2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlaar sağ kasığımda Ağrı vardı şimdide ortaya doğru gecti ağri acaba noalmi doktoru arasammi?
canım kasık ve bel ağrıları adet olacakmış gibi ağrılar normal dedi bana doktorum rahmin büyümesiyle alakalıymış ,dayanamayacak kadar çok olursa kanama olursa doktora gidersin bence

Arkadaşlar herkesin miraç kandili mübarek olsun.Bu anlamlı günde ellerimi açıp allahıma dua ediyorum.Allahım sen herkesin yavrusunu koru sağlıklı doğmasını nasip eyle vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip eyl.Amiiiin

canım kasık ve bel ağrıları adet olacakmış gibi ağrılar normal dedi bana doktorum rahmin büyümesiyle alakalıymış ,dayanamayacak kadar çok olursa kanama olursa doktora gidersin bence

Canım arkadaşım Allah senden razı olsun icimi rahatlattin belimde ağriyodu.inşallah önemli değildir.bi kızım var 3.5 yasında onda hiç böyle pipirikli olmamıştım.bı türlü kendimi şöyle rahat birakamiyorum hep aklımda bebeğim tuhaf duygular içindeyim Allah yardımcımız olsun.

Herkese hayırlı kandiller arkadaşlar, Allah herşyin en hayırısını nasib etsin, bu güzel gecenin hürmetine dualarımızı kabul etsin hayırlı doğumlar hayırlı evlatlar nasib etsin.

Bebeğinin hareketlerini gören arkadaşları okudukça çok heyecanlandım, çarşamba için bir an önce sabırsızlanıyorum bende 11+1 olucam Allah'ın izni ile bende görmek istiyorum hareketleriniii

maşallah..11 haftalık oluvermişsin zaman nası da geçiveriyo dimi..nasıl bulantıların geçtimi göbiş çıktımı :) benim göbiş şişince nasıl olcak düşününce heyecanlanıyrum hayatımda hiç göbeğim olmadı ondan olsa gerek :))

Merhaba sevgili Ocak 2013 anneleri. Ben de ikiz bekliyorum 30 Ocak tarihi 40. haftayi doldurdugumuz tarih olacak..
Ama sanirim ikiz oldugu icin Ocak basinda dogar bebislerim.
Herkese iyi aksamlar..

Merhaba sevgili Ocak 2013 anneleri. Ben de ikiz bekliyorum 30 Ocak tarihi 40. haftayi doldurdugumuz tarih olacak..
Herkese iyi aksamlar..

Ayy Ne Kadar Güzel..
Allah Sağlıklı Sıhhatli Kucağınıza Almayı Nasip Etsin..
Aramıza Hoşgeldiniz..

valla yaa, sıkıntılı geçmesine rağmen zaman gerçekten de çabuk geçiyo, daha ilk muayenem dün gibi 5+1 dim bir iki gün rahatlamıştım gibi bulantı açısından ama bugun gene kötü oldum anlayacağaın daha tam geçmiş değil mutfağa giremiyorum hala yemek yapamıyorum kociş sağolsun göbek başladı az ama öyle çok değil, bende heyecanlanıyorum yaa kim bilir nasıl olacaz

Herkese iyi aksamlar..

hayırlı olsun canım aramıza hoşgeldin, Allah tamamına erdirsinn

Hosbulduk :)
Allah hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin bebislerimizi. Sagolun.
Mide bulantilariniz basladi mi? Benim daha yok. Deli miyim neyim bir an once baslasin hamile oldugumu hissedeyim istiyorum :)

kızlarrr ben 9+6 gunluğum aranızda denıze gıren varmı ?? buyukler gırme dıo doktorum bı 5 10 dakkayorulmadan gırebılırsın dedıama karar veremedım:/

kızlarrr ben 9+6 gunluğum aranızda denıze gıren varmı ?? buyukler gırme dıo doktorum bı 5 10 dakkayorulmadan gırebılırsın dedıama karar veremedım:/

İlk uc ay sakincali diye duymustum fakat daha sonra dogumu kolaylastiriyormus. Ebe bana ilk uc aydan sonra spor yuzme cok iyi olur dedi..

iyi geceler hepimiziN kandili mübarek olsun hayırlısıyla Rabbim bebeişlerimizi kucağımıza almak nasip etsin. Bebeğini kaybeden arkadaşlara da sabır ve yeni bebişler versin.
Ay_she benim bilgilerim şöyle eklersen sevinirim 35- 60-23 Ocak-3.bebiş-Düzce
teşekkürler

Amin..
Duayla Kalın..

günaydın kızlar mutlu hafta sonları olsun hepimize ben bugün mutlu uyandım dün bebişin kalp atışlarını karındanda gördük nihayet eşim çok heyecanlandı inanılmaz birşey sabırsızlıkla bekliyoruz artık hareketlenme dönemlerini :)

günaydın hamişler ve kuzucuklarları hepinize güzel bir gün diliyorum bebeğini kaybedenlere Allah sabır versin ve bir daha yaşatmasın kandil gecesi hepimiz için dua ettim Allah bize en hayırlısını yaşatsın...

hayırlı günler herkese
mide bulantıları bittiği anda yine başlıyor, bu haftasonunu bekliyorum
herkes 3. ayı doldurdugunda gecer diyordu

Herkese iyi aksamlar..

ayyy ne güzel
ikiz bebişe eşim de çok meraklıydı ama iyiki de olmamış diyorum
mide bulantılarım o zaman iki katına çıkardı heralde

Hosbulduk :)
Allah hepimize saglikla kucagimiza almayi nasip etsin bebislerimizi. Sagolun.
Mide bulantilariniz basladi mi? Benim daha yok. Deli miyim neyim bir an once baslasin hamile oldugumu hissedeyim istiyorum :)

sen ne dediğini farkında mısın?
ayy canım benim ya inş. başlamaz mide bulantın hiç öyle söyleme
bak benim 1 buçuk aydır hayatım durdu bu bulantılar yüzünden, sofraya oturmayalı çook uzun zaman geçti
ne kadar zor bişey bilemezsin
başlamasın diye dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…