giden varmı

arkadşlar slm, nasılsınız? hayırlı olsun yeni bsşlığımız,

ben iki gündür işyerindekilere uyuz olmakla zaman geçiriyorum çok öfkeliyim onlara çok ezildiğimi düşünüyorum dolayııasyla pek keyfim yok sizlerde ne var ne yok

arkadşlar slm, nasılsınız? hayırlı olsun yeni bsşlığımız,

ben iki gündür işyerindekilere uyuz olmakla zaman geçiriyorum çok öfkeliyim onlara çok ezildiğimi düşünüyorum dolayııasyla pek keyfim yok sizlerde ne var ne yok

bangbang :)
cok sevındım hosgeldınnn
noldu işyerinde ?

slm millet,listeye adımı yazar mısın graf?
izmir,ilk bebek,sat:13 ekim
d.tarihi=18.07.2013

Sevgili Anne Adayları merhaba
bir önceki sayfamız kapatıldı bildiğiniz üzere,burada herkes bilgi paylaşımında bulunmak için var.
heyecanını sevincini hamıleliğin ne demek oldugunu,kesenen ne demek oldugunu,kalp atışının ne demek oldugunu,ikili üçlü dörtlü tarama testinin ne demek oldugunu
ve heyecanlı cinsiyet öğrenimlerini hep buradan birbirimize aktararak öğreniyoruz,hepimizin bir sanal adı var gercek adımızı bilmiyoruz bile,ama o kadar yakınız ki o kadar samimi ve içten sanki sanal değilde aileden biriyiz gibi,
lütfen bunu devam ettirelim,Allah nasip ederse bebeklerimizin bu özel anlarını paylaşalım, bu guzel yolculugun sonuna kadar herseylerını paylasarak öğrenelim...
kimimizin ikinci üçüncü hamileliği kimimizin ilk bebegı hepimiz hassasız hepimizin hormonları tavan
hepimiz alınganız,ben çalışan bir anne adayıyım ve daha strestliyim,buraya girerek iki gülüp sohbet ederek kafamı dağıtıyorum yada merak ettiklerimi öğreniyorum
lütfen herkes empati yaparak söylediklerini düşünsün
"Alıngan" oldgumuz bir dönem unutmayın,sakinlik her zaman iyidir,ben hepinizi cok sevdim,
tekrar başlıyalım,eski konuları açmadan kaldıgımız yerden iyi şeyler düşünüp paylaşarak.:emir_bebek:
Sevgiler,
Graf,

Anne AdayımızSon Adet TarihiTahmini Doğum TarihiCinsiyetKaçıncı bebekŞehir
uconn23 Eylül1 Temmuzİlkİstanbul
paradokss24 eylül1 Temmuzkız ilkistanbul
rm0726 eylül3 Temmuzkız ilk
blgn0830 eylül7 Temmuzkızilkistanbul
selma8627eylül4 Temmuzkızilkizmir
annelite1 Ekim8 TemmuzErkekilkadana
graf4 Ekim11 TemmuzErkekilkistanbul
hmfsst4 Ekim25 Temmuz ilkantalya
pink_dream7 Ekim14 Temmuz ilkistanbul
kkarabiberim12 ekim19 Temmuz ilkantalya
nddd12 ekim12Temmuzerkek ilkbursa
kaos30213 ekim20 Temmuz ilk
m_s_c15 ekim23 Temmuzkız ilkizmir
nisayy18 ekim25 Temmuz ilkafyon
elifsce19 ekim27 Temmuz ilkistanbul
freerock22 ekim29 Temmuzerkek ilkistanbul

inşallah tatsız seyler yasanmaz ,graf hayrlı olsun canım
sat :4 ekım
dogum :11 temmuz
cınsıyet :bellı degıl15 subat
yer. :ist tabloya benıde eklermısın tskler
ilk bebek

Son düzenleme:
Sevgili Anne Adayları merhaba
bir önceki sayfamız kapatıldı bildiğiniz üzere,burada herkes bilgi paylaşımında bulunmak için var.
heyecanını sevincini hamıleliğin ne demek oldugunu,kesenen ne demek oldugunu,kalp atışının ne demek oldugunu,ikili üçlü dörtlü tarama testinin ne demek oldugunu
ve heyecanlı cinsiyet öğrenimlerini hep buradan birbirimize aktararak öğreniyoruz,hepimizin bir sanal adı var gercek adımızı bilmiyoruz bile,ama o kadar yakınız ki o kadar samimi ve içten sanki sanal değilde aileden biriyiz gibi,
lütfen bunu devam ettirelim,Allah nasip ederse bebeklerimizin bu özel anlarını paylaşalım, bu guzel yolculugun sonuna kadar herseylerını paylasarak öğrenelim...
kimimizin ikinci üçüncü hamileliği kimimizin ilk bebegı hepimiz hassasız hepimizin hormonları tavan
hepimiz alınganız,ben çalışan bir anne adayıyım ve daha strestliyim,buraya girerek iki gülüp sohbet ederek kafamı dağıtıyorum yada merak ettiklerimi öğreniyorum
lütfen herkes empati yaparak söylediklerini düşünsün
"Alıngan" oldgumuz bir dönem unutmayın,sakinlik her zaman iyidir,ben hepinizi cok sevdim,
tekrar başlıyalım,eski konuları açmadan kaldıgımız yerden iyi şeyler düşünüp paylaşarak.:emir_bebek:
Sevgiler,
Graf,

Anne AdayımızSon Adet TarihiTahmini Doğum TarihiCinsiyetKaçıncı bebekŞehir
uconn23 Eylül1 Temmuzİlkİstanbul
paradokss24 eylül1 Temmuzkızilkistanbul
rm0726 eylül3 Temmuzkızilk
blgn0830 eylül7 Temmuzkızilkistanbul
selma8627eylül4 Temmuzkızilkizmir
annelite1 Ekim8 TemmuzErkekilkadana
graf4 Ekim11 TemmuzErkekilkistanbul
hmfsst4 Ekim25 Temmuzilkantalya
pink_dream7 Ekim14 Temmuzilkistanbul
kkarabiberim12 ekim19 Temmuzilkantalya
nddd12 ekim12Temmuzerkekilkbursa
kaos30213 ekim20 Temmuzilk
m_s_c15 ekim23 Temmuzkızilkizmir
nisayy18 ekim25 Temmuzilkafyon
elifsce19 ekim27 Temmuzilkistanbul
freerock22 ekim29 Temmuzerkekilkistanbul

BENİDE ALIN ARANIZA KIZLAR

gref'cim meraba canım ellerine sağlık yeni topiğimiz hayırlı uyurlu olsun birhada huzursuzlukların çıkmaması dileğiyle tatlım benide listene eklermisin :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Anne adı : tuanazehra
son adet tar : 3 Ekim
tahmini doğum tar : 6 Temmuz
bebeğimin cinsiyeti : KIZ
ilk bebeğim

Son düzenleme:
bangbang :)
cok sevındım hosgeldınnn
noldu işyerinde ?

hoşbulduk canımm :)) mercii, ne güzel karşılama bu böyle :))

ya biraz uzun ben bölüm başkanıyım kurumda ama her işi başıma yıkmaya diğer bölümün de işlerini sürekli olarak üzerime vermeye çalışıyorlar ve verdiler de ve iş dağılımı da eşit değil sabah sabah nefessiz ve ağır dosyalar geldi önüme diğerlerine daha rahat dosyaları veriyorlar işte..ses etsen herkes tavır yapıyor müdürem istediğini görüyor istediğine her tavizi veriyor, saçma bir duurm anlayacağın, tayin de isteyemiyorum sürem dolmadı diye, amaaann böyle işte salaklar yüünden gece de uyuyamadım allahım bebişimi korusun, onlar yüzünden yüzüm de gülmüyor :))

böyle neyse çok sevindim açılmasına ellerinize sağlık :))

$çatlak.jpg

bu kadar kafa yorduk adam bulmuş nereden alacağını :)))

inşallah tatsız seyler yasanmaz ,graf hayrlı olsun canım
sat :4 ekım
dogum :11 temmuz
cınsıyet :bellı degıl15 subat
yer. :ist tabloya benıde eklermısın tskler
ilk bebek

tesekkur ederım canım
temennımız guzel paylaşımlarda bulunmak ınsallah boyle devam eder
ekledim canım listeye

hoşbulduk canımm :)) mercii, ne güzel karşılama bu böyle :))

ya biraz uzun ben bölüm başkanıyım kurumda ama her işi başıma yıkmaya diğer bölümün de işlerini sürekli olarak üzerime vermeye çalışıyorlar ve verdiler de ve iş dağılımı da eşit değil sabah sabah nefessiz ve ağır dosyalar geldi önüme diğerlerine daha rahat dosyaları veriyorlar işte..ses etsen herkes tavır yapıyor müdürem istediğini görüyor istediğine her tavizi veriyor, saçma bir duurm anlayacağın, tayin de isteyemiyorum sürem dolmadı diye, amaaann böyle işte salaklar yüünden gece de uyuyamadım allahım bebişimi korusun, onlar yüzünden yüzüm de gülmüyor :))

böyle neyse çok sevindim açılmasına ellerinize sağlık :))

bıraz daha ıdare edıcez canımm malesef katlanmak zorundayız
hamıle olunca da hıc bısı cekılcek gibi değil napalım ekmek parası ugrasıyoruz
benım gormonlar tavan alt üst
sürekli ağlama modu

X