2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Allah nice yıllara mutluluğunuzu daim etsin.:nazar::nazar:

Bende bizimkini hesapladım da 9 yıl olmuş.vay bee..

Delikız sen hamaratsın haa.:nazar:

Ben sabahtan beri sadece bizim yatakla büyük oğlanın yatağını topladım, birde bebeğin üstünde yuvarlandığı örtüyü yıkadım astım.O kadar.

Amma tembelim :KK14::KK14:
ben de 2008 de evlendim :KK1: diyecektim
yok yok bende bugün bir algı sıkıntısı var
sağolasın yaa alıştım artık bu hıza da ondan sanırım
hiç durmadan sürekli birşeyler yapıyorum
hatta bazen oturunca sıkılıyorum :)
ama eklem yerlerim ağrıyor valla ayakta durmaktan :KK14:
Diyelim ki bebek sabah 10 kahvaltı ediyor.
öğlen çorba yiyor.
Akşamüstü meyvesini yiyor.
Akşam yatmadan da mamasını içip uyuyor.
Hadi gecede 11-12 gibi bir daha mama yese.

6.ayda günde 500 ml. süt içmesi lazım ya onu ne zaman vereceğim bilemiyorum.

Sizler nasıl ayarladınız?:26:

aynı şeyi ben yazacaktım şimdi :KK1:
ben kahvaltı ve öğüne geçtim
çerez kasesini 2si beraber ancak yiyor olmasına rağmen nasıl doyuyorlar anlamıyorum süt içmiyorlar
nasıl 500 ml vereceğiz hiç bilmiyorum yaa
gece acıkıp kalkarlar böyle olursa
o kadarcık şeyle doyulurmu :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Delikız sen hamaratsın haa.:nazar:

Ben sabahtan beri sadece bizim yatakla büyük oğlanın yatağını topladım, birde bebeğin üstünde yuvarlandığı örtüyü yıkadım astım.O kadar.

Amma tembelim :KK14::KK14:

bu da marifettir bacım :KK1:

delikız da benim gibi zıp zıp galiba :KK1: :KK1: yerimde duramıyorum anacım yapacak iş buluyorum :KK52: :KK52:

ah ahhh bilirim ben öylelerini iyi bilirm :KK53: hastadır komplekslidir kendine bile zararlıdır o :KK33: nerede memursun canım

Bu arada atlamışım hala oluyormuşsun hayırlı olsun.Adalet bakanlığında tekniker memurum canm.

yaa sen necisin önce onu söyle ,ssk mı ben emekli sandığıyım da

Sen 7 ay iyi baktın ben 3ay 1hafta da başladım:KK43:((8.30 da gidiyrum 12de geliyorum ona kandım:)) ben çömezim memuree appplaaa yaa:))ben sgk lıyım tüm kurumlar aynı çatıda birleşti artık emekli sandığı diye bişi yokk kanımcaa.benim 5 yıl özelde çalışmışlığım var 1 yılda burdan al sana 6 yıl :)) eski günlerimi saydırmamın şuan bi etkisi olmazmış yani hizmet birleştirmeden bahsediyorum.eski çalıştıklarımı erken emekliliğe degilde yıllık iznimin 30 gun olması için kullanabilirmişim o eski 5 yıllık çalışmayı.ama önce burda bi 4 yıl daha çalışmalıyım :)) sen hangi kurumdasın bakim kıdemlii:))

aynen:KK1: karadeniz kadınları hep böyle valla:))
gece çok kalkıyorum gündüz yatsana yok uyuyamıyorum:)
orayı düzelt bunu yap :KK1:

ben karadenizli de değilim kurtluyum sadece :KK1: :KK1: aynen gece geç yatıyorum az uyuyorum sabah 6-7 de ayaktayım gündüz de gözümü kırpıyorum nasıl yaşıyorum ben :KK53: :KK53:

aynen:KK1: karadeniz kadınları hep böyle valla:))
gece çok kalkıyorum gündüz yatsana yok uyuyamıyorum:)
orayı düzelt bunu yap :KK1:

ben karadenizli de değilim kurtluyum sadece :KK1: :KK1: aynen gece geç yatıyorum az uyuyorum sabah 6-7 de ayaktayım gündüz de gözümü kırpmıyorum nasıl yaşıyorum ben :KK53: :KK53:

amanınınınınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn topik topik değil maşallah hamaratlar elimden her iş gelenler çocukta yaparım kariyerde topiği olmuşşşşşşşşşş hey maşallah tey tey tey :KK64: kızlar harikasın valla ben hem oruçla hem bu kızla kendimi kaybetmiş durumdayım vallaaaaaaaaaa yemeğimi zor yapıyom evi toplamaya çalışıyom ama susuzluk zor açken ben ben değilim :KK52::KK12::KK12::KK12:

ben karadenizli de değilim kurtluyum sadece :KK1: :KK1: aynen gece geç yatıyorum az uyuyorum sabah 6-7 de ayaktayım gündüz de gözümü kırpmıyorum nasıl yaşıyorum ben :KK53: :KK53:

valla al benden de o kadar :KK1:
bi de bizimkiler 7 kilo oldu 7*2 =14 kilo sürekli indir kaldır durumundayım :KK1:
ALLAH demekki sabrını veriyor :nazar:

amanınınınınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn topik topik değil maşallah hamaratlar elimden her iş gelenler çocukta yaparım kariyerde topiği olmuşşşşşşşşşş hey maşallah tey tey tey :KK64: kızlar harikasın valla ben hem oruçla hem bu kızla kendimi kaybetmiş durumdayım vallaaaaaaaaaa yemeğimi zor yapıyom evi toplamaya çalışıyom ama susuzluk zor açken ben ben değilim :KK52::KK12::KK12::KK12:

aman ne kariyeri ,bana sorsalar her ay maaşım yatsın ama işe gitmeyeyim :KK1:
iyi fikir dimi :KK1:
kendi kendimize işte be yaaww,yoksa ne hamarat kadınlar var ,biz kendimize göre hamaratız :KK1:
oruç zor yaa gerçekten çok sıcak RABBİM yardımcınız olsun
benim herif gece kalkamıyor çoğu zaman nasıl tutuyor hayret ediyorum
adam eridi valla 92lerden 87lere indi :KK1:
ramazan yaradı herifime :KK31:

kendi kendimize işte be yaaww,yoksa ne hamarat kadınlar var ,biz kendimize göre hamaratız :KK1:

kuruttun herifi kuruttunn yedin bitirdin dag gibi adamııııııııııııı seni delikız senii :KK52:şaka bi yana nasıl tutuyoo sahursuz maş.adama valla ben yığılır kalırdım bi köşede heraldee sahursuz oruç tutsam :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: aynen ya banada işe gelme sana maaşını veriyoz deseler ipimde olmaz hiç ne güzel ohhhhh mis yemişim kariyerini :KK52:

kuruttun herifi kuruttunn yedin bitirdin dag gibi adamııııııııııııı seni delikız senii :KK52:şaka bi yana nasıl tutuyoo sahursuz maş.adama valla ben yığılır kalırdım bi köşede heraldee sahursuz oruç tutsam :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: aynen ya banada işe gelme sana maaşını veriyoz deseler ipimde olmaz hiç ne güzel ohhhhh mis yemişim kariyerini :KK52:

akşam iyi yiyor ,yatana kadar da meyvesi tatlısı atıştırıyor suyunu da içiyor güzelce kalkmıyor ,daha doğrusu saati duyamıyor kaynıyor araya öylece :)
evet dırdırımla yedim herifi :)
sen necisin ne işle meşgulsün

Son düzenleyen: Moderatör:
akşam iyi yiyor ,yatana kadar da meyvesi tatlısı atıştırıyor suyunu da içiyor güzelce kalkmıyor ,daha doğrusu saati duyamıyor kaynıyor araya öylece :)
canım ben özel bi şirkette eski adı sekreter yeni adı yönetici asistanlığı olan işi yapıyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: firmam fena değil ama tekrardan okuyacam bakalım bu yaştan sonra belkim kariyer yaparım:KK52:

aynen evi bir yandan topluyorum öbür yandan dağıtıyorum yalnız ben,
Allaha kabul etsin canım bizim borçlar birikiyor
:KK52:

canım ben özel bi şirkette eski adı sekreter yeni adı yönetici asistanlığı olan işi yapıyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: firmam fena değil ama tekrardan okuyacam bakalım bu yaştan sonra belkim kariyer yaparım:KK52:

oku tabi hangi bölümü okuyacaksın

delikız canım aöfden önlisans çocuk geliişimi okuyacağım daha sonra dikey geçiş le 4 yıllığa tamamlayıp öğretmen olmak istiyorum benim hayalimdi öğretmen olmak şimdi bu hayalim için çaba göstereceğim bakalım inş.herşey yolunda giderde 4 yılda bitirip atanırım 34 yaşımda öğretmen olurum :KK4:canım sen ne memurusun ?

eşim de gece kalkmıyor nasıl dayanıyor bilemiyorum.. 91 kg idi hala 91 :KK1: :KK1:

delikız canım aöfden önlisans çocuk geliişimi okuyacağım daha sonra dikey geçiş le 4 yıllığa tamamlayıp öğretmen olmak istiyorum benim hayalimdi öğretmen olmak şimdi bu hayalim için çaba göstereceğim bakalım inş.herşey yolunda giderde 4 yılda bitirip atanırım 34 yaşımda öğretmen olurum :KK4:canım sen ne memurusun ?

inş. hayallerin gerçek olur ,hiçbirşey için geç değil ,zaten artık yaştan emeklilik var nasıl olsa ,geç başlasan da farketmiyor :)
ben personel memuruyum :)

wayyy kuluyorum hayalini ve seni :KK19:

ben bir bölüm daha okumak istersem kafam almaz artık yaa.. öncekileri çerçeve bari yaptırıp asayım işe yarasın :KK51: ben ev hanımlığında doktora yapıcam :KK52:

X