2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ocwmays, Allah yardımcınız olsun.tez zamanda refaha çıkarsınız inş.

Oğlanın çok uykusu gelmişti altı kuru karnı tok,gözler küçülmüş,aldım yatagına koydum 5 dk ağladı gitmedim.10 dk oldu hala ağlıyo gittim almadan sakınleştirdim, çıktım yine ağlıyo beklerdim 15 dk ağladı yine sakinleştirdim ama yüzüme nasıl bakıyo görseniz al beni diye.dayanamadım aldım ayağıma hemen uyudu ama çok ağladı yüzü kıpkırmızı olmuş. İçim gitti ama napayım alışsaydı iyi olcaktı yaa:KK43:( topuklarım belim heryerim ağrıyor artık.
Gözlerimizdeki çapak geçmedi yapmadığım kalmadı. Bi doktoru çook met ettiler. Özel muayenhanedeymiş çocuk doktoru 160 tl cikk. Bi kere gidip çapak sorunu çözülse yeter:)) aradım şimdi alşam üstü gidicem..oğlum iyi olsunda.

geçmiş olsun. buzlu su ile silmeyi denedin mi? ben yaptım hemen geçti

bunları da az önce yaptım dikmedim tişörte napiim yapıştıram mı olmuş mu bacılar :KK52: :KK52: yoksa beyaz tişörte mi yapam?söyleyin walla bişey yapmam :122: napam ya bir sürü de çiçek yaptım nereye kullanam biri beni durdursun amaaaaaaaaaaa :KK52: neyse oğlan giyer dimi balıklı karizma ile ilgili bir durum olmaz herhalde :86: çiçeği sormuyorum bile :111:

Eklentiler

• $DSCF5257.JPG
    $DSCF5257.JPG
    75,8 KB · Görüntüleme: 27
  • $DSCF5259.jpg
    $DSCF5259.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
kizlar bebeleriniz gel deyip ellerinizi uzattiginizda uzanmaya calisiyo mu size, benimki saf saf guluyo sadece :26:

bunları da az önce yaptım dikmedim tişörte napiim yapıştıram mı olmuş mu bacılar :KK52: :KK52: yoksa beyaz tişörte mi yapam?söyleyin walla bişey yapmam :122: napam ya bir sürü de çiçek yaptım nereye kullanam biri beni durdursun amaaaaaaaaaaa :KK52: neyse oğlan giyer dimi balıklı karizma ile ilgili bir durum olmaz herhalde :86: çiçeği sormuyorum bile :111:

hic fikrim yok ama sanki griye gitmemis gibi. ben de internetten siparis ettim kece.heyecanla bekliyorum :KK52:

gençler ne yapanız?

repuuuuuuuuuu ben yengeç burcuyum yengeççççççççç su grubuyummmmmm ben herkeslerlen anlaşırım sıkıntı yok gönlüm geniş herkese yer var :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

vaveyla balıklar güzel durmuş ben begendim :KK52:

repuuuuuuuuuu ben yengeç burcuyum yengeççççççççç su grubuyummmmmm ben herkeslerlen anlaşırım sıkıntı yok gönlüm geniş herkese yer var :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

way yengeç :KK19: o daha güzel belli zaten uyumlusun yawrim :KK54: burçlara bağlamamak lazım hep karakterleri tabi..

Son düzenleme:
gençler ne yapanız?

mevlana gibisin masallah :KK1: ama benim gonlumde herkese yer yok :KK52: ama seni sevdim. gel :KK19:

way yengeç :KK19: o daha güzel belli zaten uyumlusun yawrim :KK54: burçlara bağlamamak lazım hep karakterleri tabi..

sagol canım sen ne burcusun ? hamarat burçlar hangisi ki hiç anlamam astrolojiden :26:

mevlana gibisin masallah :KK1: ama benim gonlumde herkese yer yok :KK52: ama seni sevdim. gel :KK19:

repuuuuuuuuu yavrumsun tşk ederim geleyim sen hangi gavır memleketinde yaşıyon bacım? bende seni sevdim sende ne olursan ol gel bana :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sagol canım sen ne burcusun ? hamarat burçlar hangisi ki hiç anlamam astrolojiden :26:

repuuuuuuuuu yavrumsun tşk ederim geleyim sen hangi gavır memleketinde yaşıyon bacım? bende seni sevdim sende ne olursan ol gel bana :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ingilteredeyim gel bacim. misafirim ol. sana tatli da yaparim bak :KK52:
bu arada yengeclerde biyle espri yetenegi olmaz var sende bi karismalik :KK33:

ingilteredeyim gel bacim. misafirim ol. sana tatli da yaparim bak :KK52:
bu arada yengeclerde biyle espri yetenegi olmaz var sende bi karismalik :KK33:

oooooooooo iyiyimiş gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün dükünüzle düseşiniz bebesi olmuş çüklü gelmiş çüklü kraliyet ailesinin yeni çükütayı dogmuş :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

keşke bende görsem ecnebi memleket gezsem dolaşsam ohh ne güzel olur bacım senin de yolun ist.a düşerse gel bana tatlı yapamam ama tatlıcılara giderik gezerik :KK52::KK52::KK52:

benim ruhum karmaşık zaten kafa bi dünya içmeden ayyaşım ayyaş :KK52::KK33:

X