2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Sukur a.s canim sinin ilk bebismi

ilk olucak ınsallah canımm :)

slm annişler ve kuzucuklar :KK16:

biz bugün kuzucukumuzu görmeye gittik babişi de gördü kuzumuz göbüşten 10 +2 çıktı maşallah boyumuzda 33.49 çıktı kalbini de duyduk babişine ve doctor teyzesine elde salladı
doctor teyzesi boyu ve haftası önemli kalbide atıyo dedi uğultu gibi ama ay ben orda değilim sanki çıkıyoruz anlamadım ben diyorum görüyorum ama aman bende istiyorum eve bi ult aleti
16 sı tıpta 17si bu teyzemizde 2li testimiz yapılacak tıp 30 bu 80 istedi bakalım kısmet ama teyzeyi sevdik biz sormadan açıklıyo hem babmızın görmesi için iyi olacak deniz ilişki yasak 3ay ben yasaklıyorum diyor bide ilaç kullanıyosun kesin yasak dedi kilomuz var heray 1 son 3ay 1buçuk kiloya izin Verdi şuan almadık verdik ama bakalım son aylar gümlemezsek :KK9:
sonrada babiş bizi buzdevri 4 e götürdü ilk çizgi filmini izledi kuzum 3boyutlu aman korku filmi izlenmez bunda dedim evede istiyo babiş ama şuara doğalgazla uğraşcak bende izinde yaptır beni uğraştırma ustalarla diyorum bakalım

maşallah subhnallah canım bebısee ayy dun bene kontroldeydımmm bebıs bızede el salaldı teyzesii :KK70: :KK70: :KK70:

hepsi selamcı çıktı ehueheuehe :KK70:

Ben antepliyim canım :) pekmez bizim oralarda da çok yapılır ama herkes zor yiyo Ben birazda köylüyüm:) Derler ya hani bi başımız köylü ondanım işte:) Annem pekmezi küçükken yemediğimizde yogurtla verirdi öyle alıştık.Şimdi zorlanınca yogurtla yiyorum bende.

Gelelim kefire.... şiddetle tavsiye ederim cnm faydasını duymuşsun zaten böyle bi mucize olamaz Gençlik İkrisi bide yaşlanmıosun yani:)) Say say bitmez faydalarını zaten çok bulunmuyordu mayası.Daha yeni yeni marketlerde son 1 yıldır filan var.Ben şimdi izmitte oturuorum ama geçen yıl taşındığımda antepten getirmiştim kefiri mayasını yani hala yapıyorum kendime.İstersen sana kefir göndertebilirim antepten adresine.Kendin evde yaparsın yaptıkça çoğalır zamanla canlı gibi yani sende başkalarına verirsin hayrına :) İyi bakmazsan ölüolar cidden...İlginç gelebilir ama öyle canım.Karnabahar taneleri gibi zaten netten bakarsan görürsün.Normalde bunun sitesi bile var artık ama orda parayla satıolar.Gerçekten mucize.. Biraz uzatmışım ama söz konusu kefir olunca tutamam:) Neyse canım sen düşünrsen konuşalım mail filan atarsın bana ordan adresine gönderirz.Gönderen kişi benim antepteki çalıştığım firmanın Mali Müşarivi benim ustam yani...Sadece kargosunu öder alırsın.Nasıl mayalanacağını filanda o zaman konuşurz alrsan...Çenem düştü sustum:)

canım ben samsunluyum biz de ekmek bir pekmez iki :KK70: :KK70: :KK70: her evde bulunur mutlska kaynatılır fln benım de bi başım köylü yanı :)
bi de bizim köyelrımız öyle lüx köyler değil hala çok afedersın "pokluk" diye bır bi tabırı barındıran kanalizasyonu olmayan ama
hiç kokmayan herseyın doğal düzenınde tıkrı tıkır ıslediği organık bı yer :KK70: kola cips gibi köyde üretilemeyecek şeyler almak için
3,5 saat yol gidip en yakın ilçeye ulasman gereken bi yer yani öyle söyleyım sana :KK70:

bizim sofralarımzıda hep pekmezle yoğurt bulunur hatta hatırlıyorum sımdı değil ama ben kcuuckken akşam yemekelrımızde bile
masada ıksıı beraber bulunrdu...bi de ekşi çalkaması vardır biz de side var mı bılmıyorum elmadan aynı pekmez gibi ama akışkan değil
çok koyu macun gibi bişey yapılır onu suyla çalkalarsın ama süpper bi içecek olur köyde artık eskısı kadar cok yapılmıyo ama
bulduk mu hıc kacırmayız :) ay bu arada ben antep mutfagını cok severımm :KK70: hatta ıkı tane kıtap var listemde antep yemekelrıne
dair bi ara alıp hepsını en bastan denemek istiyorum :KK1:

canım marketlerde varsa hangı marketteyse bakayım yok bulamazsam zahmet olmazsa senden ıstıycem artık :KK17:
bulamazsam matrkette san amail atarımm :) ayrıca keklerde çok güzel bir kıvam verdiğini de çok duydumm :)
ayrıcana anlat canım öel güzel analtıosun kı ınan hiç sıkılmadım :) :KK16:

Kızlar bugün doktorumuz kesin değil ama bebişin pipisi gözüküyor dedi

aooo erkek mı gelıyoooo :nazar: :nazar: :nazar: haydi hayırlısı canım :)

herkese merhaba
bugun kontrolumuz vardi masallah her sey guzel gidiyo.. denize girebilirsin, yolculuk yapabilirsin dedi.. kesin olmamakla birlikte erkege benziyo dedi

maşallah canım anam herkesınkı erkek gelıo ya bı de bu dr benımkını nıe sölemedı bak açtlıcam sındı hee siz öğrendıkçe merakım
artıyo ben diodm hıc merak etmıom die ama merak edıyorum sımdı napcasss :KK9:

Günaydın kızlar....
Dün sabah dr.kontrolümüz vardı
Çok şükür bebeğim çok iyi kalp atışlarını dinledim
2 hafta sonra tarama testi için gidicem
folbiol yerine vitamine devam edicem
dr.uma 2 hafta sonra söyler misiniz cinsiyetini dedim ama 16.hafta net bilindiği için ozaman söyleyebilirim dedi:KK43:
oğlumda 12.haftada söylemişti
eczaden vitamini alırken birde biberon alıp alışverişi başlatmış bulundum:KK70:DD
antibiyotik kullanmıştım dişim için ve çok korktuğumu anlattım dr.a
dr.da biz önerdiysek bir ilacı sorun yaratmaz dedi ve utandırdı beni:KK70:

günaydın canım maşallah bebısınee anam benım cadı doktorum da sölemedii
bak dün canım doktorumdu bugun cadı neden cünku cınsıyetı sölemedı eheheuehe :KK9:

neyse canım en azındna dr bana 14. hafta dedi o zaman şansımızı tekrar denıcez napalım
bugun şöle bi karnıam baktımda bu bebıs kız cunku erkek osla sımdıye azbucuk göbek cıakrdı deıdm kendı kendıme
bi tahmın şaaptım :)

Günaydın kızlar...
Ben ameliyatla midemi aldırmaya karar verdim :KK1:
Böyle olmuyor :) Tövbe tövbe
Şaka bir yana
Yine mide bir yandan içime fenalık geliyor içim çekiliyor o bir yandan ( ayşe bilir bu durumu )
Ozfer ayrıca merak etmiştik seni canım ama sonuçta ancak girersen nete sana ulaşabiliriz :)
İyi olmana sevindim canım.
Hepinize hayırlı günler diliyorum.

günaydın canımm :)
ah ahh anlamam mı anlıyorum ama gecmıyro gecmıyor dun dr a da dedım bu bulantılar
hiç gecmıcek hala bulanıo artıyo dedım ilaç vereım dedi çok rahatsızsan yok ıstemıyroum ama
ne zmana gecıcekkı dedım zamanal azalır maalesef yapuıcak bişi yok ama temız havaya cık yuryus yap ferah temzı
kokular kokla kendını daha ıyı hıssedersın dedı :) cidden temzı hava ıse yarıyo orman havası mesela gecen hafat süepr gecırdı bulantımı
ama hergunde ormanı nerden bulcan :KK70: ayrıcana mıdeyı aldırarak çözülcek osl aaldıralım :KK70: bunun koku duyusu var burnu var dili
damagı derken bütün duyuları atmak lazım o zaman da biz ex olruuz :KK9: ayy Allah korusun

2 haftadan fazladır giremiyorum, 13 gün yatılı misafirim vardı kayınvalide görümce 3 çocuk şeklinde :)
öncesinde 2 gün temizlik, onlar gittikten sonra da baktım internet kesilmiş faturayı yatırmamışız diye...
velhasılkelam bu sebeplerden ötürü uzak kaldım forumdan(hoş, arayıp soranım da olmamış ya:KK1: ) amma
bebişimi götürdüm doktora, o çatlak doktorumuza geçen hafta cuma günü gittik, 8+2 dedi, 18 mm. dedi.
şu an sanırsam 9 hafta 3 günlük :KK16:
ben ise şu psikolojik ataklarım ağlamalarım falan sayılmazsa iyi sayılırım..
sizlerde ne var ne yok? inşallah herkesin bebişi sağlıklıca büyümeye devam ediyordur.

hoşgeldın canım az buz da diilmıs mısafırlerın he neysekı atlatmıssın :)

kızlar dün kontrolumuz vardı maşallah hersey yolunda aynen ilaçlarıma devam ediyorum

ilikiş test ıcın kanunı sultan suleyman perınatolojı polk. gidicem sonracııımaaa bebıs iyiyidii

göbek yapmış semirmiş tosuncuk :nazar: :KK1: hersey yoludna cok sukur lekelenmelerım olmsutu persembe ve dün

ama dr dedi olucak yavas yavas atıcak ya da vücut emıcek o göllenme gidicek dedi bakalımm :)

böle işttee çok şükür pazartesı gene hastanede olucam yanı bakalım :)

ayy ben de bu gece ıkı farklı ruya gordum ıkısınde de bebsıım kız olmsutu :KK70:

Son düzenleme:
günaydın canımm :)
ah ahh anlamam mı anlıyorum ama gecmıyro gecmıyor dun dr a da dedım bu bulantılar
hiç gecmıcek hala bulanıo artıyo dedım ilaç vereım dedi çok rahatsızsan yok ıstemıyroum ama
ne zmana gecıcekkı dedım zamanal azalır maalesef yapuıcak bişi yok ama temız havaya cık yuryus yap ferah temzı
kokular kokla kendını daha ıyı hıssedersın dedı :) cidden temzı hava ıse yarıyo orman havası mesela gecen hafat süepr gecırdı bulantımı
ama hergunde ormanı nerden bulcan :KK70: ayrıcana mıdeyı aldırarak çözülcek osl aaldıralım :KK70: bunun koku duyusu var burnu var dili
damagı derken bütün duyuları atmak lazım o zaman da biz ex olruuz :KK9: ayy Allah korusun

:KK1::KK1::KK1:
Ayşe ben hissediyorum seninki de erkek benimki de :KK16:

Birde hamişlik falan yokken daha bir rüya görmüştüm. Bir erkek bebek böyle nasıl ama topaç gibi maşallah. Aldım kucağıma benimmiş.
Emdiriyordum yanlış hatırlamıyorsam... :)
Öyle bir ağlayarak uyandım ki kızlar. Öyle mükkemmel bir duyguymuş ki inanın rüyamda tatmıştım onu. Nasıl ağlıyorum uyandım böyle.
Ayrıca ne zaman hamile kalacağımı da görmüştüm başka bir rüyamda :KK70: Hakikaten de çıktı rüyam.

günaydın kızlar ayşecim çarşamba doktora gitmeyi düşünüom acaba 2li tarama yaprmı senle aynıyız ya sana bi danışayım dedim

kızlar dün kontrolumuz vardı maşallah hersey yolunda aynen ilaçlarıma devam ediyorum

ilikiş test ıcın kanunı sultan suleyman perınatolojı polk. gidicem sonracııımaaa bebıs iyiyidii

göbek yapmış semirmiş tosuncuk :nazar: :KK1: hersey yoludna cok sukur lekelenmelerım olmsutu persembe ve dün

ama dr dedi olucak yavas yavas atıcak ya da vücut emıcek o göllenme gidicek dedi bakalımm :)

ayy ben de bu gece ıkı farklı ruya gordum ıkısınde de bebsıım kız olmsutu :KK70:

ay-shecim inşallah herşey güzel olcak evet, bebişini de alcaksın kucağına hayırlısıyla. kız bebişim olsa diyorum ben de 3 tane:) ne güzel olur. kesin 3 oğlum olur şimdi böyle dedim ya:) zor valla her türlü ama inşallah sağlıklı olsunlar ve hayırlı evlat&kardeş olsunlar:)

unicavita; ben de rüyamda kızım olduğunu gördüm ama çoook iriydi ve erkek gibi görünüyodu yüzü.
simsiyah kirpikleri kocaman gözleri vardı, ama asıl bomba nasıl bi bebek olduğundaydı..
yarım saat sonra gözlerini açtı, yarım saat sonra konuşmaya başladı, yarım saat sonra da emeklemeye...
sonrasında biz evin içinde onu aramaya başladık nereye saklanıp oyun oynuyo diye........

:KK9::KK9:

ozfer senin rüya bombaymış ya:KK1::KK1:
hızlı hızlı olsa aslında bu baştaki aşamalar ya ne güzel olur di mi:) meraktan kurtulur insan.
bizim görümcenin çocuğu 1,5 yaşında hala konuşmadı diye perişan oldular. zor valla! biz şimdi geçiremiyoz zamanı o zaman ne yapıcaz bilmiyorum:):KK14::26:

günaydın kızlar ayşecim çarşamba doktora gitmeyi düşünüom acaba 2li tarama yaprmı senle aynıyız ya sana bi danışayım dedim

günaydın canım bana pazartesı yapıcaklar ama canım benım bebegım baya onde yanı...

senınkı satla uyumluysa kı uyumludur ınsallah çarşamba gunu 11+5 falan olcak yaparlar canım bence

artık vaktı geldı cok sukur ıkılı teste kadar geldık :)

:KK1::KK1::KK1:
Ayşe ben hissediyorum seninki de erkek benimki de :KK16:

Birde hamişlik falan yokken daha bir rüya görmüştüm. Bir erkek bebek böyle nasıl ama topaç gibi maşallah. Aldım kucağıma benimmiş.
Emdiriyordum yanlış hatırlamıyorsam... :)
Öyle bir ağlayarak uyandım ki kızlar. Öyle mükkemmel bir duyguymuş ki inanın rüyamda tatmıştım onu. Nasıl ağlıyorum uyandım böyle.
Ayrıca ne zaman hamile kalacağımı da görmüştüm başka bir rüyamda :KK70: Hakikaten de çıktı rüyam.

hadı bakalım canım ay ben odun gibi bişiyim ınsan azcık hısseder yaa :KK70: kendıme gelınce hiç hıssedemıyorum

rüyan hayırlara cıksın canımm :) benımde en çok merak ettiğim şey emzırmek onun ssana sarılmasını

göğsünü araması ayy ınsallah nasıb olur hepimize canımmm...ben de 2. gebelıgımde ruyamda doğum yapıyodum

ama var ya öle bi snacı cekıyorum kı ruyamda çığlık çığlığpa bırebır acıyı hıssettım yanı çok fenaydı....neysem sorna doğum yaptım

ve o ruyamdakı kadar sancı cekmedım

günaydınlar herkese benim bebiş önden gidiyor ya yarın itibariyle 15 + oluyoruz bu kadar da hızlı olunmaz ki dimi :KK1: dün doktor vitamin yanında kan hapına da başladı çok kilo aldırmasa bari :KK37:

kızlarrr günaydınn :))
doktordan geldik şimdi 2 li testimiz yapıldı ense kalınlığı normal kanda verdim 3 gün sonra çıkıcakmış... ilk ultrasonla baktı bizimki uyuyo hareket etmiyo korktum önce sonra doktor bi salladı dönmeye başladı elleri ayaklarına baktık herşeyi normal kuzumun :)) hee bide doktor teyzemiz yanılma payım var ama erkeğe benziyo dedi oğuşum geliyo galibaa :)))

günaydın canım bana pazartesı yapıcaklar ama canım benım bebegım baya onde yanı...

senınkı satla uyumluysa kı uyumludur ınsallah çarşamba gunu 11+5 falan olcak yaparlar canım bence

artık vaktı geldı cok sukur ıkılı teste kadar geldık :)

buna şükür canım evet satla uyumlu gidiyo şu anlık bende devlet hastanesine gitmeye karar verdim özeldeki doktorumu bırakıcam

doktordan geldik şimdi 2 li testimiz yapıldı ense kalınlığı normal kanda verdim 3 gün sonra çıkıcakmış... ilk ultrasonla baktı bizimki uyuyo hareket etmiyo korktum önce sonra doktor bi salladı dönmeye başladı elleri ayaklarına baktık herşeyi normal kuzumun :)) hee bide doktor teyzemiz yanılma payım var ama erkeğe benziyo dedi oğuşum geliyo galibaa :)))

günaydın cnaım nerlerdesın sen bakımm :)
maşallah bebısee :) bı oğlan daha gelıo hee hadı hayrılısı cidden erkek senesı mı ne :)

buna şükür canım evet satla uyumlu gidiyo şu anlık bende devlet hastanesine gitmeye karar verdim özeldeki doktorumu bırakıcam

dün doktoruma devlete gidicemden bahsedınce o da he ordan mı devam edıceksın dedı hayıırr sizi bırakmam dedım :)

kırk yılın bası bi dr bulmusum şöle iyi çok şükür canım ınsallah sende özelde kendıne ii bi dr bulursun

ben hem devlete hem özele gidiyorum pıhtılaşam tetslerı falan çok maliyetlı oluyo özelde malum bi de devamlı

doppler ultrason fln özelde kalkamam altından....

merhaba ay_she yeni katıldım aranıza bende hayırlı olsun hepimizin bebeişler 12+1hamileyim bende çizelgeye eklemeye çalıştım kendimi ama acemilik işte bu arada bendede lekelenmeler oluyor kahverengi 6,haftamdan beri sıkıntılıydım kanamalarım oldu içeride hematom yani kanama alanı vardı oldukçada büyüktü progestan tedavisi ve istirahatle çok az birşey kaldı hala devam ediyo lekelenmelerim bitecek inşallah sanırım senin kide benzeri bir sorun Allah hepimizin yardımcısı olsun:)

günaydın cnaım nerlerdesın sen bakımm :)
maşallah bebısee :) bı oğlan daha gelıo hee hadı hayrılısı cidden erkek senesı mı ne :)

dün doktoruma devlete gidicemden bahsedınce o da he ordan mı devam edıceksın dedı hayıırr sizi bırakmam dedım :)

kırk yılın bası bi dr bulmusum şöle iyi çok şükür canım ınsallah sende özelde kendıne ii bi dr bulursun

ben hem devlete hem özele gidiyorum pıhtılaşam tetslerı falan çok maliyetlı oluyo özelde malum bi de devamlı

doppler ultrason fln özelde kalkamam altından....

buralardayım cnm yaa akşamları işten gelince yemek arkasından yatak :))) oyuzden gelemedim ama aklım sizdeysi hep :))
ayyy öle galiba kuzum yaaa bu sene erkek senesi galiba ayyy doğsunda hayırlısıyla kız erkek hiç farketmez :)) Efem gelicek annesine Allahın izniylee :))

herkese günaydın biraz canım sıkkın uyandım bugün aslında çok mutlu olmam gerekiyor çünkü dün kontrole gittim ve bebek çok iyiydi hatta bugün 9+1 olmuşuz yavaş yavaş satı yakalıyoruz inşallah ama benim kafama tkıldı ben şimdi 2 ayrı doktora gidiyorum kontrole ve her biri 15 gün sonra tekrar çağırıyor dolayısıyla ben her hafta doktora gidip ultrasona girmiş oluyorum ama daha önce 3 kayıp yaşayınca ödüm kopuyor ne yapıyım sanki her kontrole gittiğimde bebeğin kalbi durmuş olacak gibi hissediyorum Allah korusun Rabbime emanet inşallah bebeğim bundan sonra karar verdim bebeğimin sağlığı için 15 günden önce ultrasona girmiyecem bir daha çatlasam bile ama acaba şimdiye kadar çokmu zarar verdim bebeğime doktorlarıma soramıyorum çünkü 2 side yanlız ona gittiğimi biliyor dolayısıyla 15 günde bir ultrasona girdiğimi düşünüyorlar off kime sorsam çok girmişsin diyor canım çok sıkılıyor :KK43:

Endişelenme canım insanın kayıpları olunca böyle hissetmesi düşünmesi çok normal bende evhamlıyım biraz ne senaryolar yazıyorum bir bilsen Allah korktuğumuz yere uğratmasın rahat olalım...Kısmeti yiyecek ekmeği olan gelir dünyaya bu şekilde düşünerek 9 ay nasıl geçer düşünsene takma hiç birşeyi kafana ultrasyonun bir zararı yok merak etme sadece ses dalgaları yaydığı için dr.um söylemişti.İçini ferah tut ve hayırlısını iste Allahım kucaklarımızı boş bırakmasın :)sevgiler

2sene erkek 1 sene kız oluomuş bugün duydum geçen sene kızdı bu yıl (2012)erkekti,2013 te erkek oluo..inş.isteyen herkesin başına bu talih kuşu konar :KK55:

aman kesin busene paşa senesi dicem ama erkekler once gösterir kızlar geç gelir demişti birisi :44:

ya kızı da süslemek güzel minik minik fiskiye saçlarla ay hepimiz kavuşurda fotolarınıda yükleriz inşallah meleklerimizin

buarada günaydın anişler ve kuzuları :KK16:

merhaba ay_she yeni katıldım aranıza bende hayırlı olsun hepimizin bebeişler 12+1hamileyim bende çizelgeye eklemeye çalıştım kendimi ama acemilik işte bu arada bendede lekelenmeler oluyor kahverengi 6,haftamdan beri sıkıntılıydım kanamalarım oldu içeride hematom yani kanama alanı vardı oldukçada büyüktü progestan tedavisi ve istirahatle çok az birşey kaldı hala devam ediyo lekelenmelerim bitecek inşallah sanırım senin kide benzeri bir sorun Allah hepimizin yardımcısı olsun:)

merhaba canım :) bende de var canım kanama alanı progetsan alıyorum bende baya azaldı ama daha tamemn gecmedıı :)

amın cnaım Allah hepimizin yarduımcııs olsun ticker yapmak ıcın sayfanın en üstünde sağda profilim yazısı var

ona tıkla acılan sayfada hakkımda sekemsını goruceksın ona tıkla gelen sayfada "Bebeğinizin Tahmini Doğum Tarihi"

diye bi kısım var yanındakı kalame tıklayıp tahmını doğum tarıhını girip kaydedıosn :)

buralardayım cnm yaa akşamları işten gelince yemek arkasından yatak :))) oyuzden gelemedim ama aklım sizdeysi hep :))
ayyy öle galiba kuzum yaaa bu sene erkek senesi galiba ayyy doğsunda hayırlısıyla kız erkek hiç farketmez :)) Efem gelicek annesine Allahın izniylee :))

evet canım aslıdna öle ben de hıc duramıyom ayakat dırek uyyorum akşamalrı :) ama gunıcı burdaım ıste

hayırlısıyla gelsınelr cidden hiç önemli değil cinsiyetii :) Efe de güzel bi isim :)

ozfer bu haldeyken yatılı misafir zor olmuştur bi de kaynana görümce olunca ekstra zor olmalı:) neyse atlatmışsın bak. bize de geçen gün kayınvaldemle kayınpederim geldi, güzel haberi verdik diye çeyrek getirmişler:) bu iş iyiymiş ya yapalım biz bikaç tane dio eşim de:)
psikolojik olarak bu dönemde zorluklar olabiliyor, hiç üzülme ama gelecek bebişini düşün hep güzel güzel. benim bebiş de iyi heralde, herhangi bişey hissetmiyorum ama. rüyamda bi kzım vardı benim de. bakalım gelen bebiş gerçekten ona benzicek mi:) ama isimle seslenmiyodum. kanguruya koyup motora binip sürüyodum:) çılgın bi rüyaydı evet:):KK8::KK76:

maşallah kız kayınvalide ve kayınpederine müjdeye böyleyse aslına ne takcaklar ben de kocişi çağırdım oku dedim anafikir ne diyorum benim önceki kaybımda sağolsun üzülmeye fırsat bırakmadan çok çektirmişti daha hastanede başlamıştı şimdi de hiç bahsedesim bile yok ama oda anne napalım mahrum kalmasın :KK1:

canım ya hayırlısı hani siz burda böyle salladı şöyle belirgin yazınca ben baya bebek gibi beklemiştim :KK1: daha once göremedik ya bunda kadın diyo bak ben hareket ettirmiyorum maşallah salıyo diyo ama ben baya kol bacak gibi bekliyomuşum aman sallıyo kolcazını böcek tıp ta söylemiyoruz cinsiyetini dedi ama bu teyzemiz dayanamaz söyler bize :21:

ay isim işide zor tuğbacım tanıdığım feeler hep çok yaramaz ve hareketli oluyo anneleride hep isminden mi diyor
dün bizim babişte bebişi görünce metroda dalmış gitmiş dedim ne düşünüyosun güldü isim dedi ama çok eski isimler olmaz dedim inci olsun diyo paşam kız istiyo ya canım ben şimdi tontişim tamam ince kemikliyim ama sende incesin ama sülale geniş yapılı ya tontiş yapılı bi kızımız olursa dedim inci kibaar narin çıtıpıtılara giden bi isim sanki dedim ben hep ece isimlerimizden yada ege diyordum ama ikiside maşallah yeğenler koydu cemrede gitti şimdi eren erkekte hoşuma gidiyor alp eren yada alper gibi bakalım daha 10 tur atar

benim annemin ismi zor nadir bi isim memlekette (bilecik) çokta burlarda duyulmamış hepimize bilinen isimleri koymuş garip bi isim koymayın der hep

X