2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Yaz annemmm biz yazarız bitek ne olcekk..

Oğlan iyi çok şükür iyleşti..Yemesiyle uğraştırıyor yine bikaç gündür..çok iştahsız dişinden dolayı bide agresif ve kompleksli:86:

Ağustos için senelik iznimi aldım 1 ay..birsürü işim var tatil taşınma falan filan..Patronuma projelerimi anlattım fink fink durmuyosun bi sus Allah aşkına ben yoruluyorum seni izlerken dedi:KK53: Hakketen çocuk olduktan sonra her günümüz action bu ne böle yauuu..Eski ye, iç, yan gel yat günler ne güzeldi :I

Arkadaşlar değişik yaptığınız bi etkinlik varmı ya çocuklarla ilgili varsa paylaşsanıza..Sıkıldılar aynı şeyleri yapmaktan..Evdeyken yani.

Yaz annemmm biz yazarız bitek ne olcekk..

Oğlan iyi çok şükür iyleşti..Yemesiyle uğraştırıyor yine bikaç gündür..çok iştahsız dişinden dolayı bide agresif ve kompleksli:86:

Ağustos için senelik iznimi aldım 1 ay..birsürü işim var tatil taşınma falan filan..Patronuma projelerimi anlattım fink fink durmuyosun bi sus Allah aşkına ben yoruluyorum seni izlerken dedi:KK53: Hakketen çocuk olduktan sonra her günümüz action bu ne böle yauuu..Eski ye, iç, yan gel yat günler ne güzeldi :I

Arkadaşlar değişik yaptığınız bi etkinlik varmı ya çocuklarla ilgili varsa paylaşsanıza..Sıkıldılar aynı şeyleri yapmaktan..Evdeyken yani.

ben bir hafta sonu mama sandalyesine koydum önlüğü taktım fırın kağıdına parmak boyası döktüm bayıla bayıla oynadı çok eğlendi camlarımın kirli olduğu bir günde cama traş köpüğü sıktım ir kaç renk parmak boyası koydum camda traş köpüğüyle oynadı şimdide ilgilenrmi bilimyrm balona karbonot koyup sirke dolu şişeye takıp balonun kendi kendine nasıl şiştiği göstermek istiyorum tabi benm yaramaz eliyle müdahalede bulunmazsa keçeden bişeyler yaptım ama akşam bebek görmeye gittik pek ilgilenemedim bakalım akşam tekrar oynatmaya çalışcam

dun oglani lunaparka goturduk. atli karinca gibi donen minik taksilere binmek istedi. binince de cok mutlu oldu. ama donmeye baslayinca aglama krizine girdi resmen. babasi da su makas gibi 360 derece donen oyuncaga binince aglamaya basladi yine :)
sonra ben baska birseye bindim yine agladi. sonra toplu falan yumusak oyun cadirina soktuk. oradaki cocuklar cikinca o da cikti lhemen anlayacaginiz normal cocuk parkina gitsek hem bedava hem eglenceli olacakti. artik su giriste yuksek ucret odenen disneyland vari yerlere gitmeyi dusunuyordum bir kac yil erteledim :KK33:

Son düzenleme:
selam herkesciklere ben nezamn gelsem yazan da yazmaktan vazgeçiyor terk mi etsem buraları :KK43: :KK43:
hoşbulduk canım,
biz eski usule geri döndük :) bez bağlamıyoruz evde tek gece bez var ama söylüyormu henüz hayır lazımlığıa kaka ve çişimizi yapıyoruz ama akşamdan hazır bezle uyanınca sabah çekiştiriyor çıkartınca eeeeeee diyor umudum var söylecek diye düşünüyorum en azından lazımğı benimsedi çevremde 3-4 yaşındaki çoçuklar lazımlığada oturmayı reddediyorlar bakalım zaman sabır gereken bir iş biz alıştık :) senin kuzunun sünneti ne durumda iyileştimi?

Asyam maasallah daha ne olsun soyler yavas yavas :KK66: Ben de yerlesince basliycam.
Biz dun avm de Bugrayi kaybettik. İpini koparan herkes avm de cok fazla kalabalikti. Babasinin her zaman ki dalginligindan dolayi kayboldu. Ona emanet etmistim. Telefonla konusurken bizim pire ucmus. İlk anda bana soylemedi bir de duyunca cildirmak uzereydim. Tansiyonum 15 olmus. Yarim saati gecmisti baska bir magazadan buldular! Guluyormus gayet halinden memnun. Off off Allah bir daha yasatmasin herkesin evladini korusun.
Herkese selam ederim

ben bir hafta sonu mama sandalyesine koydum önlüğü taktım fırın kağıdına parmak boyası döktüm bayıla bayıla oynadı çok eğlendi camlarımın kirli olduğu bir günde cama traş köpüğü sıktım ir kaç renk parmak boyası koydum camda traş köpüğüyle oynadı şimdide ilgilenrmi bilimyrm balona karbonot koyup sirke dolu şişeye takıp balonun kendi kendine nasıl şiştiği göstermek istiyorum tabi benm yaramaz eliyle müdahalede bulunmazsa keçeden bişeyler yaptım ama akşam bebek görmeye gittik pek ilgilenemedim bakalım akşam tekrar oynatmaya çalışcam

Tam yaziyordum yine engelim cikti. Parmak boyaso tras kopugu falan agzina goturmuyor mu hic ? Bugra agzina goturuyor herseyi cesaret edemiyorum. Ablasinin kalemlerini alip yaliyor kemiriyor :KK66:
Su renkli kovalarla kule yapiyor benim ki iyice ustalasti:) sekillerle bul tak oyunu oynuyoruz bir de. Ahsap resimli yapbozlari cok seviyor yerini bulup yerlestiriyor. Bulasik makinesi bosaltmaca oynuyoruz ayrica :)) gorev verince bayiliyor. Ablasina Zeyze(zeynep) diyor. Baba anne dede mama pissi(kedi) hov (kopek)ver git gel öp, disinda farkli kelimesi yok hala. Coraplarini cikartip kendisi giyiyor. Alt pijamasini da cikartiyor giymeye calisiyor:) giyinen gordu mu hooop pantalonu asagi indiriyor :KK53:

Tam yaziyordum yine engelim cikti. Parmak boyaso tras kopugu falan agzina goturmuyor mu hic ? Bugra agzina goturuyor herseyi cesaret edemiyorum. Ablasinin kalemlerini alip yaliyor kemiriyor :KK66:
Su renkli kovalarla kule yapiyor benim ki iyice ustalasti:) sekillerle bul tak oyunu oynuyoruz bir de. Ahsap resimli yapbozlari cok seviyor yerini bulup yerlestiriyor. Bulasik makinesi bosaltmaca oynuyoruz ayrica :)) gorev verince bayiliyor. Ablasina Zeyze(zeynep) diyor. Baba anne dede mama pissi(kedi) hov (kopek)ver git gel öp, disinda farkli kelimesi yok hala. Coraplarini cikartip kendisi giyiyor. Alt pijamasini da cikartiyor giymeye calisiyor:) giyinen gordu mu hooop pantalonu asagi indiriyor :KK53:
selam herkese,
canım çok geçmiş olsun neler yaşadığını tahmin edyrm çok dikkat etmek lazım ortalıkta çok kaybolan çoçuk varken biz avm lere gidemyorz bizimkide çok hareketli korkuyoruz avmlerden bu arada buraya yazdıktan sonra benm kuzuya bir haller oldu lazmılığı görünce mızırdanyr neden böyle oldu anlamadm şimdiye kadar sorun yoktu. benmdkide herşeyi ağzına götryr ama yanında yaptırıyorum eeeee dediğim zaman almıyor çok eğlenceli epeyde zaman geçiyor.benm oğlum bul tak oyuncaklardan sıkılıyor işin içinde oturmak varya kurt var sanki evde yakalamaca oynuyor saklambaç oynuyor kendnce. bizimkide mama baba dede gel git elif anneyi keyfi eserse diyor ama adımı çok güzel söylüyor anne de diyorum o adımı söylüyor hatta babadan hacı duymuş onuda diyor ve ençok at diyor at hastası napcam bilmyrum ama sanki dili açıldı ne söylersek söylemeye çalışıyor sabah babası ayıp dedi oda diyor.bu arada neyaptınız taşındınız mı canım ??? kuzularını öp maşallah çok güzeller

selam herkese,
canım çok geçmiş olsun neler yaşadığını tahmin edyrm çok dikkat etmek lazım ortalıkta çok kaybolan çoçuk varken biz avm lere gidemyorz bizimkide çok hareketli korkuyoruz avmlerden bu arada buraya yazdıktan sonra benm kuzuya bir haller oldu lazmılığı görünce mızırdanyr neden böyle oldu anlamadm şimdiye kadar sorun yoktu. benmdkide herşeyi ağzına götryr ama yanında yaptırıyorum eeeee dediğim zaman almıyor çok eğlenceli epeyde zaman geçiyor.benm oğlum bul tak oyuncaklardan sıkılıyor işin içinde oturmak varya kurt var sanki evde yakalamaca oynuyor saklambaç oynuyor kendnce. bizimkide mama baba dede gel git elif anneyi keyfi eserse diyor ama adımı çok güzel söylüyor anne de diyorum o adımı söylüyor hatta babadan hacı duymuş onuda diyor ve ençok at diyor at hastası napcam bilmyrum ama sanki dili açıldı ne söylersek söylemeye çalışıyor sabah babası ayıp dedi oda diyor.bu arada neyaptınız taşındınız mı canım ??? kuzularını öp maşallah çok güzeller

He he yerim onu boncuk gozlu :) benimki de kurtlu ama yaninda oturunca oynuyor:) nazar olmustur deme ogretiyorum falan diye gizli tut bir sure. Maasallah tekrar sevsin lazimligini :KK66:
Bugra soyledim kelimeler disinda surekli homurdanma halinde :KK53: dili nasil cozulur konusur tam olarak merak ediyorum :))
Daha toparlanma asamasindayiz canim. Ayin ortasi gibi ilisik kesicez esyayi gonderip memlekete gidicez. Sonra yeni mekanimizdayiz kismetse :) tam nokta tayinimiz de aciklanmadi henuz. Yarin belli olacak sanirim

yine kayboldunuz kizlar
naptiniz haftasonu, koptunuz da toparlanamadiniz mi :KK4:

Günaydınlar..

Repucum diğerlerini bilmem ama ben kopmadım ayağımda patik ilen oturuyorum yaşlandım bu işler için:86:

Vaveyla geçmiş olsun..Bidaha üzmez işallah.

Asya bende ne zaman buraya bişey yazsam işler değişiyo kendi kendime nazar değdiriyorum heralde diyorum..Geçen yazmıştım kusmalarımız azaldı diye nerdeyse bitmiş gibiydi 4 gündür yine başladı:/ Tabi benimde psikolojikmen altlara iniyo duygu hallerim kusmayla orantılı..Maşallah senin kuzuna:nazar: Bizde parmak boyası almıştık ama kullanmadık hiç daha cesaret edemedim, pastel boya falan aldım hemen halletti heryeri..Beyaz sehpalarımın üstüne sanat eserleri kondurdu:KK1:

Havalar fena kaç gündür dışarı çıkamadık kurtlandık evde:) Elimize ne geçse oyun haline getirmeye çalışıyoruz..Genelde ben kule yapıyorum büyük keyifle yıkıyo..Mandal dizmece, tencere tava çalmaca ne ararsan var..Tabiki favorimiz toplar ve arabalar:KK55: içgüdüsel olarak topa aşıkmı doğuyolar nedir anlamadım:86: Bide eline çatal bıçak falan veriyorum yanında duruyorum yavaşça etine batırıp uff yapıp bana geri veriyo..sıcak bardak falan tutturuyorum anlıyo geri çekiliyo artık, psikopat anne demeyin öğrensin herşeyi diyorum:KK53:

Bitane çıktı azı toplam diş 9 tane oldu..Toptan çıkmıyor sağolsun tek tek uğraşıyoruz..Bide eli devamlı burnunda te böyle sıkıyo:KK25:

Boy 82-83 oldu, kilo devamlı kusmayla orantılı inip çıkıyo, en son 11 i görüp sevinmiştik şimdi yine azaldı..resmen gr gr kilo aldırmak içen savaş verdim beaa..

Bizde durumlar böle, çok şey var anlatacak ama aklıma bişey gelmiyor şimdi, gelincede buraya giremiyorum..öyle işte.. öperim:KK54:

Günaydın kızlar, kanamam dolayısı ile düşük riskim olduğu için çok fazla kendimi kaptırmamak adına
her ne kadar girip paylaşımları okusam da aktif katılmıyorum pek. Çooook sıkkınım. En son bu sabah kanamam oldu dra gittim. Bebiş çok iyi ama yine 10 gün yat dedi. Progestana başladım:KK43: Sürekli stres.:18: dr bebişin gelişimi çok iyi hareket ediyor, dikkat edin bundan sonra düşerse bende üzülürüm, sağlıklı çünkü bu bebek dedi. İşe daha yeni gitmeye başlamıştım ufak ufak, evde yatarak çok ta sıkılıyorum. Allah kimseye vermesin bu belirsizliği..

selam kızlar... :KK16:

vaveyla çok geçmiş olsun... ilk ve son olsun, eminim çok korkmuşsundur. ben de sadece utku otururken rahatım. gözüm hep üzerinde Allah korusun yavrularımızı.
işlerim çok yoğunum. kayıtlar başladı, yoğunluk iki katına çıktı. evde de çok yorgun oluyorum utku genelde kendi başına oynuyor. değişik bişey yapamıyoruz. :KK14: anne, baba, dede meşhur kelimeleri, aç, miyav, hav hav, alo sürekli dilinde. ağzı dolu daha bi çok şey söylüyor ama anlamıyoruz. çok hareketlendi. hiç durmuyor. kilosu aynı. 21 haziranda aşı için götüreceğiz. bu ay bir buçuk yaşımız doluyor inşallah..
bizden bu kadar, hepinizi öpüyorum... :KK16::KK16::KK54::KK54:

selam hatunlar gece geldi ben geldim
ne güzel anlatmışsınız maşallah bebişlere dilleri çözülmüş murat daha o kadar kelime söyleyemiyor uzman tv de doktoru dinliyorum 18 aylık bebek için 50 kelime diyo bizimki hepsini aynı anda söylememekle beraber anne,baba,dede, meme, mama, aç diyebiliyo ama bir hafta dede dese diğerlerini söylemiyo ısrarla aç diyo onu aç bunu aç sürekli gösterip aç diyo tv izlemeleri etkili oluyomuş konuşma geciktiriyo demişlerdi bizimki baya izliyo seçiyo beğeniyo çizgi film izliyo azaltsam iyi olacak

bıtuful iyileşmesine çok sevindim deranın sende iyi olmuşsundur toparlanmışsındır inş.
ruza yerim o utkuyu maşallah nasıl dili çözülmüş

repu maşallah yavrum bir dirhem et bin ayıp örtermiş birazda bana gönder bütün ayıbım günahım ortalıkta
vave geçmiş olsun canım aklın çıkmıştır Allah yaşatmasın beterlerinden korusun bir anlık gözden kaybetmeye gelmiyo bunları çok hareketliler nasıl kontrol altına alıcamı şaşırıyorum bazen

bebekler zorlamaya gelmeyecek dönemdelermiş şu anda ama ben hala yemeye zorluyorum 13 kg olmuş biraz almış bu ay ama kase görmesiyle öğürmesi bir oluyor gizliden sinsice arkasından yaklaşıp kaşığı soktun soktun yoksa hayatta yemiyo Allahım çok kötü bişey yapıyorum ama gerçekten kendiliğinden bir lokma bile yemiyo inş. ilerde sorun olmaz yavrucuğuma
eskisi kadar öyle eğitim derdim kalmadı zaten önceden olduğu gibi ona anlattıklarımıda dinlemiyo gözü hep sağda solda karıştırma derdinde oturup bişey öğretilecek gibi değil bu bi dönem herhalde atlatırsak boyama yaparız belkim

Yasemin öpüyorum o muratımı..

Konuşmanın tv ile alakalı olduğunu düşünmüyorum artık çevremdekileri gördükten sonra..Bütün gün tv açık ama bıcır bıcır konuşanlar dolu, kızıyolar bana pimpiriklenme diye..Bırak 50 kelimeyi 5 kelime söylemiyo doğru dürüst..Ama anlaşmada sorun olmadığı için hiç dert etmiyorum konuşur elbet..

Yeldacım hayırlı uğurlu olsun hangi ara yaptınız hiç bahsetmedin tavsiye ederiz tabiki..

bebekler zorlamaya gelmeyecek dönemdelermiş şu anda ama ben hala yemeye zorluyorum 13 kg olmuş biraz almış bu ay ama kase görmesiyle öğürmesi bir oluyor gizliden sinsice arkasından yaklaşıp kaşığı soktun soktun yoksa hayatta yemiyo Allahım çok kötü bişey yapıyorum ama gerçekten kendiliğinden bir lokma bile yemiyo inş. ilerde sorun olmaz yavrucuğuma
eskisi kadar öyle eğitim derdim kalmadı zaten önceden olduğu gibi ona anlattıklarımıda dinlemiyo gözü hep sağda solda karıştırma derdinde oturup bişey öğretilecek gibi değil bu bi dönem herhalde atlatırsak boyama yaparız belkim
selam herkese,
canım kilosu gayet iyi yediği ona yetiyordur benm oğlum 10,5 falan ama yediği kadar yiyor hiç zorlamıyorum zaten onların midesi kuş kadar doktor zorlarsan büyünüce zorladığın yemekleri hiç yemez demişti ananne babanne az yiyor diyor bence doyuyorki yemiyor zaten hareketliler et tutmasını beklemiyorum bizim kahvaltı hiç yapmyr peynr yumurta zaten sütüde sevdiremdm elimden geleni yaptım demekki midesi kabul etmyr büyüyünce yer artık :)

Günaydınlar..

Repucum diğerlerini bilmem ama ben kopmadım ayağımda patik ilen oturuyorum yaşlandım bu işler için:86:

Vaveyla geçmiş olsun..Bidaha üzmez işallah.

Asya bende ne zaman buraya bişey yazsam işler değişiyo kendi kendime nazar değdiriyorum heralde diyorum..Geçen yazmıştım kusmalarımız azaldı diye nerdeyse bitmiş gibiydi 4 gündür yine başladı:/ Tabi benimde psikolojikmen altlara iniyo duygu hallerim kusmayla orantılı..Maşallah senin kuzuna:nazar: Bizde parmak boyası almıştık ama kullanmadık hiç daha cesaret edemedim, pastel boya falan aldım hemen halletti heryeri..Beyaz sehpalarımın üstüne sanat eserleri kondurdu:KK1:

Havalar fena kaç gündür dışarı çıkamadık kurtlandık evde:) Elimize ne geçse oyun haline getirmeye çalışıyoruz..Genelde ben kule yapıyorum büyük keyifle yıkıyo..Mandal dizmece, tencere tava çalmaca ne ararsan var..Tabiki favorimiz toplar ve arabalar:KK55: içgüdüsel olarak topa aşıkmı doğuyolar nedir anlamadım:86: Bide eline çatal bıçak falan veriyorum yanında duruyorum yavaşça etine batırıp uff yapıp bana geri veriyo..sıcak bardak falan tutturuyorum anlıyo geri çekiliyo artık, psikopat anne demeyin öğrensin herşeyi diyorum:KK53:

Bitane çıktı azı toplam diş 9 tane oldu..Toptan çıkmıyor sağolsun tek tek uğraşıyoruz..Bide eli devamlı burnunda te böyle sıkıyo:KK25:

Boy 82-83 oldu, kilo devamlı kusmayla orantılı inip çıkıyo, en son 11 i görüp sevinmiştik şimdi yine azaldı..resmen gr gr kilo aldırmak içen savaş verdim beaa..

Bizde durumlar böle, çok şey var anlatacak ama aklıma bişey gelmiyor şimdi, gelincede buraya giremiyorum..öyle işte.. öperim:KK54:

ben de buraya ne zaman iyi bişey yazsam tersine dönüyo. yazmıcam artık :KK53:
aynen sıcak soğuk falan öğrettim. ama çatal bıçak vermedim daha :KK1:

Günaydın kızlar, kanamam dolayısı ile düşük riskim olduğu için çok fazla kendimi kaptırmamak adına
her ne kadar girip paylaşımları okusam da aktif katılmıyorum pek. Çooook sıkkınım. En son bu sabah kanamam oldu dra gittim. Bebiş çok iyi ama yine 10 gün yat dedi. Progestana başladım:KK43: Sürekli stres.:18: dr bebişin gelişimi çok iyi hareket ediyor, dikkat edin bundan sonra düşerse bende üzülürüm, sağlıklı çünkü bu bebek dedi. İşe daha yeni gitmeye başlamıştım ufak ufak, evde yatarak çok ta sıkılıyorum. Allah kimseye vermesin bu belirsizliği..

canım sen çok yanlış gelmişin. iki topik üste alalım sizi :KK52: geçmiş olsun yine de. Allah sagsalim aldırsın bebişi eline.

selam kızlar... :KK16:

vaveyla çok geçmiş olsun... ilk ve son olsun, eminim çok korkmuşsundur. ben de sadece utku otururken rahatım. gözüm hep üzerinde Allah korusun yavrularımızı.
işlerim çok yoğunum. kayıtlar başladı, yoğunluk iki katına çıktı. evde de çok yorgun oluyorum utku genelde kendi başına oynuyor. değişik bişey yapamıyoruz. :KK14: anne, baba, dede meşhur kelimeleri, aç, miyav, hav hav, alo sürekli dilinde. ağzı dolu daha bi çok şey söylüyor ama anlamıyoruz. çok hareketlendi. hiç durmuyor. kilosu aynı. 21 haziranda aşı için götüreceğiz. bu ay bir buçuk yaşımız doluyor inşallah..
bizden bu kadar, hepinizi öpüyorum... :KK16::KK16::KK54::KK54:

ruzam kolay gelsin. maşallah utkuya. kendi başına oynaması ne güzel yaa :KK31:

www.dogumgunusepetim.com

Arkadaslar bu site bizim. Bizimkilerin dogumgunleri gecti ama bundan sonrakilerde tercih ederseniz ve de arkadaslariniZa tavsiye edeseniz cok sevinirim.

Opuyorum.

hayırlı kazançlar. güzel olmuş siteniz

yasemincim
bugün persantillere baktım. benim oğlan 10.6 kilo 50inci persantilin hemen altında. seninkine baktım abooo nerdeyse en yüksek persantil olan 98 e çıkacak.
tamam artık rahat bırakabilirsin cocuğu yah. şimdi o kaşığı yavaşca yere bırak ve ellerini başının arkasına koy :KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
kızlar teşekkürler. bitufulcum nisan ayından beri yapım aşamasında. ben de bayağıdır sadece forumu okuyup geçiyorum. hiçbi şey yazamadım ondan da bahsedemedim.

girmişken bi şeyler yazayım ben de. kız çocuk olmasından mütevellit benimki de biraz dillii:) 20 kelimesi falan var. sürekli söyleniyor hiç suusmadan. bebkleriyle oynuyor, mama yediriyo onları yıkıyo. dışarıyı seviyo ama gene de dışarda da kucağımda duruyo. görenler acıyo yazık diyo. bu çocuk niye böle diyolar. yürümeyi falan hiç sevmiyo. hep yatalım yuvarlanalım. emsin dursun hep böle. indirrirsem yere bu sefer de bacağıma bi tutunuyo başlıyo ağlamaya. annem dört çocuk büyüttü böle bağlısını görmedim diyo. ilk zamanlar hoşuma gidiyodu da. zaman zaman bunaldığım da oluyo.

kilosu 10.3 falan. boyu da 80. ama hiç zorlamıyorum. yasemin hele sen niye zorluyosun. sen anlatınca ben çocuğu zayıf bi şey sanıyodum. 13 ne ya. çocuk hatta üst sınırda maşallah:) bence biraz rahat ol. biz 4 öğün yiyoruz. sabah kahvaltı. yumurta yemiyo. genelde 1 domates rende içine kaşar rendesi zeytinyağı. yanında ekmek. bazen tost bazen menemen. uykudan uyanınca küçük bi kase çorba. 3 saat sora meyve. akşam yemek. yatmadan da muz. 5 öğün oldu pardon:) ama hiç zorlama yok. ne kadar yerse. küçücük midesi var zaten.

gelelim uykularımıza. zaten artık ziyaretçiler bile biliyor ki. uykusuz bi çocuğum var. ne yapalım kader:) beraber yatıyoruz. beşikte yatarsa 15 dkda bi gibi uyanıyo.

dişleriniz kaç tane. bizimkinin 1. azıları bitti. 14 oldu dşleri. ama galba gene bi araya giriyoruz. çünkü öbürleri çok sakin görünüyo.
tv izletiyorum hem de bayağı. yoksa iş yapamıyorum. hatta bazen o tv iliyo ben kitap okuyorum. ruh sağlığım için gerekli çünkü:)
çok anlattım. herkese maşallah. benimkine de:)
repucum kendi kendine merdiven çıkıp kaıyıo dedin ya. eminm benm kız bunu 2 yaşında bile yapamaz. korkak bi çocuk. biraz da benim korumacı tavrımdan galba. ben kaykaydan iki elimle tutarak bile kaydıramıyorum. anası böle korkak olunca çocuk da oldu.

daldan dala uçtum. eve küçük şişme havuz aldık. havuz sefamız başlıyor sevgilerr:)

X